چرا اينقدر می چرخيد ؟

بسم الله .

كروبی: مگر نمی‌گفتید باید اعتبارنامه هاشمی را رد كنیم؟!

نامزد نهمین دوره ریاست جمهوری گفت: حكم حكومتی در شرایط خاص و بنا به مصلحت نظام از طرف رهبر صادر می شود.
مهدی كروبی در مسجد گازران اردبیل اظهار داشت: وقتی رهبری دستور می دهد، همه بحث ها باید كنار گذاشته شود، چرا كه حكم حكومتی بر اساس منافع و مصلحت كشور صادر می شود.

كروبی همچنین در گفت و گو با ایرنا و در واكنش به انتقاد برخی دوم خردادی ها از وی به خاطر پاسخ دادن به برخی مفاد بیانیه انتخاباتی هاشمی رفسنجانی گفت: گروهی كه دیروز می گفتند اگر هاشمی به مجلس ششم بیاید، اعتبارنامه او را رد می كنیم، چطور شده كه امروز طور دیگری حرف می زنند، من كه نمی توانم مانند این گروه باشم.

وی در پاسخ به اظهارات مجید انصاری اظهار داشت: با آقای انصاری چند جلسه صحبت كردیم، او در دو نشست اصلاً مصر بود كه مجمع در انتخابات ریاست جمهوری نامزد معرفی نكند تا زمینه برای فرد دیگری صاف شود. پنج نفر دیگر از سران مجمع كه در این دو نشست حاضر بودند، با این نظر انصاری مخالفت كردند و من همانجا گفتم «حتماً می آیم.»

گفتنی است انصاری كه از نامزدی هاشمی حمایت می كند، طی اظهاراتی به انتقاد از پاسخ كروبی به بیانیه هاشمی پرداخته و گفته بود این پاسخ، نظر آقای كروبی است نه مجمع روحانیون.
كروبی در جمع مردم روانسر هم گفت: من اصولگرای مترقی و اصلاح طلبی اصولگرا كه دین را از دید قانون اساسی، حضرت امام(ره)، مطهری، بهشتی و نظریه پردازان اسلام می نگرد، هستم.
/ 5 نظر / 6 بازدید
$

جنبش اصلاحات در ايران از همان اول بی معنا بود و حالا به فضاحت کشيده شده. کروبی با وعده ۵۰ هزار توماني می خواهد به رياست برسد و معين با دکترين هم خر و هم خرما!!! ولع قدرت به معين اجازه نميدهد که کمی هم برای گفتار خودش ارزش قائل شود. کار اين اصلاح طلب ها هم خيلی عجيب شده شايد هم ما قدرت درک محاسن و صداقت گفتار و کردار آن ها را نداريم.

چاوز

اصلاح طلبان از دره ي سياست و قدرت پرت شدند پايين تنها راه زنده ماندن را چيزي جز چنگ انداختن به تنها ريسمان باقيمانده نديدند اين ريسمان كسي جز هاشمي نيست همان كسي كه روزي ميخواستند از همين دره ي سياست پرتش كنند پايين....... اين جوريشو نديده بوديم

رهنما

جناب آقای ابوذر اینقدر بر طبل خشونت نکوبید. اگر این خشونت فراگیر شود قبل از هر کسی دامن امثال شما را میگیرد. والا بزرگان شما در اولین فرصت فلنگو میبندند. فکر نکنید که آنها به شما هم فکر میکنند. وقتی که بین خودشان برای رسیدن به سهم بیشتر از قدرت اینهمه جدال هست، در صورتی که کوچکترین تهدیدی برایشان ایجاد شود به هیچ کس حتی حامیانشان هم رحم نمیکنند. کمی فکر کنید. همین الان عده ای از آنها حسابی کک توی تنبانشان افتاده.

یه بنده خدا

سلام ابوذر. وبلاگ خوبی داری و تبریک می گم بهت که اینهمه مخاطب هم داری. در ضمن این کامنتی که برای رهنما گذاشتی پاکش کن. چون معنی خوبی نمی دهد. موفق باشی

پاسداران

بسم الله . بنا به نظر صحيح جناب يه بنده خدا کامنت ارسالی برای آقای رهنما به اين شکل اصلاح شد : بسم الله. جناب رهنما . الا شما با آن سن بالايتان که بايد دو تا پسر دانشجو هم سن من داشته باشيد اول برويد جواب دروغی که را که در کامنت های پايينی گفتيد بدهيد. بعد بياييد دروغ جديد بدهيد. کو خشونت ؟ تو اين پست اصلا در مورد دعوا و اين چيزها حرف ده شده که حالا اصلا در مورد خشونت باشه ؟ دنبال جذب مخاطبی پدرم ؟ شما هم برو يک سايت ... بزن مخاطب جذب کن پدر من . چرا اينقدر دروغ می گويی ؟