معرفی کنیم تا ترور کنند؟!

مبارز در وبلاگ مبارزه خوش نوشت که :

 

از حدود سه سال پیش تقریبا هر سال کام ملت ایران به خاطر ترور دانشمندان تلخ می شد و بعد از هر ترور این در و دیوار شهرا و صفحه تلویزیون و صدای رادیون و صفحات روزنامه ها و مجلات بود که به خود رنگ و بوی خاطرات و افسوس ها و کنایها و ای کاش ها می گرفت و آه و فغان همه بلند که چرا خواب بودیم و دانشمند به این بزرگی را از ما گرفتند ! اما هنوز ترور قبلی تلخ خود را از دست نداده بود که هرگز از دست نمی دهد دوباره این غفلت تکرار و دانشمند بزرگ دیگری به دست دشمنان این مرزو بوم پر میکشید از میانمان این بار هم که شهید احمدی روشن رفت ماجرا دقیق به همان منوال پیش می رود ولی با سرعتی بیشتر به وجهی که همه را انگشت به دهان کرده است. اگر در چند روز اخیر صفحات مطبوعات و رسانه های بزرگ کشور را ورق بزنید

خواهید دید که نام بیش از هزار دانشجوی ایرانی در رشته های مختلف به عنوان افرادی که حاضر به همکاری داوطلبانه  با سازمان انرژی اتمی جمهوری اسلامی ایران هستند بر روی خروجی این رسانه ها قرار گرفته است . و این همان رویه ی معرفی ، ترور ، چاپ پوستر و آه و فغان است که در بالاتر از آن یاد کرده ام ، البته وقتی به افرادی که موافق این طرح بوده وگاها در این کمپین هم شرکت کرده اند حرف زدم و مخالفت خود را با آن اعلام کردم بیان فرمودند که مجموعه های جاسوسی مثل سیا ، موساد ، ام آی ۶ ، ان اس ای و… که تمام اطلاعات ما را دارند چرا پنهانش کنیم !!!!   واین بود که دود از سره بنده حقیر بلند می کند . البته جای تعجب ندارد وقتی که این تلویزیون های به اصطلاح ملی در بوق هیمنه ی پوشالی این دستگاه ها دمیده می شود نباید از این بیشتر انتظار داشت . البته این افراد هم زیاد مقصر نیستند چون درنهایت دانشجویانی هستند متعهد و با استعداد که این تعهد آنها بسیار هم ستودنی است ولی ای کاش راه دیگری برای ابراز این تعهد خود می یافتند . بیشترین اعتراض من نسبت به رسانه هایی است که ادعای بصیرتشان گوش فلک را کر کرده که چرا باید بازتاب مطلبی را منتشر کنند که باعث تحریک دانشجویان شود و نتیجه اش لیستی طلایی باشد برای دشمنان ایران با هزینه ی چند کلیک ناقابل .

بنده در این مرحله دید خوشبینانه ای دارم و این اشتباه بزرگ را فقط خطایی از سر احساسات می بینم که فردی برای بی اثر کردن ترور های دشمن و به رخ کشیدن آمادگی علمی دانشجویان دست به تولید این کمپین زده است و هیچ برنامه و توطئه پشت پرده ای برای این ماجرا وجود ندارد ! اما اگر بساط این عمل شوم و اشتباه برچیده نشود کم کم نه تنها ذهن ناراحت بنده بلکه بسیاری از اذهان گمان هایی می برند که شاید زیاد خوش آیند مدیران این کمپین نخواهد بود و هشدار اولیه

هم اینکه برای اثبات خطر این وبلاگ برای امینت ملی لیستی از اسناد و مدارک در مورد اهداف و شیوه های جمع آوری اطلاعات توسط نیرو های اطلاعاتی دشمن را آماده انتشار کرده ام که ذهن را نسبت به این کمپین بد گمان تر میکند ! . 

وبا کمال شرمندگی از مدیران عزیز این کمپین ! از خوانندگان این پست خواهش درام که با رفتن به آدرس  وبلاگ فرزندان عاشورایی به آدرس :

http://gozaresh.peyvandha.ir

رفته و وبلاگ

http://dararezoyeshahadat.blogfa.com

 را به عنوان یک وبلاگ مخل امنیت و آسایش مردم گذارش کرده تا در مرحله اول از ثبت نام دانشجویان در این وبلاگ جلوگیری شود !

/ 0 نظر / 8 بازدید