اين گروه خشن

بسم الله . <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

این گــروه خشن

 

فوری ، چند تا خبر را کنار هم می گذاریم :

 

1-  حسین درخشان ، همانطور که در عکسهایی که رفقایش از او گرفته اند دیدیم ، با یک لباس سبز فسفری که در تمام عکسهای خارجی اش مشهور است ، به تهران می رود و در میدان هفتم تیر ظاهر می شود. وی از وبلاگ نویسان مبتذل نویس خارج نشین است. وی تلاش زیادی می کند تا در تهران ، توسط دادستانی عمومی و انقلاب تهران دستگیر شود. اما بنا بر اعلام خودش - با هماهنگی وزارت اطلاعات دولت وقت ، از کشور خارج می شود.

2-  حسین درخشان با زشت ترین لباسی که ممکن است یک انسان ایرانی بپوشد لباسی که با آن به هیچ رستورانی در ایران و بعضی رستورانهای آمریکایی انسان را راه نمی دهند در میهمانی شام رئیس جمهور احمدی نزاد در نیویورک حاضر شده است. وی فارغ التحصیل دبیرستان علوی است که بنا بر آنچه که خود و مسعود بهنود ذکر می کنند ، وابسته به تشکیلات انجمن حجتیه می باشد.

3-  زهرا کاظمی ، خبرنگار ایرانی الاصل کانادایی ، می میرد و جریانی تلاش می کند که مرگ او را به گردن دادستانی عمومی و انقلاب تهران بیاندازد. نامبرده در حال عکاسی از مراکز نظامی و امنیتی و زندان اوین، دستگیر شده بود.

4-  ماجرای قتلهای زنجیره ای ، برای انداختن ماجرای قتلها به گردن سپاه پاسداران ، طراحی شده بود. در یکی از جلسات سخنرانی عناصر دوم خردادی ، دستخطی جعلی از رهبری مرتبط با موضوع را پخش کردند که منجر به درگیری وبهم خوردن جلسه شد. کاظمی ، معاونت امنیت وزارت اطلاعات وقت ، کسی که با حکم خاتمی ( نه با حکم وزیر اطلاعات حجت الاسلام والمسلمین دری نجف آبادی  ) به این جایگاه منصوب شده بود، در بازجویی های اصلی خود ، هدف خود از اجرای ماجرای قتلهای زنجیره ای تقابل جدی با جریان ولایت فقیه و مقابله با رهبری اعلام می کند. وی، قبلا مدیرکل اطلاعات استان شیراز بود که پس از درگیر شدن با نماینده ولی فقیه در استان شیراز - حضرت آیت الله حائری شیرازی - از این مسئولیت خلع و با نظر آقای خاتمی به نهاد ریاست جمهوری رفته، دو ماه بعد با حکم معاونت امنیت ، به وزارت اطلاعات بازمی گردد . اقای حائری ، وی را منافق و ضد انقلاب می دانسته است. لازم به ذکر است ماجرای قتلهای زنجیر ای توسط کاظمی اجراء و هدایت شده بود و وی این موضوع را به آقای خاتمی ، پس از احتمال دستگیری خودش توسط حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات ، اعتراف می کند.

5-  محمد علی ابطحی ، فرزند حسن ابطی یکی از سران انجمن حجتیه در مشهد ، در یک محفل خصوصی به روح الله حسینیان ، رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی ، نظر خود در مقابله با نظام ولایت فقیه را همانند تز محفلی کاظمی عنوان می کند. وی از وبلاگ نویسان اینترنتی مشور به مسائل منفی است. وی در دوران مسئولیت در لبنان سوابق مبتذلی از خود بجای گذاشته . همچنین شنیده هایی در مورد هویت های متعدد وی در چت رومها و شرکت وی در جلسات مبتذل و غیر شرعی حتی خارجی وجود دارد.

 

یک سئوال اساسی :

اینها یک باند نیستند ؟

 

فکر می کنم وظیفه ای بر دوش کسی جز بر دوش وزارت اطلاعات فعلی ، حجت الاسلام والمسلمین اژه ای نیست تا این موضوع را خوب بررسی و ریشه یابی کنند. خدا کند این وبلاگ را بخوانند.

