سبز به دروغ عادت کرده

١- مگرمیرحسین به مجری و مدیر شبکه ۴ در مناظره نگفت احمدی نژاد بیاید سه برابر من حرف بزند و آقای کروبی شاهد ؟! پس چرا به اندازه زمان عادی قانونی هم قانع نشدو  دم از جر زنی زد‌؟

٢- مگر میرحسین نمی گفت‌ آمارهای احمدی نژاد از تورم غلط و آمارهای او از تورم درست است و سندش را هم بانک مرکزی اعلام می کرد‌؟ پس چرا گفتند احمدی نژاد به بانک مرکزی دستور داده آمارها را عوض کنند؟!!؟!!؟

٣- مگر میرحسین نمی گفت آمارهای احمدی نژاد مورد تایید بانک مرکزی نیست. پس چرا هم آمار احمدی نژادو  هم آمار میرحسین در سایت بانک مرکزی قابل مشاهده بود و هست؟

۴- مگر میرحسین به احمدی نژاد بخاطر مرحوم کردان و مدرک تحصیلی اش گیر نداد‌؟ پس چرا وقتی احمدی نژاد به او ثابت کرد که همسرش بطور غیرقانونی بدون گرفتن مدرک کارشناسی ارشد در دوره دکتری شرکت کرده آنچنان عصبانی و بی حیثیت شد؟

۵- مگر میرحسینی ها نمی گفتند : احمدی کم آورده عکس ناموس آورده ؟ اگر کپی رنگ و رو باخته ی عکس ٣ در ۴ سیاه و سفید روی مدرک تحصیلی زهرا رهنورد تصویر ناموسی او است ، آن عکسهای رنگی آ ۴ که از زهرا رهنورد توسط ستاد سبز بین هوادران توزیع شد و آن بنرهای ٣ در ۴ رنگی متر که از زن و شوهر دست در دست هم نصب شده بود ناموسی نبود ؟

۶- مگر میرحسینی ها نمی گفتند که بخاطر قطع اس ام اس ها نمی توانند بطور فوری اسناد تقلب در انتخابات را جمع آوری کنند ؟ پس چرا امروز که بیست ماه از آن ماجرا گذشته، هنوز اسنادشان را ارائه نکردند و به انتشار سه شماره ادعانامه ی مکتوب همان حرفهای قبلی اکتفا کردند ؟

٧- مگر شورای نگهبان دو بار با دستور رهبری وقت بررسی شکایات را تمدید و مهلت برای ارائه شکایت نکرد ، پس چرا گفتند که شورای نگهبان به شکایات ما رسیدگی نکرد‌؟

٨- مگر پوسترهای با تیتر "سربازان مطیع ولایت حامیان میرحسین موسوی" منقوش به عکس معروف امام و رهبری را چاپ و منتشر نکردند ؟ پس چرا وقتی فاصله ی بین رهبری و آنها در سخنرانی رهبری در روز ١۴ خرداد ٨٨ در حرم امام راحل -ره-مشخص شد رهبری را به دخالت در انتخابات متهم کردند ؟

٩- مگر نمی گفتند که رهرو راه امام خمینی هستند ، پس چرا از اندیشه ی امام هر جمله ای را که بود به زیر پا گذاردند ؟ چرا با جریانات سلطنت طلب ،‌سازمان منافقین ، بهائیت ، حجتیه و ... اتحاد کردند ؟

١٠- مگر نگفتند که آقا منتظری رهبر معنوی آنها است ، پس چرا تصویر حضرت امام را دست گرفتند در حالیکه حضرت امام سالها قبل از رحلت منتظری را با ادبیاتی بسیار عبرت آموز از مسئولیت برکنار کرده بود و با وی کاملا مخالف بود ؟

به دروغ گفتن ، عادت کرده اید ؟

/ 9 نظر / 93 بازدید
میثم

بابا اینا یه مشت تفاله اند که خود آمریکایی ها هم قبولشون ندارن

سلمان عبداللهی

سلام آقا ابوذر. حتما از افطاری جوانه تا حالا شما هم مثل ما کلی پیر شدی! هرجا هستی سلامت باشی http://www.razedel.ir/raz یا علی

سجاد سلیمی

سبز به دروغ عادت نکرده بلکه موجودیت نامشروع خودشو مدیون دروغ است.

محمد حسین کنجوری

با سلام هرچی بگی اینا زیر بار نمیرن چرا که خفن رو دارن یا حق تونستی یه سری بزن اقای برادر

احباب

یا علی بلاگفای شما را لینک کردم اگر محبت می فرمایید "احباب" را لینک نمایید ahbab.blogfa.com یا علی

محمدرضا

امعلوم شد که چقدر با استدلالهاي ابكي خود مشكل داريد كه حتي جرات قرار دادن پستها را نداريد. اونوقت امثال شما ما رو به بصيرت راهنمايي ميكنيد.پس معناي بصيرت يعني مثل .... سرت را پايين بينداز و خفه شو تا ما مملكتو ويران كنيد بعد به دست صاحب اصليش برسونيد!!!.هر روز كه ميگذره رسواتر ميشيد.

ه د

[لبخند]

امیر کمیلی

سلام آقا ابوذر عزیز وبلاگت عالیه فقط تو این قسمت یه زحمتی بکش :در قسمت 7 کلمه وقت رو از کنار کلمه رهبری بردار یا علی

عمو

خوب بود و از ايني كه گفتي خيلي بيشتره. گفتن ما از دروغ بدمون مياد احمدي نژاد فيلمشو انكار كرده. سيد بزرگوار خودشون دو تا از اين فيلما رو به راحتي آب خوردن انكار كرد. گفتن چرا احمدي نژاد تورم نقطه به نقطه رو اعلام كرده ميرحسن و اقتصاد داناش ميگفتن تورم ما 7 درصد بوده در حالي كه به جز سال اول بر اساس آمار بانك مركزي سالاي بعدشخيلي بيشتره(زير 20 نيومده) و دو سال آخر به 27 و 28 درصد رسيده و .... بخوان به نامش...