راديو زمانه ، نمونه رسانه مردم نهاد مستقل ضد سانسور

a_zamne.jpgمهدی جامی در وبلاگش ، اخیرا طی مطلبی ادعا کرده است که او ، در حال اداره نوع جدیدی از رسانه است که او ترجیها هویت رسانه مردم نهاد را برای آن ترسیم می کند و مدعی است که دوران رسانه های دولت نهاد گذشته ورسانه امروز رسانه ای است که از مردم برای مردم می گوید و سانسور نمی کند!  

حالا مشکل کجاست وچرا آقای جامی به چنین ورطه ای افتاده که مجبور است قسم بخورد که به هیچ دولتی وصل نیست و بر اساس خط مشی چیج دولتی کار نمی کند و یقینا هم پول از هیچ دولتی نگرفته و اگر هم گرفته، دلوت مزبور قربتاً الی الله و فقط  بخاطر اینکه عاشق چشم و ابروی مردم ایران ( که نه ، چشم ابروی حضرات آقایان و خانم ها ی اپوزیسیون خارج نشین ! )  بوده ، پولهای مذکور را دو دستی تقدیم کرده، باید بگویم که مشکل ، از کش پیدا کردن موضوع اقدامات این حضرات - طی کنسرسیومی بین المللی ، با عنوان سیاسی هلندی و پول آمریکایی و نیروی انسانی تامین شده توسط انگلیس ، برای تامین آنچه که توسط آنان ، راه اندازی رسانه های مستقل ( از کی ؟ ) آب می خورد و مشکل این است که مسئله ء این حضرات به این راحتی وبا نوشتن چند جوک نامه فحش آلود، توسط ابراهیم نبوی حل نمی شود.  

اما عجب رسانه مستقلی !

عجب رسانه ضد سانسوری !  

بله ، حضرات واقعا ضد سانسورند . درست همانجا که می آیند و از میان یک پست طولانی وبلاگ من ، فقط یک پاراگراف را نقل قول می کنند و جالب است که یادآوری کنم ، از میان آن پاراگراف هم ، نیمی از کلمات آن را سانسور کردند.  

این از ضدیت با سانسور و از مردم برای مردم نوشتن !  

اما بشنوید از استقلال حضرات !  

این را بگویم تا استقلال جهت و رویکرد هم معلوم شود. کاش سانسور و رویکرد مدیریت بر محتوا ، به سمتی معقول برود. اما می دانید کجای متن آن پاراگراف سانسور شده بود ؟ شاید خنده تان بگیرد اگر بگویم از این پاراگراف ، درست آن قسمت که به افشاگری پیرامون حزب کارگر انگلیس و شخص تونی بلر پرداخته شده بود سانسور شده بود. برای یادآوری ، آن متن و قسمت سانسور شده اش را دوباره می آورم تا یادمان بیاید منظور حضرات از رسانه مردم نهاد ضد سانسور چیست !  

من اینو نوشته بودم : " ...البته از بیگانه پرستان ایرانی مشغول به خدمت (!) در دستگاه رسمی دیپلماسی رسانه ای دولت کارگری انگلیس که مشهور است از صدر تا ذیل آن ، به همان "بالاتر از بی حجابی" مورد اشاره آقای جامی که چه عرض شود ، بالاتر از جرمی که در شرع اسلام نامش زنا است ، مرتکب اند و اخیراً هم حضور این قماش آدم (؟!) در ارتش فخیمه سلطنتی انگلیس هم قانونی ، و ازدواجشان هم توسط کلیسا (!!) ی انگلیس محترم شمارده شده و رسما زن و شوهر (؟!) یا زن و زن (؟!) و مرد و مرد (!!) اعلام می شوند ، چه جای تعجب از نوشتن چنین جملاتی و فشاندن چنین درهای گرانبهایی !..."  

حضرات این رو نوشتن از این پاراگراف ! :) : "...از بیگانه پرستان ایرانی مشغول به خدمت در دستگاه رسمی دیپلماسی رسانه ای دولت کارگری انگلیس که مشهور است از صدر تا ذیل آن، به همان "بالاتر از بی حجابی" مورد اشاره آقای جامی، چه جای تعجب از نوشتن چنین جملاتی و فشاندن چنین درهای گرانبهایی..." یعنی قسمت های قرمز رنگ ، هوتوتو شده ! اینجا ماجرا رو توضیح داده ام : http://www.persianblog.ir/posts/?weblog=pasdaran.persianblog.ir&postid=6758450 

خب .  