-------

·      باباجان ، فونتها را نصب کنید خب! پس چرا فونتها را زیر لوگو هم آدرس دهی کردم؟ اینها دو فونت عادی و تو پر کامپست هستند. اگر پارسا 2001 را داشته باشید ، این فونتها رادارید و حتی لازم نیست از اینجا داون لود کنید. همه چیز عادی است اگر کمی دقت کنید !

·      خدا دو سید دوقلوی ما سید حسین و سید حمزه را کنار خانواده شان و داداش کوچولوئه ، هرکجا هستند حفظ کند. همینطور حسن را. یاد آن عروسی که با هم رفتیم به خیر . شاه داماد تو را تاج مبارکبادا ، مکن ای صبح طلوع !!

 

/ 20 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . و حالا ين هم کامنت که تمامش فقط يک دوما است : بر اسا آنچه که از کامنت قبلی ات بيرون کشيدم ، و گفتم ، انگليس ، يکی از روشهای کاری اش اين است که دشمن قوی اش را در لايه های پنهان افکار عمومی به خودش منتسب کند. از جمله همين مورد جديد : حالا انی آقای انگليسی اسراييل پسند ، امده آيت الله کاشانی را به انگليسی بودن متهم می کند. اهداف زيادی از اين کار دارد. ازجمله اينکه می خواهد من را به حمله کردن به جناب مصدق وادار کند. اما من حرفم را خيلی روشن می زنم: مواضع فرهنگی واعتقادی آقای مصدق وضعيت ناسالمی داشت. برای همين بود که نتوانست حمايت مردمی ومذهبی ای را که آقای کاشانی به او وصل می کرد ، کماکان از ايشان داشته باشد. البته اعمال او نهايتا به استقلال صنعت نفت انجاميد که ملت ايران سالها منتظر آن بود. حالا برگريديم به حقايق تاريخی : انگليس خود رسما اعلام می کند که کودتای ۲۸ مرداد را با همکاری آمريکا اجراء کرده آنوقت شما چی می گی ؟ آقای کاشانی درست چند روز قبل از کودتا ، طی پيام تلگرافی کوچکی ، خطر ازهاری را به مصدق گوشزد نمودهو گفته بود که :: در آستين مار می پرورانيد :: و خطر کودتا را اعلام کرده بود اما مصدق زير

پاسداران

بسم الله . این کامنت فقط یک اولا است : 1- جناب شنگول منگول حبه انگور! :)) این عرصه نه جولانگه توست ! می بینی که نمی توانی رفتار من را درست تعبیر کنی. معنای این جمله این است که ::تمام این همه حرفی که می بینید ، فقط ی اولا برای من است. و البته که دوما را هم نوشته بودم و خواندی .:)) . 2- و می بینم که حتی یک کلمه در مورد محتوای آن اولا و آن دوما چجیزی ننوشته ای. و اصولادر طول تاریخ بیابید امصال شمایی را که به امثال من پاسخ داده باشد :)). 3- در مورد قد و اندازه من ، هنوز زود است که اظهارنظر کنی. :)) 4- داغ کردگی را از روی گوشهایت فهمیذی که با خواندن کامنت من سرخ شده یا از داغ شدن سرت یا از گرم شدن گلویت ؟ :)) 5- این همه مبحث تاریخی و استدلالی که من نوشته ام ، اگر بنا بر اعتراف تو ، در حال بهمریختگی اعصاب نوشته شده ، بااین حساب ، من اگر در حلت آرامش – بقول تو – بنویسم چه می کنی ؟! :)) 6- قوم و خویشی ات با ابطحی و امثالهم از دفاع جانانه ات در کامنت های قبلی معلوم شد. نگران نباش. :)) 7- تو که نه ادعای مسلمانی داری و نه می توانی داشته باشی نمی توانی با کسی از قرآن صحبت کنی. کلام مسلمانان را به مسلمانان واگذار :)) 8-

