موفاز: ما شکست خوردیم

شبکه تلویزیونی یک رژیم صهیونیستی اعلام کرد: «شائول موفاز» معاون نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی و رهبر جناح مخالف در این رژیم در واکنش به توافقنامه آتش بس در غزه گفت که «حماس در این دور پیروز شد و اسرائیل بزرگترین شکست را خورده است».
«محمد کامل عمرو» وزیر امور خارجه مصر چهارشنبه شب اعلام کرد که توافقنامه آتش بس در غزه از ساعت 9 به وقت قاهره برقرار می‌شود که این توافقنامه شب گذشته جنبه اجرایی به خود گرفت و درگیری‌ها متوقف شد.
حسین امیرعبداللهیان معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در گفت‌وگو با فارس، در ارتباط با درخواست آتش‌بس از سوی رژیم صهیونیستی، کسب پیروزی جدید را به مردم غزه و رهبران مقاومت تبریک گفت و افزود: مقاومت در فلسطین پاسخی دندان‌شکن به تل آویو داد.
وی گفت: مقاومت فرصت هرگونه گستاخی را از جنایتکاران صهیونیستی سلب کرد.امیر عبداللهیان اضافه کرد: رژیم صهیونیستی با ناامیدی از فروپاشی محور مقاومت و ناکامی در سوریه، تلاش کرد با حملات بزدلانه به غزه شکست خود را پنهان کند، در حالی که با این اقدام وارد راهبردی کاملاً خطا شد و بحمدالله با شرمساری عقب نشست.
معاون وزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: اگر حملات تل آویو علیه غزه ادامه می‌یافت دفاع مقاومت در فلسطین وارد مرحله‌ای پولادین می‌شد.
متن توافق منجر به برقراری آتش‌بس در نوار غزه
 
سرانجام پس از هشت روز تهاجم رژیم صهیونیستی و مذاکرات انجام شده در قاهره، تل‌آویو به شروط مقاومت تن داد و از دیشب آتش‌بس بین حماس و رژیم صهیونیستی وارد مرحله اجرایی شد. متن بندهای توافقنامه آتش‌بس بین گروه‌های فلسطینی و رژیم صهیونیستی که با میانجیگری مصر به امضای دو طرف رسید، به قرار زیر است، این متن از سوی دفتر ریاست جمهوری مصر در بین رسانه‌ها توزیع شده است.

- اسرائیل تمام اقدامات خصمانه علیه نوار غزه را از زمین و هوا متوقف می‌کند.

- گروه های فلسطینی تمامی اقدامات خصمانه از سوی نوار غزه علیه اسرائیل بویژه پرتاب موشک و حمله از طریق مرزها را متوقف می کند.

- بازگشایی گذرگاه‌ها و تسهیل در حرکت افراد و کالاها و عدم محدود کردن شهروندان و ساکنان غزه.

اجرای این بندها بعد از 24 ساعت صورت می‌گیرد.

مسایل دیگر نیز در صورت درخواست مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ابزار اجرایی این توافقنامه نیز بر اساس این توافق از طریق ضمانت گرفتن مصر از دو طرف درگیر خواهد بود. دو طرف همچنین متعهد شدند که از هر اقدامی که به منزله خروج از این تفاهم باشد، دوری کنند و هر ملاحظه‌ای که نسبت به این توافق داشته باشند، از طریق مصر آن را بررسی کنند.
-----------------------------------------------------------------------------------------------
حاج حسن، از خدا تشکر می کنم، از خدایی که تو را به ما و به فلسطینی ها داد
حاج حسن ، بواسطه وجود تو ، از خدا تشکر می کنم
/ 2 نظر / 7 بازدید
reza

تمام سنگها سجیل میشن کلیپ ویدئو زیبا از شبکه نصر با صدای حامد زمانی تقدیم به شهید حاج حسن طهرانی مقدم http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=7294