زندگی خصوصی به معنای زندگی زهرآگین !

با کمال تاسف و شرمندگی و عذرخواهی و خجالت ، عرض می کنم که ، علاوه بر اینکه رفتم گشت ارشاد ( ننگ ارشاد بهتر نیست؟ ) را دیدم ، گلاب به روی همه ، گلاب به روی همه ، رفتم زندگی خصوصی را هم دیدم .

اولا : بر خلاف ادعای تیم مدیریتی ، در اکرانها اسم فیلم را عوض نکرده اندو  با همین نام اکران می شود. حداقل از آنجایی که من رفتم دیدم عکس گرفته ام . اگر خواستند منتشر می کنم .

دوما : روح و جان آدم را دود می گیرد. فیلم اینقدر سیاه بود که حتی سانتی مانتالهایی هم که آمده بودند فیلم را ببینند با حالتی برق گرفته ، خشکشان زد و بیرون آمدند. در عرف فیلمهای چپکی و درب و داغون یا حتی زرد وعوضی که تماشاگر لا اقل سطحی یک کفی کوفی می زند آخر فیلم ، بلا استثناء همه ی مخاطبان از جمله بنده و همراهان اندک ، با حالتی متعجب و ناراحت از سیاهی زاید الوصف فیلم از سالن بیرون زدیم .انصافا حال همه ی مخاطب ها گرفته بود که این پول را برای چی بالای این فیلم داده اند. خداراشکر اکران ارزان رفتیم .

حالا من که بواسطه ی موضعگیری ام حتما باید می دیدم و چاره ای نبود. اما حقیقتا فهمیدم حال بقیه چطور شد. با وجود این همه دعوا سر این فیلم که اتفاقا می توانست برای جذب مخاطب موثر باشد ، با وجود این نامه های پر از خودبزرگ بینی و آه و اشک و سوز کارگردانها ، باید مخاطب لا اقل یک چهارم سالن را پر می کرد - نمی گویم لبالب از بیننده ! - مسئله این است که هرکس این فیلم را دیده ، به کسی توصیه نکرده برود ببیند. بدون ترید ماجرای فیلم قلاده های طلا معکوس است. جوسازی های اولیه با قضاوتهای ثانویه کاملا متفاوت است. به زور می روند می بینند و بعد توصیه می کنند.

بقیه اش را بعدا می نویسم .

پی نوشت : ابهامی اگر پیش امد ، در نظرات پرسیده شده و جواب داده ام . بخوانید.

/ 3 نظر / 6 بازدید

قرار نیست وزارت ارشاد از شما اجازه بگیره به شما چه مربوطه .برو عمو کشکتو بساب

مهدي

آقا اباذر , اين جوري كه شما نوشتي من هم فكر ميكنم شما همين ديروز پريروز فيلم رو ديدي!!!! در صورتي كه توي همون پست اول گفته بوديد فيلم رو ديدم!!!!

جواد

تو که خودت میبینی غلط میکنی به اکرانش اعتراض میکنی! اگه بده برای همه بده. بذار همه مثل خودت ببینن و موضع بگیرن. فقط تو اجازه داری موضع بگیری؟