کاملا بدون شرح . بعضی ها حتما بخوانند.

دستور رییس‌جمهور به علی‌آبادی برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها‌<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

دكتر محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور به رییس سازمان تربیت بدنی دستور داد با برنامه‌ریزی صحیح و مقتضی شئون بانوان، بخشی از مرغوب‌ترین مكان‌های تماشاگران در ورزشگاه‌هایی كه مسابقات فوتبال ملی و مهم برگزار می‌شود، به طور ویژه به بانوان و خانواده‌ها اختصاص یابد. 

 

متن كامل نامه‌ی رییس‌جمهور به رییس سازمان تربیت بدنی به این شرح است: 

 

 

جناب آقای مهندس علی‌آبادی

معاون محترم رییس‌جمهور و رییس سازمان تربیت بدنی

 

سلام علیكم

 

همان گونه كه مطلعید مسابقات فوتبال جاذبه‌های فراوانی دارد و به‌ویژه در موارد حساس ملی و برجسته‌ی باشگاهی میلیون‌ها نفر به تماشا می‌نشینند و ده‌ها هزار نفر از جمله‌ی خانواده‌های فراوانی هستند كه علاقه‌مند و مشتاقند به اتفاق و از نزدیك و در محل ورزشگاه این مسابقات را مشاهده كنند.

 

بر خلاف تصور و تبلیغ عده‌ای، تجربه نشان داده است كه حضور انبوه خانواده‌ها و بانوان در محیط‌های عمومی، سلامت، اخلاق و عفاف را در آن محیط‌ها حاكم كرده است.

جامعه‌ی زنان در تمامی صحنه‌های حماسه‌ساز دهه‌های اخیر در خط مقدم قرار داشته‌اند و امروز نیز طلایه‌دار حضور سازنده و با نشاط همراه با حفظ ارزش‌ها و قداست‌ها و مسوولیت‌های ویژه‌ی زن متعالی در عرصه‌های گوناگون هستند. از این رو ضرورت دارد با همكاری وزارت كشور و با برنامه‌ریزی صحیح و مقتضی شئون بانوان محترم، بخشی از مرغوب‌ترین مكان‌های تماشاگران در مسابقات فوتبال ملی و مهم به طور ویژه به بانوان و خانواده‌ها اختصاص یابد.

 

مطمئن هستیم بانوان عزیز ما كه پاسدار عفاف و كرامت زنان هستند و در تمام مراحل یار و یاور انقلاب اسلامی بوده‌اند، امروز نیز پرچمدار ایجاد محیط سالم و امن اجتماعی خواهند بود.

 

محمود احمدی‌نژاد

رییس جمهوری اسلامی ایران

 

 

اين را هم داشته باشيد. .:.

( جان نثاری ، محمد زاده و اکبرزاده هم بدوند زنبيل بگذارند برای ما هم اگر شد جا بگيريد ! :))  )

 

پذیرش دانشجو در مقطع دکتری ارتباطات دانشگاه تهران

 

دانشگاه تهران با موافقت وزارت علوم برای اولین بار در مقطع دکتری رشته ارتباطات دانشجو می‏پذیرد. با موافقت شورای گسترش آموزش عالی، دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران از سال 1386 در رشته علوم ارتباطات دانشجوی دکتری می‏پذیرد.دانشگاه تهران در سال جاری در 130 رشته دانشجوی دکتری می‏پذیرد. در سال جاری 10رشته جدید به رشته‌ها‌ی این دانشگاه افزوده می‏شود. رشته‌ها‌ی نانوتکنولوژی، سم شناسی و دامپزشکی از جمله رشته‌ها‌ی جدید دانشگاه تهران به حساب می‏آید.

/ 2 نظر / 52 بازدید
آرش

ای ول به محمود. هر کسی با تبعيض مبارزه کنه بايد ازش تقدير کرد. دستش درد نکنه.

پاسداران

بسم الله . آقا آرش از اين تقدير ، در وبلاگت خبری نميبينم برادر؟ :)