تهدید به خشونت در ادبیات جریان سبز

یکی از وبلاگهای با رویکرد سبز که داره مطلب می نویسه ، و ظاهرا یک خانوم نویسنده ی اون هست ، امین حیایی بازیگر فیلم قلاده های طلا را به واکنشهای خشن تهدید کرد.

این جریان سیاسی که اصولا خود را مخالف هر نوع خشونت دانسته و مرزی بین خشونت قانونی و مشروع و انواع غیرمشروع آن نمی شناسد و در شعار و تبلیغات و وبلاگ و وبسایت و روزنامه و ماهواره و چت و اسمس بظاهر مخالف هر نوع خشونتی حتی ادعام قاچاقچی هاست ، اینگونه تمام قواعد اعلام خود را زیر پا می گذارد.

در این وبلاگ اینگونه نوشته است :

آقای امین حیایی، نمک پاشیدن به زخم مردم چرا؟ فکر کردی می تونی تی شرت سبز بپوشی و همه طرفداران جنبش سبز رو مزدور انگلیس و اسراییل نشون بدی و بعد هم هیچ کس کاری به کارت نداشته باشه؟ از خشم مردم نمی ترسی؟

این ادبیات افرادی است که نیروهای حزب الله را به استفده از چیزی بنام ترساندن مخالف فکری متهم می کردند و مفاهیمی همچون النصر بالرعب و ارهاب و مانند آنها را از متون دینی استخراج کرده و با تغییر مفوهمی ، زیر سئوال می بردند.چه شد پس. اینجا مخالفین خود را از چیزی بنام خشم کسانی که آنها را "مردم" می نامید "ترسانده اید؟!

شما بگذارید مردم خوب فیلمشان را ببینند آنوقت خودمان می بینیم کفر چه کسی بالا می آید. شما و دوستان فیلم ندیده تان یا آنها که رفتند و از دیدن فیلم احساس رضایت کردند چون احساس می کنند در فیلم عدالت رعایت شده؟!

/ 2 نظر / 12 بازدید
سربازان امام مهدی(ع)

بسم رب الشهدا خوشا روزی که گرم جنگ بودیم میان رنگ ها بی رنگ بودیم دل هرکس شهادت را طلب داشت حدیث عشق و مستی را به لب داشت با سلام وضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن سال نو همکاران ما در وبسایت سربازان امام مهدی (ع) از وبلاگتان به گرمی استقبال نمودند و از مطالبتان بهره مند گردیدند. درصورت تمایل میتوانید با ما در تبادل لینک همکاری نمایید. درصورت تمایل ما را با نام سربازان امام مهدی (ع) لینک نمایید و پس از لینک نمودن به سایت مراجعه نموده و با ارسال نظر به ما اطلاع دهید تا دوستان نیز شما را لینک نمایند. www.gomnam1.blogfa.com باتشکر فراوان شادی روح شهدا صلوات

صابر

دوست عزیز عده ای تهدید می کنند و عمل نه, ولی بعضی ها ( بعضی ها!) تهدید نکرده عمل میکنند!