مهندس ، بازهم مهندسی ؟

میرحسین موسوی ، کاندیدای ورشکسته و درمانده ی انتخابات ریاست جمهوری دهم ایران اسلامی ، که یکسال پیش شکست تمامی طیف های ضد انقلابی و تجدیدنظر طلب در آرمانها و خط انقلابی اسلامی را بدنبال داشت ، پس از مخالفت ( البته دردناک ) مردم با سخنرانی سید حسن مصطفوی ، کسی که با همراه کردن انتساب معنوی و مادی به حضرت روح الله برای خود ، بشکل طبیعی می توانست مورد استقبال آنان قرار بگیرد ، مجددا دست به قلم و دوات برده و حیرت آور آنکه مجددا از مهندسی شدن نظرات مردم دم زده است !

جناب آقای موسوی !

فکر نمی کنید این بازی ، مدتی است که کپک زده و تاریخ مصرف آن گذشته است ؟

یادت نرفته انشاء الله ، که جنابعالی ، یکسال پیش در چنین روزهایی ، گیج و تلوتلو خوران از ضربه ای که دقیقا در نقطه مقابل ترسیمات دوستان و رفقا و حواریون حزبی و غیر حزبی تان ، شما را در سکوی بازنده عرصه کسب اعتماد ملت ایران اسلامی نشاند ، فریاد زنان و دوان دوان ، از وقوع یک مهندسی آشکار در آراء مردم دم زدی و این در حالی بود که هنوز انتخابات در حال برگزاری بود !

 

یادت نرفته انشاء الله ، که جنابعالی ، یکسال پیش در چنین روزهایی ، گیج و تلوتلو خوران از ضربه ای که دقیقا در نقطه مقابل ترسیمات دوستان و رفقا و حواریون حزبی و غیر حزبی تان ، شما را در سکوی بازنده عرصه کسب اعتماد ملت ایران اسلامی نشاند ، فریاد زنان و دوان دوان ، از وقوع یک مهندسی آشکار در آراء مردم دم زدی و این در حالی بود که هنوز انتخابات در حال برگزاری بود !

فکر می کنم که از آن ماجرای عبرت ساز ، یکسال گذشته است. و فکر می کنم ، همانند من و تمامی افرادی که ذره ای درد انقلاب و اسلام دارند ، بسیاری از کسانی که آن روز ، در جو آن رقص منگ و گیج شما در میانه ی میدان ، به دست و اشاره شما در عرصه ای قرار گرفتند که پشیمانی و خسران دوچندان آنان را در پی داشت ، امروز از این نظام ، مطالبه ء محاکمه ی شما را دارند ! آن صحنه ی غبارآلود فتنه ، درسی سخت و عبرتی سنگین را برای همه ما بهمراه داشت و گذشت. اما ،

اما انگار ، تنها کسی که هرگز قرار نیست از خواب بیدار شود ، شخص شمایید !

آقای موسوی ، عزیزم ، صبح شده . یکســـال گذشت !

آیا نمی خواهید به خود تکانی دهید ؟ هنوز هم در همان کف و گرد و خاک یکسال پیش هستید ؟ چه جالب که شما مصداقی از اشارات مولای متقیانید که فرمود ما اکثر العبر و اقل الاعتبار. چه بسیار است محل عبرت گیری و چه کم است عبرت های گرفته شده !

جناب مهندس ، من حقیقتا از شما تعحب می کنم .

آقای موسوی . یکسال گذشت . و ملت ایران در غم و فراق دیدن یک برگ آ 5 از همان کوه و دریای سندی که یکسال پیش بابت ادعای مهندسی شدن آراء مردم از آن دم می زدید سوخت. می شود بگویید ، اسناد این ادعای دوم مهندسی را چه زمان خواهید داد ؟  البته ، راستش را بخواهی، مطالبه ی اسناد ادعای دومتان پیش کش. مهندس جان . همان مهندسی اول را ثابت کن. ارائه اسناد مهندسی دوم پیش کش!

 

البته نه از بابت اینکه بازهم بدنبال مهندسی شدن آراء مردم می گردید . ( و آیا واقعا می گردید ؟ ) بلکه از آن جهت که بی اعتبار بودن اینگونه – بقول معروف – فیگورها نزد ملت را درک نمی کنید.

آخر چرا ؟

خب برادر عزیز. مهندس گرامی. این نتیجه ی دخالت غیر متخصص در امور تخصصی است. وقتی با فوق لیسانس معماری ، استاد راهنمای پایان نامه های دکترای سیاسی می شوید ، نتیجه اش همین است که اصولا لو می رود سیاست را بلد نیستید. مرحوم شهید آیت الله سید حسن مدرس چه زیبا در مورد آقایی صحبت کرد که امام راحل در موردش گفته بود :"  اینها همه در زمان او بود که به او افتخار می کنند. در زمان او سگی را عینک زدند و مقابل مجلس براه انداختند و نامش را آیت الله گذاردند. او مسلم نبود" و مدرس چه گفته بود ؟ شهید عزیز ما ، که به دست یک قلدر سکولاریست بنام رضاخان میرپنج بشهادت رسید ، در مورد مصدق فرموده بود : " سیاست کلاس های مختلف دارد و کلاس اول آن ، کلک و حقه و ریاکاری است و اینجانب سید حسن مدرس ، در کمال صحت عقل و سلامت روح گواهی می دهم ، آقای مصدق از کلاس اول ، به کلاس دوم نخواهد رفت ! "

بله ،

آقای مهندس جان .

شما الان از کلاس اول ، به کلاس دوم رفته اید ؟

آقای موسوی . یکسال گذشت . و کشور و ملت ایران در غم و فراق دیدن یک برگ آ 5 از همان کوه و دریای سندی که یکسال پیش بابت ادعای مهندسی شدن آراء مردم از آن دم می زدید سوخت، در حالیکه ستاد شما مملو از وزیر کشورها و روسای ستادهای انتخاباتی گذشته کشور بود. درحالیکه از وجود اسناد پرحجم دم زده بودید و در حالی بود که روی سایت کلمه فراخوان جمع آوری اسناد را درج کردید. می شود بگویید ، اسناد این ادعای دوم مهندسی را چه زمان خواهید داد ؟ آخر شنیده ام که در آخر ، رفقای شما این ور و آن ور در توجیه این بی سندی ،‌ادعا کردند که " سند داریم . نمی دیم ! شماها صلاحیت ندارید ! "‌...

البته ،

راستش را بخواهی، مطالبه ی اسناد ادعای دومتان پیش کش. مهندس جان . همان مهندسی اول را ثابت کن . ارائه اسناد مهندسی دوم پیش کش!

/ 4 نظر / 7 بازدید
قلم

سلام "قلم" شامل دستنوشته ها و تحلیل های من وهمفکران من از وقایع جهانه و از پانزدهم تیرماه شروع به فعالیت میکنه. در صورت علاقه به تبادل لینک بعد از لینک کردن وبلاگ تو بخش نظرات من رو باخبر کنین تا شما هم لینک بشین. (فقط تا 15 تیرماه) مرسي

سیهتیر

محمدپیروی

به دوستان بفرمایید بحث در مورد تقلب انتخاباتی بیفایده است. انقدر همه چیز واضح و اشکار بود که فیلم بازی کردنهای عده ای برای وارونه جلوه دادن حقایق به کمدیهای فانتزی شباهت دارد.

گل یخ

سلام آقای ابوذر چرا نظر من رو در مورد این جناب به معرض نمایش نگذاشتید؟ الهم عجل لولیک الفرج