بنظر شما چه جوری میشه این رو توجیه کرد ؟  

بنظر اینجانب ، هیچ جوری !  

چرا ؟ چون قالبی برای توجیه این حرکت در اختیار این حضرات وجود ندارد. چون اگر بگویند که بخاطر جلوگیری از توهین و تحقیر و تخفیف - و هرچی دیگه بر وزن تفعیل بگی ! :) – نسبت به اشخاص حقیقی و حقوقی بوده ، شرمنده ، جواب نمیده . چون رادیو زمونه مشحون از توهین به اشخاص مختلف حقیقی و حقوقی ای است که از نظر رادیو زمانه خونشان حلال (طبق فتوای آیت الله!!! کاظمینی بروجردی مفتی اعظم رادیو زمانه !) است !  

پس چی داداش ؟ راه حل یک کلومه است ! قربون سانسور می ره آقای مهدی جامی ! همانطور که مطلب من رو هم سانسور کرد ، افشای ارتباطات بین رادیو زمانه و حزب وی وی دی و حزب سبزها ( حامی منافقین و منتقل کننده مواد شیمیایی مورد نیاز صدام برای تولید سلاحهای شیمیایی ) توسط محمد مسیح را هم سانسور کرد.  

DSC04131-thumb.jpgحالا فمهیدید که چرا میگم رادیو زمانه مردم نهادترین و ضد سانسور ترین و مستقل ترین رسانه است ؟ مخصوصا رادیو زمانه کاملا مطلبق با میل طبقه حاکم بر رسانه های غرب است. خب اینها هرچی باشه یه چند تا خونواده هستن دیگه ، خب اینها هم مردمن دیگه ! ضد سانسور هم هست ، چون برهنگی رو سانسور نمی کنه و البته مرکز توضیح منطق پوچ برهنگی و عریانی است. مستقل هم که هست. چون توسط هیچ جریان واقعی مردمی هدایت نمیشه ، منافعش با منافع هیچ یک از "ملت" ها هم همخوانی نداره ، خصوصا منافعش دقیقا مخالف منافع ملت ایران هم هست. خب این هم استقلال دیگه. :)

بخدا راست داره میگه مهدی جامی . اینقدر تکذیبش نکنین :)

/ 26 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پاسداران

بسم الله . آقای سعيدی. اولا : از بار توهين مستقيم کلمات خود کم کنيد. دوما : اين دو غير قابل قياسشند. از بی نهايت جهت. یکم از برنامه دار بودن و عقبه دار بودن و ريشه دار بودن جريان کفری که مهدی جامی در آن غرق است و در بی ريشه و بی جريان بودن وضعيتی که بهمن هدايتی در آن شنا می کند. فرق غرقه بودن و شنا کردن را هم می دانيد ديگر و در اجزای ديگری. بی نهايت تفاوت بین اين دو نفر هست. و آخر هم که : من استخوان قاليباف را هم به مهدی جامی و همپالکی هايش نمی دهم . هرچند بنظرم جرم خودی نابخشودنی تر از گناه دشمن است.

پاسداران

بسم الله . جناب علی آقا ! سلام . ببخشيد کدوم حرص ؟ :)) فعلا که صدای دندون قروچه شما اين کامنت دونی رو پر کرده ! اگر منظورت از عمق تاریخ هم همان متن تاريخ است که درست گفتی. امام در قلب تاريخ است و تاريخ هم متوقف نشده و دائما در حال حرکت است و من و تو هم در متن و عمق تاريخ قرار داريم . و آخر ، معصوم اول را مگر شناختی که حالا در چهاردهمی اش گير کنی ؟! آن چيزی که امام می ناميم ، با معصوم فرق دارد که معصوم را با امامی که می گوييم قاطی کردی. مجيد جان اون امامی که تا دوازده آمده ، با اين امامی که می گوييم فرق می کند . نمی فهمی ؟ چی کنم سيت روله ؟! :)

پاسداران

بسم الله . آسيد محسن . اون کامنتت رو مجبورم با اجازه ات منتشر نکنم . اون چيزی که تو ديدی خودم هم ديدم . اون چيزی که اون برادر هم نوشته خيلی خوبه . اما براش يه کامنتی گذاشتم ، بهش بگو براتو هم بفرسته . موفق باشی. :)

پاسداران

بسم الله . آقا سينا چرا وبلاگت ديده نميشه ؟

پاسداران

بسم الله . ارميه جان . سلام . خودم يه خبرايی دارم کم و بيش.. اما مصلحت تو همونيه که ديدی. با اجازه ات ، منتشر نمی کنم . يا حق:) موفق باشی.

