وحدت نظر حداکثری در شورای هماهنگی

بسم الله .

شریف نیوز ـ در چند ماه گذشته، كمیته منتخب شورای هماهنگی نیروهای انقلاب اسلامی كه وظیفه معرفی كاندیدای اجماعی جناح منتقد دولت را بر عهده داشت، بخش بزرگی از خبرهای انتخاباتی را به خود اختصاص داده بود.

این كمیته هفت نفره كه از ناطق نوری (رییس شورای هماهنگی)، باهنر (نماینده جامعه اسلامی مهندسین)، عسگراولادی(نماینده حزب موتلفه) ، سیدرضا تقوی (نماینده جامعه روحانیت) ، حسین فدایی(نماینده جمعیت ایثارگران) و دو عضو دیگر تشكیل می‌شد، بررسی‌های خود را حول انتخاب يك كاندیدا (احمدی نژاد، توكلی، رضایی، لاریجانی و ولایتی) و بدون در نظر گرفتن هاشمی رفسنجانی آغاز كرد .

پس از گذشت دو ماه از آغاز به كار كمیته هفت نفره و به تاخیر افتادن چند باره معرفی كاندیدا، هفته گذشته سرانجام كمیته هفت نفره در جلسه‌ای درباره كاندیدای مورد نظر خود به رای‌گیری پرداخت كه علی‌لاریجانی توانست 6 رای موافق و یك رای ممتنع (حسین فدایی) را كسب كند و به عنوان كاندیدای منتخب این كمیته برگزیده شود. اما اعلام نظر این كمیته كه قرار بود، چهارشنبه هفته گذشته و سپس یكشنبه (امروز) صورت پذیرد، به دلایلی همچون ادامه رایزنی‌ها با دیگر كاندیداها و مخالفت برخی با معرفی كاندیدا قبل از معرفی كاندیدای جناح رقیب رفسنجانی، صورت نگرفت.

/ 13 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیب

. شهروندان برای تعالی خود راه پیدا میکنند! حکومت لطف کند به فکر چیزهای دیگری باشد که مردم از آن مینالند. چه در این 26 سال به لطف این حکومت عده کثیری از اسلام زده شده اند. بله حرف تو در موردی درست است، من ازکارکرد عده ای در مجموعه حکومت گله دارم ولی ماشاا.. اینعده کم نیستند. درضمن خواهشا اسلام را با جمهوری اسلامی مترادف نکن. من با اسلام مشکل ندارم، با ابزار شدن آن مشکل دارم. شهر تهران به علت بارش برف یک هفته فلج شد، من از شهردار انتظار دارم که بتواند مشکل شهر را رفع کند، حالا مسلمان بود یا نبود خودش میداند و خدایش. والا آخر.. در آخراین شما بودی که در ابتدا به من برچسب قرص خوردن زدی و برهان قرصی دیدن همه برای تو ازمن بیشتر صادق است.

سیب

کامنتهاي مطلب قبلی کار نميکرد به ناچار به اين صفحه آمدم... با عرض معذرت

mohammad

دوست عزيز من دوم خرداد به خاتمی رای دادم و مخالف حکومت هم نيستم بلکه ازش دفاع ميکنم.

پاسداران

بسم الله . فکر می کنم همه دوستان جوابهای خوبی برای کامنت های جناب سيب داشته باشند. حرفهايی معمولی که همه می دانيم ...

پاسداران

و اما در مورد قرص . شما قبول کردی. من که قبول نکردم !

سیب

خیلی راحت تهمت میزنی .. رهروان راه حسین هم به همین راحتی اون بالا نوشتی. احسنت

پاسداران

بسم الله . صد احسنت به خودت با این هوش و حواست ! حواست را جمع کن. کامنت های پايين را باز کن . نگفتم به صراحت. جمله ای که در آن بمن حمله قرصی ! کردی بودی اين بود: شما چه نوع قرصی را اشتباه می خوری ؟ اين يعنی چه ؟ معنايش می تواند اين باشد : گيرم من قرصم را نشسته می خورم . تو چه قرصی را اشتباه خورده ای ! . حالا ديدی ؟ زور نزنيد . ما اگر می گوييم امام حسين (ع) ، مثل شما نيستيم . مردانه می گوييم امام حسين و ماکياوليستی فکر و عمل نمی کنيم . دروغ در کارمان نيست. مثل شما نيستيم بگوييم آزادی آنوقت مخالفانمان را تهديد به اعدام بکنيم . برو وبلاگ يکی از اين ضد انقلابهای وبلا نويس را که مثل اينکه بدليل آلودگيهای اخلاقی جديدا گرفتنش بخون . يکی از رفقاشونو که مثل اينکه خودش هم قبلا مثل خودشون بوده حالا مثبت می زنه تهديد به قتل کرده اند. چرا ؟ چون آمده تو اون وبلاگه اون يکی را افشاء کرده .

حسين( chavez )

جناب سيب سلام اين حرفهايی که می زنی نشان می دهد تو هم مثل خيلی از آزادی خواهان که بر خلاف گفته ات تعدادشان کم است فقط گول خورديد گول ماهواره ها را خورديد گول b.b.c را خورديد شايد خيلي ساده بوديد شايد آنها(رسانه هاي غربي) خيلي خوب كار كرده اند اگر وطن پرست باشي ـــ نگفتم حزب اللهي يا مسلمان ـــ مطمعن باش گول خوردي از حزب الله يك غول ساختند تا شما را فريب دهند حزب الله همان مردم هستند

hello

Leader of free world , president GW Bush to Iranian people: As you stand for your own liberty, America stands with you رهبر جهان آزاد پرزدينت بوش خطاب به ملت ايران : درحالی که شما برای آزادی خود ايستادگی می کنيد آمريکا در کنار شما می ايستد

پاسداران

بسم الله. البته جناب جرج بوش قبلا گفته اند که این حرفهایشان به معنای جلوگیری از انگشت نگاری از ایرانیانی که می خواهند بدلائل علمی ، ورزشی یا شخصی وارد آمریکا شوند نیست و تنها وابستگان سیاسی آمریکا در ایران مانند ابراهیم یزدی که دارای تابعیت دوگانه آمریکایی - ایرانی هستند می توانند بدون بازرسی بدنی و انگشت نگاری به این کشور وارد شوند! همچنین این جمله به این معنا نخواهد بود که ایرانیان حق خواهند داشت اگر آشپز سفارت آمریکا رئیس جمهور ایران را زیر گرفت او را محاکمه کنند چون آمریکا قوانین استرداد مجرمان و همچنین معاهده بین المللی محاکمه جنایتکاران جنگی را نیز قبول ندارد . همچنین این جملات به معنای لغو کاپیتولاسیون در جهان به نفع آمریکا نیست و همچنان کشورهای جهان باید به آمریکایی های ساکن در آنجا که به عنوان مامور حکومتی وارد می شوند حق توحش بپردازند. همچنين ليدر آف ورد بودن !! بوش به او اجازه می دهد کماکان در خاک کشورهای ديگر برای مردم آن کشورها زندان ساخته و مردم همان کشورها را در آن زندانی کند. يعنی به عبارتی ماموريت بوش ، زندانی کردن مردم کشورها در خانه های خودشان است. همچنين حکومت آمریکا کماکان بخود اجازه خواه