عقل که نباشد جان در عذاب است !

این متن خطاب به عناصر جریان انحرافی مستقر در شبکه خبر ایران و در پاسخ به مطلبی است که در مخالفت با توقیف فیلمهای نجس نوشته اند :

دعوای شما با بسیاری ، فقط از پشت عینک دودی "سیاست" است. شماها قدرت درک امور فرهنگی را از دست داده اید. از فردا اگر هرکسی کوچکترین طعنه ای به دولت زد در محصول رسانه ای اش ، با تعابیری که در این متن آلوده و گیج آمده حتی اگر فیلم مستهجن بود – مثل همین زندگی خصوصی - نباید جلویش را گرفت "چون به شبکه قاچاق زیرزمینی کمک می کند!" ؟!

هم حکم نهایی این تئوری باطل است ، هم فرض اولیه و هم استدلال .

چرا ؟

- چون نمی فهمید جریان فتنه برایش احمدی نژاد و مشایی و غیره فرق نمی کند و حزب اللهی و غیره را با هم می کوبد .

- چون نمی فهمید فیلم خصوصی آمده تلاش شماها برای جذب آن لایه خاکستری - که عمرتان و سرمایه و آبروی باقیمانده تان میان نیروهای حزب الله را برای آن حراج کرده اید- هدف گرفته .

- چون نمی فهمید این فیلم به عناصر لایه ی خاکستری در حال مخابره ی چند پیام است:1- تخریب نیروهای سابقا ارزشی ( یعنی شماها و بالاتری هایتان ) که دم از جذب لایه ی خاکستری می زنند : - اینها قبلا پونز فرو کن و فاشیست ! و اینها بوده اند. - اینها هنوز هم روح فاشیستی دارند - اینها کاملا ناجوانمرد و ناپاکند و نباید بهشان اعتماد کنید و ...

- چون نمی فهمید که در فیلم زندگی خصوصی ، کسی که محکوم "نمی شود" آن زن خبرنگار فاسد است. والا ؛ همسر آقای روزنامه نگار متحول شده هم بخاطر اینکه نتوانسته خوب شوهرداری کند محاکمه می شود !

شما حتی نتوانستید این گزارهای نسبتا سیاسی را هم درک کنید. چون از پشت عینک دودزده ی سیاست تمامی کنشهای عالم را می پایید. 

در اینکه شماها در دادن مجوز به چنین نمایشهای مستهجن بی آبرویی ، قصد جلب جریان موسوم به خاکـــستری را دارید کسی تردیدی ندارد. گنده ترهایتان از خودتان مطلع ترند. کاش متوهج می شدید چه چیزی را تایپ می کنید. چون متن خبر شما خودش حجت همین است که حتی در حال ابراز برائت از این توقیفید. مگر در متن همین خبر درج نکردید که : سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگویی صریح با شبکه ایران پرده از این مساله برداشت که در روند حاشیه سازیهای پیش آمده برای توقیف «خصوصی» و «گشت ارشاد» وزارت ارشاد هیچ کاره است و این اراده هایی فراقانونی هستند که دوست دارند این دو فیلم را به توقیف بکشانند.

آهای بازی خورده ها . نمی بینید چه می کنید؟ جلوگیری از اکران یک فیلم که می گویید "ضد دولت است " در ارشاد دولت ، ابراز برائت می طلبد؟! :)) این ماجرا ، جلب رای جریان موسوم به خاکستری است ولا غیر. جریانی که بله ، شماها را هم سیاه کرده . روی انقلاب را هم . و شما ، وجهه ی خود را محکم چسبیده اید و وجهه ی انقلاب برایتان دوزار نمی ارزد ! نمی بینید موضع شما و کارگردان و مالکان این فیلم ها به هم رسیده ؟

گمشدگان امواج سیاست زدگی و لجبازی. به خود نمی آیید؟!

خوب.

