We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper

در ادامه موج اعتراضات به اهانت به مقدسات اسلامی انجام شد:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"بمب گوگلی" دانشجویان جهان اسلام

جمعی از دانشجویان مسلمان دانشگاه های جهان با راه اندازی سایتی تحت عنوان "یا محمد" به سازماندهی اعتراضات گسترده به توهین رسانه های غربی به پیامبر اسلام در عرصه اینترنتی خصوصا در سایت جستجوگر گوگل اقدام کرده اند.

این سایت به 5 زبان فارسی، عربی، ایتالیایی، فرانسوی و اسپانیاییراه اندازی شده و آخرین اخبار و مطالبی درباره اسلام نیز از جمله سایر عناوین آن میباشد.

هر کابر اینترنتی از طریق وارد کردن ایمیل خود و عضویت در این سایت، به عنوانیکی از تایید کنندگان محکومیت اقدام روزنامه های غربی در توهین به پیامبر اسلام بهثبت می رسد

We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper ( Jyllands Posten , Denmark ).
Go To "Mohammed The Messenger" Website To Join The Protest!

Ø        گوشه ای از آنچه که در این سایت درج شده است :

We Condemn Muhammad Cartoons (Caricatures) In Danish Newspaper...گروهی از سیاستمداران فاسد جهان امروز که مجری تصمیمات جنون آمیز سرمایه داران سیری ناپذیر و حقیر شده اند، درصددند تا جهان را یکسره در جنگ و خشونت فرو ببرند، چرا که تنها در چنین فضایی است که قادر خواهند بود منافع و قدرت شیطانی خود را حفظ کنند.این خشونت طلبان به هر کجای جهان که پا گذاشته اند رودی از خون مردم بیگناه آنجا روان کرده اندو تاریخ بشریت بارها به دست اینها لکه دار شده است.

اکنون که با بیداری مردم جهان موجی از نفرت از سیاستمداران جنگ افروز در جهان به راه افتاده است، آنهاتصمیم گرفته اند تا با ایجاد درگیریهای دینی و مذهبی ماجرای جنگ های صلیبی را تکرار کنندو دوباره جهان را در ظلمت وحشت و خشونت فرو ببرند. این سیاستمداران فاسد همان کسانی هستند که 4 سال پیش سخن از براه افتادن دوباره جنگ های صلیبی کردندو با این سخن پرده از اهداف پنهان خود برداشتند.

ما اقدام برخی رسانه های غربی در انتشار کاریکاتورها و تصاویر اهانت آمیز از حضرت محمد پیامبر الهی را که هم اکنون در سراسر جهان بیش از 5/1 میلیارد پیرو دارد را در همین راستا ارزیابی می کنیم. ما معتقدیم اگر این اقدام به طور قاطع محکوم نشود گامهای بعدی این نقشه شوم به اجرا در خواهد آمد. محکوم کردن اهانت به مقدسات دینی مسلمانان امروز وظیفه ای همگانی است. نباید به قدرتهای بزرگ جهانی اجازه داد گام های بعدی نقشه شوم خود را به اجرا در آورند...

/ 2 نظر / 8 بازدید
پاسداران

بسم الله .آقای آزاد. من فعلا قصد دارم از شما بخواهم اول آقای الپر رابه پاسخگويی وادار کنيد. آنوقت انشاء الله حتما درخدمتم . وبرای آنکه نوشته بود :::دوست خوب.این حرکت بمب گوگلی صد در صد شکست خورده است.بی خودی خودتو به زحمت ننداز .هیچ ربطی هم به استکبار نداره.یه ذره سواد کامپیوتری می خواد.خلاصه اگه موفق شدی من قول می دم مسلمان بشم.:::بگويم : شما همون مسلمان نشوی بهتر است ! چون خيلی راحت می خواهی مسلمان بشوی ! نشوی بهتره عمو! و در نهايت در جوابت بگويم که ::زرشک اعلا ! :))

مطلع

سلام... من برای دادن مطلب نیومدم فقط خدمت جنبا آقای آزاد که نمی شناسمتون: تا اونجای که من می دونستم وقتی میخواستن به یه مطلب نظر بدن میومدن اینجا من هم نظرم رو درباره مطلب دوستم ابوذر دادم همین ولی اگر به شما برخورده و به خودتون گرفته اید باید بگم اون دیگه مشکل شماست که دچار اشتباه شده اید نه من!