خبر داغ !

بسم الله<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

کرکر خنده !

:))

 

بچه ها ! حسین درخشان با اسم مستعار دارد همین الان برای من در صفحه کامنت ها یادداشت می گذارد. تبعات آخرین کامنتش با اسم اصلی را نتوانسته بود جمع و جور کند ! :)) کم آوردن مالیات دارد !

 

/ 19 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
free Iran

Free Iran From Hezbollah

پاسداران

بسم الله . :)) !

free iran

how old are you ?

پاسداران

بسم الله . به زبون آدميزاد بپرس تا بگم .

s

جناب! یعنی شما زبان میلیون ها نفر را که اتفاقا زبان بین المللی هم هست، زبان آدمیزاد نمیدانید؟! به نظر من این اوج تبعیض نژادیست و بخصوص برای شما که خود را مبلغ اسلام می دانید کار بسیار زشتی است. تعریف شما از آدمیزاد چیست؟ میلیونها نفر که روی زمین با این زبان صحبت می کنند، آدمیزاد نیستند؟!!!

Free Iran

Thank you s

پاسداران

بسم الله . پس اعتراف می کنید که ايرانی گرايی افراطی هم مانند آلمانی گرایی افراطی نوعی نژاد پرستی دارای بالاترین میزان ظرفیت جنایت است ؟ :)) تو عجب تله ای افتاديد ! تشکر هم کرد ازت ! :))

s

تو جواب منوو بده چرا به بيراهه می زنی؟! کم آوردی؟ بالاخره چی شد؟ ملاک تو برای تعريف آدميزاد چيه؟ زبان؟ پس حداقل ادعای مسلمانی نکن. بله ايرانی گرايی افراطی هم مثل هرنوع نژاد پرستی ديگر مردود است. مذهب گرايی و نژادگرايی و قومگرايی و ... همه مردودند. ولی تو که ادعای مسلمانی ميکنی هم مذهب گرای افراطی و هم دروغگو و هم خائن به اسلام هستی. از این واضح تر و روشن تر نمیشد اثبات کرد.

پاسداران

بسم الله . کامنت تو چيزی را عوض نکرد. دوباره جواب من را بخوان . تله ای که درش افتادی اينجوری باز نمی شود !

يکی

بنام خدا . تا شما باشيد زبان يک ميليارد انسان را غير آدميزادی ندانيد ! زبان ميليونها پيش کش ! چون که صد آمد نود هم پيش ماست.