گیرم این فیلم علیه جریان انحرافی هم هست. خب چرا جلوی تولیدش را نگرفتید که بعدا نگران نشر و انتشارش نباشید ؟ چه کسی جز خود شماها از این فیلمها حمایت مادی و معنوی کرد ؟ چه کسی است دائم دنبال جلوگیری از لغو مجوز این فیلمهاست. اصلا چه کسی به این فیلمها را جواز تولید داد ؟! شما به همکاری این فیلمسازهای اینچنینی فیلمهای آلوده را بسازید و اگر هم کسی درد انقلاب اسلامی اش بالا گرفت ، بیایید و اورا به همکاری با شبکه قاچاق زیرزمینی محکوم کنید ؟ با این استدلال ، پخش تمام فیلمهای مستجهن در سراسر کشور ، تقصیر قوه ی قضائیه است که برای توزیع علنی آنها محدودیت ایجاد کرده . شباهت استدلالتان با استدلال معاویه را بپایید که چون عمــار در لشکر امیرالمومنین بود ، شهادت او را به گردن امیرالمومنین علی علیه السلام انداخت و  امام علی علیه السلام در پاسخ گفت با این استدلال شهادت حمزه سیدالشهدا نیز تقسیر پیامبر مکرم اسلام بوده !

و اما در مورد ادبیاتتان .

یادتان می آید ؟ اصلا شماها آنزمان روزنامه هم می خواندید که یادتان بیاید کلماتی که امروز کلیدواژه های شمایند عینا کلید واژه ههای ضد انقلاب برای توصیف بچه مکتبی ها بودند ؟ متحجرین ، تکفیری ها ، اقتدارگرایان و این آخری که بسیــــار نوبر بود ، یعنی گروههای خودسر ، ادبیاتی بسیار تکراری و بدبو هستند که روزهای جاری ، از بس گندیده اند ، خود دوم خردادیها از آنها دیگر استفاده نمی کنند. اینها امروز دیگر بر طبق چیزی بنام وحت می کوبند ! اما شماها بسراغ ادبیات ماترک آنها رفته اید و کلیدواژه های آنها را نه تنها بازیافت کرده اید ، بلکه دقیقا آنها را در همان مصادیق بکار می برید. اگر ضد انقلاب به حزب الله لقب گروههای خودسر می داد ، شماهم به آنها همان لقب را می دهید. با یک شباهت ویژه ، ضایع و بی آبرو . ضد انقلاب اقدامات گروههای حزب الله علیه خود را بپای سپاه و بسیج می گذارد . شماهم چنین می کنید. اشتباه نکرده باشم ، دنبال این هستید که این دو فیلم نجس العین را هم به سپاه و بسیج منتسب کنید. عقل که نباشد ، جان در عذاب !

آدم می ماند کدام احمقی می تواند این جمله را بنویسد و باور هم بکند : کدام گروهها هستند که قصد دارند بی دلیل در روند اکران «خصوصی» و «گشت ارشاد» خلل ایجاد کنند؟!

یعنی کسی دلیل مخالفتها را برای شما نگفته ؟ شماها که تا خرخره در کلیک و موس غرقید یعنی سری به پایگاههایی که محتوای مخالفتها را نوشته اند نزدید ؟ آیا محتوای خطبه ی امام جمعه ی مشهد و امام جمعه ی تهران را کر بودید و در گوشتان سیمان بود که بشنوید ؟ از پشت عینک سیاست کور و کر و لال شده اید ؟ یا اینکه قلبتان بیمار شده . شنیدید اما نفهمیدید ؟

حرف اصلا حتی این نیست که وزیر ارشاد را بخاطر این کار استیضاح کنیم ! وزیر ارشاد و سیاستهای فرهنگی دولت متبوعش هم بیخ ریش صاحبش ! حرف الان فقط این است که این دو فیلم باید از اکران برداشته شود. هرکسی که آن را ساخته و هرکس حمایت کرده و هرکس مجوز داده بروند بمیرند. این الان مهم نیست. مهم الان این است که این فیلمهای ضد شهید ، ضد جهاد ، ضد امر به معروف ، ضد کانون خانواده ، ضد اخلاق اسلامی ، ضد دین و ضد اسلام از پرده برداشته شوند. خر هستید و نمی فهمید یا این که این بار خرفهم می شوید ؟ همه ی حرف روی دلیل برداشتن این فیلمها متمرکز بوده ، انوقت نفهمیدید دلیلها چه بوده؟! 

