کی تقلب می کنه اونوقت کی میشه شاکی !

تکاپوی تهیه‌کنندگان آمریکایی و انگلیسی برای تولید مستند تقلبی

منابع خبری آگاه خبر دادند فیلمی پرهزینه و به اصطلاح مستند به منظور افشاگری در خصوص مخالفان دولت افغانستان در حال ساخت است که تهیه کنندگان آن آمریکایی و انگلیسی هستند.

یک منبع مطلع و مرتبط با سرویس های اطلاعاتی اروپای شرقی در تحلیلی عنوان کرد آمریکا و ناتو در ماه های اخیر دچار شکست های پی در پی در منطقه خاورمیانه شده اند و درصدد جبران این شکست ها هستند.

در این تحلیل آمده است زلزله ای که از دستگیری ریگی و اعترافات وی در منطقه ایجاد شد منجر به فروپاشی فرماندهی ناتو در افغانستان و عزل ژنرال مک کریستال گردید که این برای آمریکا بسیار گران تمام شد گرچه تلاش های رسانه ای جهت معطوف کردن افکار عمومی به موضوعات دیگر در این خصوص از سوی آمریکایی ها صورت گرفت اما این تدبیر نیز موثر نیافتاد.

این گزارش می افزاید: کشته های زیادی که از نیروهای آمریکایی و ناتو برجای مانده بسیار غیرمنتظره بود و این کشتار فشارهای مضاعفی را برای آنها وارد ساخته است که این فشارها فارغ از فشار افکار عمومی جهانی بر ناتو و آمریکا از کشتار غیرنظامیان و مردم محلی بیگناه است.

در بخش های دیگری از این تحلیل آمده: فلج شدن طرح های نظامی آمریکا و ناتو و نمایان شدن قدرت ایران در منطقه نیاز به یک جنگ روانی گسترده علیه این کشور دارد.

این منبع آگاه با استناد به مستندات موجود در این زمینه گفته است: سازندگان این فیلم که بخشی از آن در خاک افغانستان ضبط شده و بخش های عمده ی آن در استودیوهای بسیار مجهز به وسیله جلوه های ویژه رایانه ای در حال ساخت است قصد دارند تصاویری را تولید کنند که وانمود شود که به وسیله هواپیماهای جاسوسی بدون سرنشین ضبط شده و تحویل سلاح از سوی عده ای ایرانی که مخالفان دولت افغان را نشان می دهد.

پایگاه اینترنتی روزنامه انگلیسی زبان بلوچستان نیوز می افزاید: چند کارگردان مطرح هالیوودی در ساخت این فیلم به اصطلاح مستند دخالت دادند و سعی می شود با استفاده از ابزارهای پیشرفته رایانه ای به مخاطب القا شود عده ای که احتمالاً ایرانی هستند با تجهیز مخالفان دولت افغانستان به اصطلاح سعی دارند مخالفان را به جان دولت افغانستان انداخته و هرج و مرج در این کشور به وجود بیاورند.

/ 8 نظر / 6 بازدید
مونا

سلام مطالب خوب و عالي داريد. من لينكتون كردم. به ما هم سري بزنيد

نگار

سلام در وبلاک گردی هایم در خصوص مشائی با شما برخورد کردم بعضی اصولگرایان! عبارتی از حضرت آقا را در خصوص فتنه بزرگتری از فتنه اول را مشائی دانسته اند در این جامعه سیاست زده که هر کسی موافقانی دارد ومخالفانی جریان سبز موافقانی دارد آمریکا هم در ایران موافقانی دارد احمدی نژاد هم موافقانی دارد ومخالفانی دارد و همه اینها صراحتا موافقت یا موافقت خود را ابراز میدارند از نوادر جریاناتی که دربین دوست ودشمن کسی جرئت هواداری آن را ندارد طرز تفکر مشائی است این چه اعجوبه ای هست که کسی طرفداریش را نمی کند آیا مشائی یک خائن ونفوذی است آیا یک نا آگاه و شخصی بی تدبیر است و یا اینکه جریانی نو می باشد که هنوز کسی را نتوانسته با خود همراه سازد عمدهء مخالفان مشائی افرادی هستند که خود را طرفدار دولت فرض می کنند ومسلما طرفدار و خیرخواه دولت هستند پس دولت که در رأس آن شخصی بنام احمدی نژاد است خیر وصلاح خود را نمی داند شاید هم حساب خصوصی دارد و بدین طریق باج و حق السکوت به مشائی میدهد فکر نکنم کسی از اصولگرایان احمدی نژاد را خائن و یا اهل مسامحه وسازش بداند وباز بعید میدانم کسی احمدی نژاد را فردی نا آگ

بسیج دانشجویی دانشکده مهندسی دانشگاه آزاد شیراز

وبلاگ پر محتوایی دارید. در صورت تمایل می توان تبادل لینک کرد

امير دهنوي

سلام دوست گلم. وبلاگتو خوندم ديدم مطالبت بي بديل هست برا همين خواستم براي افزايش بازديد وب قشنگت سايت لينک نگار دات کام رو خدمتت معرفي كنم. براي ورود به جمع ما كافيه تو گوگل بزني "لينك نگار" تا برات بياره اولين لينك تو گوگل تو رو به جمع ما مي رسونه. تو اين سايت سيستمي کاملا هوشمند طراحي کرديم که با توجه به پارامترهاي کاملا عادلانه که از گوگل دريافت مي کند تعداد بازديد شما را دريافت کرده و در گوگل و موتورهاي جستجوي ديگه مثل ياهو ثبت مي کنه. بنابراين هم مطالبتان در سايت ثبت مي شود و هم در گوگل ايندکس ميشود و هم اينکه تو کلي وبلاگ ديگه هم به نمايش در مياد حسن اين کارم اينه که بازديدتون بيشتر مي شه و مي تونين سايت پربازدهي رو مديريت کنيد. مي توني به هنگام آپ ديت وبلاگ خود لينک مطلب جديد رو تو لينک باکس قرار بدي تا در مدت زمان کمتري مطلبت بازديد مورد نظرشو بگيره. براي ورود به جمع ما کافيه ثبت نام کني و کد لينک باکس رو تو قالبت قرار بدي و بعدش لينکهاي با حالت رو ثبت كني رو ثبت کنيد. بي زحمت قبل از ارسال لينک قوانين رو مطالعه بکن سيستم هوشمند حذف نكنه خدا نكرده چون واقعا ناراحت کننده هست که دوستي مثل شما

میثاق

ایت الله وحید خراسانی فرمودند:اعمال ذیل را در شب نبمه شعبان انجام دهید و دیگران هم اگاه کنید که در صورت عدم اهتمام دراگاه کردن دیگران روز قیامت برای شما یوم الحسرت خواهد بود.1-قرائت سوره یس وهدیه ان به امام عصر(عج) 2-قرائت زیارت ال یس 3-قرائت دعای فرج (اللهم کن لولیک)راس ساعت 11شب.

محمد صادق موثقی نیا

سلام.3 تا کلیپ از حزب الله توی وبلاگم گذاشتم توی لینکستان.اگر دوست داشتید دانلود کنید. یاعلی

هم رزم

سلام بروزم با " براندازی به سبک برره ای " منتظر یاری شما هستیم پایدار باشید