هتك حرمت از يك دختر دانشجو در دانشگاه تهران

boutorabi-3.jpgروز گذشته یکی از دختران مذهبی و چادری دانشگاه تهران هنگامی که با یکی از اساتید خود مشغول بحث درباره ضرورت حجاب و مسائل پیرامون آن بود، ناگهان در هنگام بحث با عمل شنیع و منافی عفت استاد خود روبرو شد. این استاد با گفتن جمله «بگذار ببینم بدون حجاب زیباتر هستی یا با حجاب» اقدام به کشف حجاب و پایین کشیدن مقنعه و چادر این دختر محجه کرد.عمل این استاد برای این دانشجوی دختر چنان گران تمام شد که در همان جا از حال می رود و بیهوش می شود. او رابلافاصله به بیمارستان منتقل می کنند. به همین منظور امروز دانشجویان خواستار مجازات این استاد در مقابل درب اصلی دانشگاه تهران تجمع خواهند کرد.

*

* تجمع امروز پنج شنبه برگزار شد.

*

*

* آقای کروبی ،‌ آقای بوترابی ،‌ روی سایت های شما چه نشانه ای از اعتراض به این عمل خواهیم دید ؟ هیچی؟ هیچی؟

.

خبر دقیق و واقعی اینگونه است :

.

تصویر نورالدین زرین کلک استاد هتاک مذکور و از انیماتور های معروف ایرانیهتك حرمت دختر محجبه در دانشگاه تهران

بعد از ظهر روز سه شنبه يازدهم ارديبهشت، آقاي نورالدین زرين كلك يكي از اساتيد حق التدريس دانشكده هنر دانشگاه تهران در كلاس درس خود از دانشجويان خواست كه تصوير يك فرشته را نقاشي كنند. يكي از دانشجويان فرشته اي را به تصوير مي كشد كه مو برسر نداشت. استاد مذكور به دانشجو ميگويد چرا اين فرشته مو ندارد؟

.

در اين ميان هاجر سليمي دانشجوي ديگر اين كلاس خطاب به استاد مي گويد احتمالا نميخواسته تا موهاي اين فرشته مشخص شود. استاد مذكور به هاجر سليمي كه يك دانشجوي محجبه است، مي گويد" تو كه كچل هستي و خود را پوشانده اي چرا حرف مي زني؟در اين حين استاد دست خود را به زير روسري اين دختر محجبه (سليمي) برده و موهايش را از زير روسري بيرون ميكشد و به دانشجويان ميگويد:" نه ، اين كچل نيست و مو دارد". در اين حين دانشجويان ديگر با قهقهه اين دختر محجبه را مورد تمسخر قرار مي دهند.

.

هاجر سليمي كه اين اتفاق او را شوكه كرده بود، تا چند ساعت حالت طبيعي نداشت. تعرض اين استاد دانشگاه به دانشجوي مذكور باعث خشم گسترده دانشجويان متعهد دانشگاه ها شده و ظهر امروز دانشجويان در مقابل دانشگاه تهران تجمع كردند.

.

/ 77 نظر / 68 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساره

مملكت گند خورد رفت! آخه اين چه وضعشه؟ واقعا كه. دانشگاه نسبتا اول كشور كه قرار نسل جديد توش تربيت شن رو دست كيا دادين؟ از ماست كه بر ماست.

( هدی )

برادر حالا که اصل قضيه رو از زبان خانوم سليمی نمين همه جا چاپ کردن نمی خواين گنده گويی ها و بزرگ نمايی تون رو اصلاح کنين ؟ برادر اين ها گناه نيست ؟؟؟؟

مهناز

هزار بار افسوس که اين مسائل را می شنويم ولی جای اين تاسف بيشتر برای خودمان است که چرا در مقابل همه مسائل شايد بدتر از اين موضوع سکوت می کنيم و صدايمان درنمی آيد تا کی ؟؟؟ ياد حرکت کشف حجاب در زمان گذشته می افتيم که تلويزيون پخش می کرد

محمد

سلام.برای اون کسی که عاشق سپاهه متاسفم. من توی سپاه خدمت کردم اگه بهت بگم به اسم اسلام و قرآن چه کلاههای شرعی سر خدا و بنده خدا می ذارن عاشقی از کلت می پره.ضمنا اينقدر اينجا دروغ ننويس پرفسور عاشق پيشه !!! اينها که نوشتی چرا هيچ جای ديگه نيست؟عقده دانشگاه رفتن داری برو کارت بسيجتو درست کن دانشگاه آزاد هم که عشاق سپاهی رو بی نصيب نميذاره بسم ا... . من توی دانشگاه تهران درس می خونم اينها که نوشتی همش چرته پرفسور خودتم می دونی

محمد

سانسورم که می کنی پرفسور دموکرات از چی می ترسی؟؟؟سانسور چرا؟

مکرمه

واقعاْ اصل خبر اينه ؟ .... من از بچه های همون دانشکده هستم .

بسيجي عاشق ولايت

سلام در رفتی زرین کلک ای کاش من توی اون کلاس بودم تا اون وقت اون استاد رو توی همون کلاس دفنش می کردم تا برا دیگران درس عبرت بشه که بفهمن بسیجی ها اجازه نمی دن به ناموس مردم هتک حرمت بشه ای کاش ای کاش

انسان

تقصير ما ديندارها است كه با اين بي شرفها طوري برخورد كرديم كه اجازه ي چنين كاري را به خود داده اند آدرس وبلاگ:alimadad.parsiblog.coml با نظر دهي خود ما را ياري كنيد

دانشجو

خواستار مجازات این استاد نمای زشت سیرت رادارم و اعاده حیثیت از دانشجوی متعهد

بی نام

حالا چه لزومی داشت خانم بی ظرفیت استاد را ناراحت کنن که این بلا را سرش بیاره