شماها که خوب بلدید قوه ی قضائیه را بدنبال برخورد با نیروهای حزب اللهی بفرستید ، می شود بگویید دستتان شکسته چلاقید که نمی توانید قوه ی قضائیه را دنبال انهدام شبکه ی قاچاق محصولات رسانه ای بفرستید ؟ بعد ، شما حالتی تان نمی شود که تولیدکنندگان اصلی یک فیلم از قاچاق محصول خود منتفع نمی شوند؟! و تا اثرشان به دست شماها مجاز و منتشر نشود ، سودی نصیب آنان نیست ؟! یادتان رفته استدلالات قبلی تان متضاد اینها بود ؟ می گفتیم با فلان فیلم آلوده چه می کنید ؟ می گفتید پدرش را در آوردیم از اکران برداشتیمش دادیمش بگذارندش در شبکه ی توزیع خانگی !!! حالا اعتراف می کنید که شبکه توزیع خانگی مخرب تر از اکران است؟! بالاخره کدام ؟ بالاخره سود کارگردان و تولید کننده از اکران عمومی بیشتر است یا از توزیع خانگی؟!

 پی نوشت :

-   نه آن مالک گشت ارشاد و نه شماها انحرافی ها پاسخی برای این متن و هزاران متن دیگر ندارید. ندارید. داشته باشید نمی گذارید گوشه ی لپــتان خیس بخورد !

- شماها کسی نیستید که به حزب الله لقب خودسر یا غیرخودسر بدهید. کربوده اید و نشنیده اید که امام روح الله فرمود : دفاع از اسلام و حزب الله اصل خدشه ناپذیر سیاست جمهوری اسلام است. شایدهم شما هم مثل سعید سهیلی اگر آنها اعضای انصار حزب اله اند شماها ( با همین حمایتهایتان از فیلم مستجهن ! ) خود انصار حزب اللهید ؟! مگر دوم خردادیها خبر چه کسی بودند که شماها باشید.  راهی که آنها رفتند انتهایش ترکستان است. امیدوارم بزرگترهایتان را چندسال بعد در جای قبلی ها در بی بی سی در حال فحاشی به ولی فقیه و سپاه نبینم هرچند چشمم آب نمی خورد و گام به گام همان راه را می روید !

پس نوشت :


                                                                                                                     متنی که میخونید ، چت من با یکی از بچه های قالیبافه . در حمایت از جریان      انحراف و فیلم جریان فتنه . با هم بخونید. مایه ی عبرت                                                                                                                                                         

ملاحظه : متنی استاتوز گذاشته بود که توش ادعا شده بود انصار حزب الله باج گیرهستند . بخاطر این استاتوز بحثمان شروع شد.

 me:  ‫سلام . همینه که هست. دلت بخاد یا نخواد . هرجوری دوست داری فرض کن. توهین و تهمت هم مجازه .

 Rifigh:  سلام

توهین نیست

واقعیته

 me:  ‫گفتم که . مجازه .

 Rifigh:  فعلا مثلا باجشونو از قالیباف گرفتن ساکتن

چی مجازه؟ باج گیری؟

اون که بله

 me:  ‫همه جور تصوری.

 Rifigh:  تو این مملکت بی قانونی آزاده

 me:  ‫بعله برا همینه میشه توهین کرد و از چیزی نترسید.