پاسداران

بسم الله . يه بابايی اينجا کامنت گذاشته که اگه ::چمدون:: رو از اول اسم وبلاگش برداری ، طناب مابقی اش رو اگر بکشی آب همه آلودگی های زيرش رو می بره ! :) با همه اين اوصاف ، از ما لينک هم خواسته . :)) همين قدر هم که در موردت نوشتم از سرت هم زياده ! :))

بد ذات

آخرین خبرها از فاجعه توفان گونو با عرض پوزش به علت حظورم در منطقه این اخبار رو که به بلاگ من ربطی نداره می نویسم ... شما ببخشید توفان گونو با ۲۲۰ کیلومتر بنده را در نوردید ببخشید بندر عباس رو هم در نوردید

شوخ

سلام همسنگری ها نه خسته کم کم دارد خيلی از شما خوشمان می آيد عمری بود باز هم خدمت می رسيم حق باشيد

نینا

نوکيا اولين سرمايه گذاري خود را در اسرائيل از سال 2000شروع کرد.در 4 مارس 2001 در ((پروژه ي اسرائيل)) اقدام به ايجاد يک شبکه گسترده مخابراتي در اسرائيل کرد. و در 10مي 2004 طي توافق نامه اي بين نوکيا وشرکت مخابراتي اسرائيل اين رابطه را عميق تر کرد.نوکيا شرکتي نيست که تنها کالاهايش را در فروشگاههاي اسرائيل به فروش برساند بلکه به طور فعال با اسرائيل همکاري مي کند و شريک او در اشغال و کشتار فلسطينيان است...آيا گوشي موبايل شما هم نوکياست؟ تازه اين قطره اي از درياست... کدام قانون اسلامي انقلابي و شرعي اجازه مي دهد کارخانه ضد اسلامي کوکا کولا که بر همگان مواضع اش روشن است و از حاميان موثر اسرائيل است زير نظر استان قدس رضوي به فعاليتش در ايران به طور قانوني !!!ادامه دهد؟و همگان سکوت کنند!! روزي حضرت امام (ره)فرمود:اگر هر مسلماني سطلي آب بر سر اسرائيل بريزد اسرائيل را ب خواهد برداکنون کجاست آن عزيز تا ببيند...حال ما داريم هر کدام سطلي آب براي نابودي فلسطين و اسلام به اسرائيل هديه ميدهيم.

نینا

کودکان اسرائيلي بر روي بمب هايشان مي نويسند:((هديه اي براي کودکان فلسطين))ما نيز با خريد هر کدام از اين کالاها چنين مضموني را برآورده کرده ايم.حال آنکه دختر 18 ساله آمريکايي در مسير بولدوزرهاي اسرائيلي(که خانه فلسطينيان را نابود مي کنند در حالي که صداي نوزاد از آن برمي خيزد)مي نشيند و جان مي سپارد. شرممان باد... امام خميني (ره)فرمود:مسلمين بايد از استعمال کالاهاي اسرائيلي خودداري کنند و رابطه با اسرائيل و عمال آن چه رابطه تجاري چه رابطه سياسي حرام و مخالفت با اسلام است.... آيا ما خود را فرزندان خميني (ره) مي دانيم که فقط شعار مرگ بر اسرائيل و ظالم را سر داده ايم و در عمل پول گلوله هاي آن جنايتکاران را تامين مي سازيم؟؟؟؟؟ وآن وقت شعار ما اهل کوفه نيستيم را سر مي دهيم و مي گوييم امام رفت اما راهش ادامه دارد... شرممان باد.... www.adhq.blogfa.com انجمن دانشجويان حامي قدس اگه مي تونيد در مورد کالاهاي اسرائيلي تو وبلاگهاتون بنويسيدو اين وبلاگ رو لينک کنيد...اگر هم مي تونيد ترتيب يه بمب گوگلي رو بديد شرممان باد