و قسم به خمینی ، که به موطن خود زنده باز نخواهید گشت !

هواپیمای شناسایی آمریکا با اخطار قاطع پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منطقه را ترک کرد

خبرگزاری فارس: هواپیمای شناسایی آمریکا که قصد نزدیکی به منطقه رزمایش دریایی ارتش را داشت با اخطار به‌موقع پدافند هوایی منطقه را ترک کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس، عطاءالله صالحی فرمانده کل ارتش دقایقی پیش در حاشیه شلیک دو فروند موشک دوربرد ساحل به دریا در منطقه عمومی رزمایش ولایت 89 با اعلام این خبر گفت: روز گذشته یک فروند هواپیمای شناسایی آمریکا قصد نزدیکی به منطقه ما را داشت که با اخطار به موقع پدافند هوایی ارتش بلافاصله منطقه را ترک کرد.

/ 7 نظر / 298 بازدید
علی

بازی رایانه ای مبارزه با سران فتنه (دانلود رایگان) http://khademnews.com/fulltext_news.php?news_id=4054

عليرضا

ميخامت . . .

یه ایرونی

من که از خدامه ایران تو دنیا شاخ باشه! اما چرا واسه کشورهایی عربی که زبونشون دراز شده شاخو شونه نمیکشین! فقط مونده بیان ادعایه مالکیت ایرانو بکنن! مسئولام که عند غیرت و حس وطن پرستی! تا کی میخواین به تمام عالم باج بدین؟؟؟!!!

گل یخ

سلام ودرود به ساحت مقدس امام زمان و ارواح پاک شهدا از دیدن شما سربازان و حافظان مملکت لذت میبرم عکسهای شمارا در لب تابم سیو کردم که ارزشمند ترین آدمهای دنیا هستید نمیدانم چطور و چگونه تشکر و قدردانی خودم را به شما عزیزتر از جانم ابراز کنم.فقط همواره دعایتان میکنم و سلامتی شما و خانواده هایتان را از خداوند متعال خواستارم.دست تک تک شما سربازان گمنام امام زمان را میبوسم وخاک پای همه شما هستم. الهم عجل لولیک الفرج

گل یخ

سلام یه مدت نبودم آخه با آقای ابوذر قهر بودم برای اینکه نظرات قبل من رو به معرض نمایش نگذاشتند خوب دلم نیومد قهر بمونم و طاقت نیاوردم و برگشتم. با دیدن عکسهای برادرهام که همگی حافظ جان و ناموس ما هستند حالم عوض میشه فقط گریه میکنم و برای سلامتیشون دعا میکنم.اجرشون با آقا امام زمان الهم عجل لولیک الفرج

زهرا

مسلمون اینا همه درست اما نشنیدی که خداوند به هر چه بخواد قسم یاد می کنه اما به بندگانش اجازه نداده جز به نام خودش به چیزی قسم بخورن؟ با همین اعتقادات داری از نظام دفاع می کنی؟ قسم به خمینی یعنی چه؟