‫برا همین میشه کلیویی حرف زد

‫همه دارن می زنن

‫انحرافیا

‫قالیبافیا

‫ضد انقلابا

‫همه آزادن

 Rifigh:  هاها )

کافیه تو رسانه حرف زد ببینی چیه

وگرنه جی تاک یه بچه برای کسی مهم نیست

گند خفقان مملکت رو در آوردین

 me:  ‫اما سردار حاج حسین روشن به جرم حضور در تجمع میدان انقلاب علیه یه فیلم باید از سرباز ناجا کتک بخورده بازداشت بشه

 me:  ‫نه همچین توی رسانه های شماها اوضاع فرقی با جیتاک ها نداره

‫بعدشم برودکست یعنی برودکست.

 Rifigh:  دم اون سرباز ناجایی که زدتش گرم

 me:  ‫حالا دیدی چجور دابل استانداردی هستید!؟

 Rifigh:  چطور سبزها کتک بخورن انصاری ها نخورن؟

 me:  ‫اینه دابل استاندارد.

 Rifigh:  نه دیگه ظلم علی السویه است

فیلم قانونا مجوز داره

می خوان صدای همه رو خفه کنند

فقط خودشون

بقیه هم پول بگیرن فیلمی که اینا دوست دارن رو براشون بسازن

 me:  ‫کتک خوردن از مامور قانون هیچ جا ظلم نیست. شماهایید که یه چک از ناجا بخورید تا مادرش رو جلوی چشمش نیارید راضی نمیشید

 Rifigh:  غایت حضرات همینه

 me:  ‫قانون ؟ همه بخاطر مسئولیتهای قانونی شون مورد انتقاد  قرار می گیرن . مگه کسی بخاطر چیزی که در اختیارش نیست مورد سئوال قرار میگیره

‫مگه روال صدور مجوز به این فیلمها قانونی بوده ؟ انتقاد که قانونی بوده . حخذف فیلمها هم توسط همون مرجع قانونی داره انجام میشه

 Rifigh:  فعلا که فیلما رو از پرده کشیدن پایین، غمشون چیه؟

 me:  ‫غمی نیست جز دوری شما اون که حله . کسی در این زمینه چیزی گفت ؟

‫مسئله ، این آزادی قلم از کنترل وجدانه . چیز دیگه ای نیست.

 Rifigh:  بهر حال فقط حس خفگی می کنم تو این موقعیت

به یه جایی رسوندن که تصور کنم کاش خاتمی برگرده

 me:  ‫ما والا ، یه چیزی داریم بنام انقلاب اسلامی ، قدیما میخاستیم بخاطرش عملیات استشهادی کنیم حالا احتمالا بزرگ شدیم یادمون رفته عاقل شدیم . نه ؟!

 Rifigh:  معیار وجدان شما نیستید

 me:  ‫خاتمی هم برگرده هیـــــــچ فلانی بیشتر از انحرافیها نخواهد خورد مگر انکه انقلاب رو براندازی کرده باشن

 Rifigh:  انقلاب اسلامی حسابش از جمهوری اسلامی جداست

 me:  ‫معیار وجدان اسلامه .

 Rifigh:  همون چیزی که دلیل می شد یه زمانی استشهادی کنیم، همین الآن هم می تونه دلیل قیام علیه حکومت جائر باشه

صد رحمت به انحرافی ها نسبت به این طالبانی ها

 me:  ‫پس میشه جمهوری اسلامی رو براندازی کرد و انقلابش رو حفظ کرد نه ؟ این که این دو از هم جدان رو از کجا آوردی ؟ این از این . یعدشم ما فعلا بقول تو بخاطر حفظ انقلاب به یکی از مسئولان و نهادهای جمهوری اسلامی انتقاد کردیم . تناقضاتت رو جمع کن .

