فستبقوا الخيرات

در خيرات ، از يکديگر سبقت بگيريد .

هرچه فکر کردم و فکر کردم ، ديدم ، کاری که اين برادر بزرگوار و شهادت طلب و گمنام ، در صفحه وبلاگهای حزب اللهی انجام داده ، ضرر که هيچ ، خطر که هيچ ، بسيار مفيد و لازم هم بوده و هست.

ايشان درحال ساخت و گسترش يک سوئيچ برد است که اسامی تمامی بلاگرهای متعهد را بدون هر نوع منتی درج کند. الله اکبر ! خدايا که چه شود ! اين ، همان است که در هر جلسه وصحبت در مورد آن ، بشدت لزوم آن را يادآوری کرده بوديم . همه هم تاييد ! اما بقول برادر کلاش النظام ، از دست اين رخوت و سستی !

حالا ، يک مومن ناشناس ! بلند شده ، يا علی گفته وآستينی بالا زده تا کار را به اتمام برساند که ، کار را که کرد ؟ آنکه تمام کرد .

اما ، در کار او نکاتی ديدم که بنظرم آمد باعث کندی گسترش کار شود يا اصلا گسترش نيابد . خصوصا ديدم که هنوز صفحه پاسداران تنها صفحه ای است که عضو شده . ايراد و اشکال را ارزيابی کردم و ديدم که اگر بخواهم منتظر شوم تا ايشان در کار خود تغييراتی پيش بياورد سال هم تمام می شود و بيا و درستش کن. کار شهيد شده و نفس هم سرد !

مردی و همت ايرن بزرگوار را ديدم و غيرت به جوش آمد و شد آنچه شد .

نتيجه ، صفحه جمع مستان است. مستان جام الست. مستان جام ولا . کاری انشاء الله خوب ، که از او ياد گرفته ايم . خدايا او را حفظ فرما و بر توفيقاتش بيفزا و آرزويش را نيز برآور . الهی آمين . - برادر! من  هم آمين گفتم ! 

فهرست جمع مستان جام الست

برادران خوب من ، رشد اين کار بر ما واجب است. بايد گسترشش دهيم . وبلاگهای درجه يک ولايی را آدرس بدهيد تا بدون اجازه شان (!) درج کنيم ! . من که آدرس بيشتر شما دوستان و يک خواهر بزرگوار را درج کردم . همت کنيد که تا تنور داغ است ،‌ نان مومنين را بچسبانيم و دماغ دشمن را هم خاکمال کنيم !

به شما بگويم که جبهه کفر بی کار نمانده . من از اساسنامه نوشتن و انجمن زدن و خيلی ... های ديگر آنها خبر دارم . پس يا علی . يا علی !

/ 3 نظر / 8 بازدید
وبلاگ نويسان حزب الله

هوالحق .. با سلام .. با اجازه لينك بلاگ شمارو در بلاگ قرار دادم . اميدوارم راضي باشيد . (كامنت گروهي است .. انشا الله در فرصت هاي بعد با مطالعه ي متن نظر ميدم) ملتمس دعا . يا حق

مهدی

بسم رب الزهرا سلام اين هيچ ربطی به مطلبت نداره جواب کامنت قبليه اولا که اون شوخی بود ثانبا مشت و مال يادت رفت يا علی

ابوذر

بسم الله . حاج مهدی جان . سلام . سهمیه خودم را من مگر واگذار بشما نکردم ؟ قرار نيست که خودم مجری باشم ! يا علی.