فوری فوری فوری .

بسم الله !

ای ول !
قبر جريان اصلاح ! طلب کنده شد ! آروزی کيهان ، من و البته الپر جان هم محقق شد ! اما به روش قانونی ! :)) اين خبر را همهء رسانه های خبری داخلی زده اند. از جمله شريف نيوز ، فارس نيوز و بقيه :

رهبر معظم انقلاب:
شوراي نگهبان نسبت به اعلام صلاحيت آقايان معين و مهرعليزاده تجديد نظر كند

خبرگزاري فارس: مقام معظم رهبري در پي نامه رييس مجلس شوراي اسلامي در نامه‌اي خطاب به دبير شوراي نگهبان مرقوم فرمودند: نسبت به اعلام صلاحيت آقايان دكتر مصطفي معين و مهندس مهرعلي‌زاده تجديد نظر صورت گيرد.

به گزارش خبرگزاري فارس متن اين نامه به اين شرح است:

آيت الله جناب آقاي جنتي دبير محترم شوراي نگهبان دامه بركاته

با سلام و تحيت و تشكر از خدمات آن شوراي محترم در تلاش براي احراز صلاحيت داوطلبان رياست جمهوري اسلامي دوره نهم و با رعايت موازين قانوني در اين امر، از آنجا كه مطلوب آن است كه همه‌ي افراد كشور، از صاحبان سلايق گوناگون سياسي فرصت و مجال حضور در آزمايش بزرگ انتخابات را بيابند، لذا به نظر مي رسد نسبت به اعلام صلاحيت آقايان دكتر مصطفي معين و مهندس مهرعليزاده تجديد نظر صورت گيرد.
والسلام عليكم
سيدعلي خامنه‌اي»

متن نامه آقاي دكتر حداد عادل رئيس مجلس شوراي اسلامي به مقام معظم رهبري به اين شرح است:

بسمه تعالي
محضر مبارك رهبر معظم انقلاب اسلامي، حضرت آيت‌الله خامنه اي مدظله‌العالي
با سلام و تحيت

چنانكه مستحضريد شوراي محترم نگهبان اسامي شش تن از نامزدان انتخابات رياست جمهوري را كه صلاحيتشان به تاييد آن شورا رسيده اعلام كرده است. اگر چه شوراي نگهبان همواره سعي داشته وظيفه خطير خود را بر اساس موازين شرعي و قانوني به انجام رساند، لكن گهگاه بر اساس رهنمودهاي برخاسته از مصلحت انديشي حضرتعالي در تصميم خود تجديدنظر كرده است.
اينك استدعا آن است در مورد اخير نيز چنانكه تجديدنظر در اين امر را به مصلحت و مايه تقويت مشاركت عمومي بيشتر، كه مخصوصاً مورد عنايت حضرتعالي در انتخابات رياست جمهوري بوده، ‌مي‌دانيد، شوراي محترم نگهبان را به توسيع دايره نامزدهاي واجد صلاحيت، دلالت فرمائيد.
والامراليكم
غلامعلي حداد عادل، رئيس مجلس شوراي اسلامي

 

***


 

آقا ! چهره ء آقايان بهزاد نبوی و مهدی هاشمی بسيار ديدنی است امشب !

هيچ چيز ، هيچ چيز ، خدايی هيچ چيز بيشتر از اين نمی توانست مايه شفع و شادمانی من ، و دليل مکرر بر مديريت و عمق استراتژيک نگاه مقام معظم رهبری در لحظه حاضر در محاجه با ديگران باشد .

با دقت اگر ببينيد چند تا نکته را متوجه می شويد : اول اينکه مقام معظم رهبری در جواب آقای حداد عادل رئيس قوه مقننه که مجلس و شورای نگهبان هر دو قسمتی از آن هستند اين فرمان را می دهند . دوما: رهبر معظم انقلاب به اين درخواست پس از رد صلاحيت معين رای می دهند . يعنی بايد روشن می بود که اين رد صلاحيت نه تنها قانونی ، بلکه از لحاظ ماهوی نيز صحيح است. بشکلی که در متن نامه هم می بينيم ايشان روند عملکرد شورای نگهبان را تاييد کرده اند اما با کمک اختيارات ويژه قانونی و شرعی ولی فقيه ، مسير را به سمت آنچه که صلاح می دانند و مصلحت جامعه است هدايت می کنند. ثالثا : در متن نامه هم داريم که منظور رهبر معظم انقلاب از اين کار ، کشاندن پای اينها به صحنه آزمايش انتخابات است. تا نروند و بگويند که اگر می آمديم چنان می کرديم و چنين می شد و ... ! بايد بيايند و در آزمايش شرکت کنند تا ببيند که وزن آنها در ميان مردم چقدر است. ضمن اينکه رهبر معظم انقلاب با آوردن نام نامزدهای مد نظر خودشان ، به همه فهمانده اند که روش نظارتی شورا مشکلی ندارد ، دو نفر هستند که ادعايی دارند و بايد ادعايشان بی جواب نماند. تا سيه روی شود هرکه در او غش باشد.