پاسداران

بسم الله . کل این کامنت فقط یک دوما است : 1- منظور از 60 میلیون ، همان منظوری است که در ابتدای دوره ء خاتمی از 30 میلیون داشتیم . رای در صندوق جمهوری اسلامی ریخته شد. این یعنی پیروزی انقلاب. 2- تا دیروز که رای دکتر احمدی نژاد را هم انکار می کردید ! مرگ را گفتم به تب راضی شدید؟ : )) 3- من اگر نبوی شصت پای راست دکتر احمدی نژاد را هم ، هر روز صبح ببوسد ، حاضر نیستم باورش کنم . اگر غیر ازاین رفتارش باشد که نوبی دلقک نیست . :)) تا بهروز دلقک شدن نبوی ، همچین راه درازی نیست. : )) 4- در این کشور ، در طول عمر 26 ساله ، نشد که شما هیچ وقت به مردم حاضر در میدانها استناد کنید و فقط به عکس و پوستر استناد کردید. لطفا تلویزیونت را روشن کن و مردم رادر تظاهرات در خصوص موضوع انرژی اتمی ببین . نه 22 بهمن را دیده ای نه آن را. از تو چه انتظاری می رود که نظر مردم برایت مهم باشد ؟ توی عمرت شده یکبار نظر مردم خلاف نظذت باشدو قبول کرده باشی؟ شده ؟ شده ؟ 5- از آن جوکهای رسوای روزار گفتی. همان روزی که رفقایت که مثلا قرار بود ولی دم در پرونده قتلهای زنجیره ای باشند ، اقدام به طرح شکایت نکردند ، همه فهمیدند که دوست دارید پرونده معطل ب

پاسداران

بسم الله . کل این کامنت فقط یک سوما است : 1- استغفرالله استغفرالله استغفرالله از اینکه ما عمرا فیلسوف بزرگی مثل حضرت آیت الله مصباح را با امثال جک و جونورهای ضد انقلاب شبیه بگیریم . لازه به تذکرتو نیست. خودمان فوت آبیم که هیچ شباهتی میان بزرگان اسلام و انقلاوب جک و جونور ضرت انقلاب نیست ! :)) 2- چرا ، این بار باید کارداشته باشی . باید کار داشته باشی تا کار دست خودت ندهی. اینجوری که چهارچرخ پنچر توی خاکی می گازی ، چیزی ازت باقی نمی ماند . حواست به مخاطبان وبلاگ من باشد تا برایت تابلوی خطر گردش به چپ ! پیش نیاید ! شاید هم با سقف بدوی ! :)) در مورد مسئولیت بقایی در حرب ، برو نگاهی به پست وبلاگ من بیانداز و بعد هم کمی در مورد خود شهید آیت بخوان . مشکلت حل می شود. نشد بیا همینجا برایت حل می کنم . ما اینجا در ختمتت ! هستیم ! : )) 3- راستی آن عراقی که می گویی منظورت همان شهید آیت است که بدست ساواکیها شهید شد ؟ همرزم شهید اندرزگو ؟ خب اگر همان است که این خاطرات را از کجا در آوردی ؟ این ::خودش:: این چیز ها را بخودت گفت ؟ ::خودش بمن گفت ! چی گفت ؟ درگوش من گفت ! چی گفت ؟ ::: :)) ۴- بايد هم به شهيد عراقی ها شهيد لاجوردی

پاسداران

بسم الله . کل این کامنت فقط یک چهارما است : 1- آنموقعی که فرق محمد جواد اردشیر لاریجانی را از علی لاریجانی نفهمیدی و سوتی عظما ببار آوردی باید بفکر می بودی. ماله کشیدن فایده ندارد . : )) 2- زرشک پلو با مرغ ، سوت افشای سوتی ات است ! اگر بی ربط ندانی اشت پس چه کنی ؟ :)) 3- این کشوری که اینجوری است که تو می گی ، این نظامی که اینجوری است که تو می گی پس چرا اینقدر باقی مانده ؟ نکند دوباره می خواهی به ششماه هخایی دیگر حواله بدهی ؟ : )) خب حواله بده . بیست وشش سال تمام ، هر سه ماه یکبار این نظام راتمدید ! می کنید ! خجالت که نمی کشی ! آبرو هم که ... . خب تمدید کن. :))

پاسداران

بسم الله . ادامه دارد ؟ خب ادامه داشته باشد :)) ! ما هم ادامه داريم ! :))

Winston

مرگ بر اخوند ادمخوار و تروريست!

پاسداران

بسم الله . بچه ها می ببنيد اين کامنت زيری را ؟ :))

بیدار

بهایی ها کارخانه و کشاورزی در ایران زدند نه در دبی این جه عیبی داشت مگه دولت الان سعی نمی کند سرمایه داران در ایران سرمایه گذاری کنند

پاسداران

بسم الله . اين يکی کامنت رو ، اين رو هم می بينيد ؟ ديگه اصلا بحثی هم می مونه ؟