 

از امروز منتظر بازتابهای اين اقدام قوی و محکم و از افق حکمت و فقاهت و سياست می مانيم .

 

ولی بين خودمان باشد ها ،  :)) اوضاع بدجوری برايشان بهم ريخت. نه ؟ :)) .  اينجوری اش را نخوانده بودند ! خدايی ما خودمان هم نخوانده بوديم ! :))

بگذريم ! . عشق است سيد علی ! .

 

***

آقا يک خبری به من از طريق (خودش می گويد ) نفوذی ها :)) بدستم رسيده البته فکر می کنم برای اين دارند اين خبر را پخش می کنند تا اين خبر مهم را     سانسور کنند .

احتمالا آقای الپر پايش زير ماشينی چيزی رفته.

البته رفتم صفحه اش را ببينم چيزی درج شده يا نه که ديدم از موضوع انتخابات تا حالا چيزی ننوشته. ايشالا که بلا دوره . - فقط خدا کنه مثل ماجرای بازی ترور سعيدخان و ماجرای تئاتر پيازی وبلاگ خانم خبرنگاره نباشه :)) - . هرچند ما ديگر از شنيدن اين جور خبرها پوستمان کلفت شده! آماده شنيدن تهمت ها هستيم که آره خودم ديدم اين پاسداران بود زير گرفتش ! خودم ديدم نيشگونش گرفت ، خودم ديدم گازش گرفت و هزار تا خودم ديدم های ديگه. حالا اگر ماجرا هم جدی است ما را هم خبر کنيد اين بنده خدا را عيادت کنيم . مريض مريض است. آنهم از اهل اسلام. خداکار هيچکس را به بيمارستان نکشد. ولی خداييش جان هرکه دوست داريد ، با اين موضوع اين خبر را سانسور نکنيد. لا اقل بگذاريد اين خبر خوب را به گوش الپر برسانيم يک جشنی بگيرد پسرم :)*

***

آخری خبرها می گويد احتمالا پای سه نفر ديگه هم با آقای الپر جلو ستاد انتخاباتی معين رفته زير ماشين .

اگر کسی چيزی می داند لطفا ايميل بزند انصافا نگران اين بنده خدا و رفقايش هستم.

/ 18 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
امیرعلی

قاعده‌ی انتخابات آزاد همه‌جا به این صورت است که نامزد یا باید از طرف یک حزب باشد که تعداد مشخصی عضو داشته باشد یا اگر می‌خواهد مستقل شرکت کند بایستی تعداد مشخصی امضا برای خود جمع کند. این‌ها کمک می‌کنند که تعداد نامزدها زیاد نشود و از طرفی مردمی بودن نظام زیر سوال نرود. این‌که یک مشت مامور رژیم کشکی افراد مورد اعتماد خود را به مردم تحمیل کنند کاملا در ضدیت با دموکراسی‌ست. دل خودتان را خوش نکنید که انتخابات داریم و ملت آزاد و صاحب اختیارند. در ضمن من آن امير خط فاصله علی پايين نيستم.

Arash

زیاد هم مطمئن نباش ابوذر. یه وقت دیدی مجبور شدین چهار یا هشت سال دیگه اصلاحطلب هارو تحمل کنی. آمادگیشو داری؟ البته این بستگی به عملکرد مشارکتی ها داره و این که تا چه حد بتونن پایگاه اجتماعیشون رو فعال کنن. الان بهترین کاری که تو میتونی بکنی اینه که دعا کنی مردم زیاد در انتخابات شرکت نکنن. چون هر چی بالای 45 درصد شرکت کنن مال معینه. یا حق

پاسداران

بسم الله . اولا اين ناسردار ناعلی چه اسمی عوض کرده که روی تمام خروجی اش هم تاثير گذاشته . بچه ها شناختيد اين ناقلا را ؟ :)) دوما : آرش جان . اگر تو هم تکلیف گراباشی می بینی که برای هیچ چیزی نگران نیستی. توکل بر خدا. تازه مگر از دوره قبلي با دو تا ۲۰ میلیون رای می خواهند جريانات اصلاح ! طلب انرژی بيشتر برای خود تصور کنند ؟ مجلس و دولت باهم دستشان بود آنجوری شد . ان موقع که آنطور شد. اگر آنطور هم که شما می گويی شود فکر نمی کنم برای ما زياد مشکلی باشد. آنها يکی کمی اذيت می شوند. ضمن اينکه تو رو خدا احتمالات ممکن را مطرح کن :)) . مگر اينکه نظرتان به آقای بهرمانی باشد. آنوقت کمی می نشينيم با هم چانه می زنيم . :)) والا خود جرايان اصلاح!طلب که دیگه خدایی انصاف بدی باتری اش نم کشیده برادر ! مرغابي را از آب می ترسانند ؟ يا حق

احمد

سلام. تنها چيزی که از اين حکم رهبری می شه فهميد اختلاف نظر رهبری با شورای نگهبان در مورد صلاحيت اين دو نفر است. قطعا اگر نظر رهبری بر عدم صلاحيت اين دو نفر بود چنين حکمی نمی داد. شورای نگهبان خيلی وقت است که نياز به تغيير در افراد و ديدگاه هايش دارد

آرش

در مورد احتمالات الان نمی تونم صحبت کنم چون نه پیشگو ام نه متخصص جامعه شناسی انتخاباتی!. فقط اینو میدونم که هر چیزی ممکنه. ما سعی خودمون رو میکنیم شما سعیتون رو بکنید. در موردش بعد از روز انتخابات صحبت میکنیم انشالاه. به هر حال مهم اینه که هرکس انتخاب میشه در یک انتخابات رقابتی و دموکراتیک با حضور نماینده های همه طیف ها برنده شده باشه نه تو یک مسابقه عملاً یک نفره و فرمایشی.

حسین

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست

پاسداران

بسم الله . اولا : علی کوچولو جان . من که خودم تو رو دعوت کردم اينجا به عنوان عقل کل ضد انقلاب نکته پرانی کنی. اونوقت مشکل کامنتات باشه ؟ دوما : کوچولوی بابا ! مشکل فقط تبليغاتته پسرم . لطف کن اين زير کامنت ها آدرس وبلاگتو ننويس و همچنين ايميلتو . چون من هردوشو بلدم . گرفتی ؟ چه جوری بگم عليرضا فهم شه نمی دونم . شرمنده کامنت هات هستم اساسی اگر این دفعه لینک بگذاری. دیگه لری گفتم حالیت شه . تو که رفتی ته کوچه هوشنگ چپ پارک کردی رفتی زدی رو قفل فرمون دزدگیر رو هم زدی !

پاسداران

بسم الله . آرش جان . ما که اگر ماجرای دوم خرداد ديگری پيدا شود که برايمان فقط يک اتفاق می افتد آنهم اين است که برایمان چيزی تغيير نمی کند. اما اگر برای آقای معین و دوستان آنچه می خواهند اتفاق نيفتد هم فقط يک اتفاق کوچولو می افتد. از منابع قدرت خلع يد می شوند. می بينی که خيلی مشکلی نيست اين ميون. الحمد لله برا هيچ کدام از طرفين مشکل خاصی پيش نمياد. خداييش دوست ندارم فضای بين من و تو اينجوري برود. من که اصلا انتخابات را رقايت و بازی واز اين حرفها نمی دانم . من انتخاباترا فقط انتخابات می دانم . همين . با اين حساب فقط به تکليف عمل می کنم . خوب در مورد پيش بينی زودتر از مورد عم خوب گفتی. من هم همينطور پيش گو و فال بين و رمال نيستم . اما فقط يک چيز اتفاق نخواهد افتاد. آنهم غير ممکن است. غير ممکن ، اتفاق نمی افتد. همه چيز ممکن است به غير از غير ممکن ها. پس غير ممکن ها را حذف مي کنيم . نکرديم هم نکرديم . چون خودش حذف می شود. نشد هم نشد فدای سرت تکليفت راانجام داده باش. روز قيامت ازت نمی پرسند چرا بقيه به فلانی رای ندادند . اما ازت می پرسند تو چرا خودت به فلانی رای دادی. مواظب اين بايد بود بخدا .

آرش

ایول پسر خوب. شما به تکلیفت عمل کن. ماهم به تکلیف خودمون عمل میکنیم. هر کس کاری که فکر میکنه درسته و به صلاح مردمشه میکنه.

سلطنت طلب

آغا خر کی باشه؟ گه میخوره فضولی کنه. اینم از ترسش بود. تازه معین و مهر علیزاده خر کی باشند؟ قالی باف دیگه کدوم خریه؟ اون هم مثل لاریجانی دزده. فقط رضا پهلوی. زنده باد رضا پهلوی