 Rifigh:  من برم ناهار؛ بعدا صحبت می کنیم

 me:  ‫به هم رسیدن جریان انحراف و فتنه و قالیجانی ها چیزیه که من الان دو ساله دارم داد می زنم من از این حرفها هیچ تعجحبی نمی کنم .

‫برو

 این دوستمان انتهای این قسمت از گفتگو استاتوزش را به متنی دال بر تشبیه جمهوری اسلامی به کره شمالی عوض کرد و نفهمید این بار به خیمه ی اصلی انقلاب اسلامی یعنی ولی فقیه تعرض کرده . این هم از آن انقلاب اسلامی اش. احتمالا معیار انقلاب اسلامی نفس و هوا و هوس ماهاست. نه حتی ولی فقیه . چون ولی فقیه موضعش در مورد این نوع سینما و موضعگیریهای جوانهای حزب اللهی روشن است. شباهت موضعگیری فتنه ای و قالیجانی و مشایی نژادی چقدر زیاده . جبهه علیه حزب الله راستین چقدر آدم متناقض درگیر زیاد توشه .

چقدر جریانهایی که به دروغ اسم ولی فقیه را می آوردند بواسطه ی وحدت نظری زود به هم می رسند و روی مشترکاتشان متمرکز می شوند :) امروز دو فیلم مستهجن محور نظر حضرات است ، اما دیروز بخاطر همین مسائل فرهنگی اجتماعی همین قالیجانی نژادی ها داشتند احمدی نژاد را در مجلس سرخ و سفید می کردند .

اینجاست که لازم می شود پست وبلاگ یکی از بچه ها در مورد سئوال از رئیس جمهور را اینجا  منتشر کنم.

رضا مهربان در وبلاگ مثل آب در موضوع سئوال از رئیس جمهور نوشت :

در باب سوال از رییس جمهور حرف زیاد زده و نوشته شد. اما لازم میدانم به چند نکته اشاره کنم:

1-این همه رییس جمهور با عملکردهای بسیار ضعیفتر از این چه از لحاظ کار و اجرا و چه از لحاظ ولایت پذیری و جهت گیری سیاسی، آمده اند و رفته اند. آن وقت این بابا با این همه خدمات باید اولین رییس جمهور نظام اسلامی باشد که مورد سوال قرار میگیرد؟ (موضع بنده نسبت به جریان انحرافی و اشتباهات آقای احمدی نژاد کاملا واضح و در پست های پیشین این وبلاگ قابل رصد است.)

2- آقایان مجلسی اگر برای دفاع از حق مردم سوال پرسیدند و نیتشان اصلاح امور بود ، چرا اینقدر دیر پرسیدند؟ (با توجه به اینکه بسیاری از سوالات مربوط به مسائل سال های پیش بود) . سال آخر ریاست جمهوری وقت اصلاح است؟ !

3- آقای مطهری به این افتخار میکنند که "از یکی دیگر از طرفیت های قانون اساسی استفاده شد"! واقعا نیاز به توضیح دارد این افاضه؟! حالا تمام ظرفیت های قانون اساسی استفاده شده بود مانده مود همین یکی؟ پس تکلیف وقت سنجی و افسانه ای به نام بصیرت چه میشود استاد؟

4-ادبیات و شیوه فرار از جواب جناب مشایی کاملا در صحبت های رییس جمهور مشهود بود. محض اطلاع دوستان "هنر گزاره های درست" از بقایای آموخته های جناب مشایی در دوران حضور ایشان در وزارت اطلاعات است.. که بارزترین آرایه سخنی در صحبت های آن روز احمدی نژاد بود. ضمنا دوستانی که چند دقیقه ای با دار و دسته جریان انحرافی از بزرگ تا کوچکشان بحث و گفتگو کرده باشند، قطعا این صنعت ادبی! را در سخنان ایشان یافته اند.

پ.ن: خدا خوب در و تخته را با هم جور کرده.. به هم می آیند..

پ.ن2: فقط مشکل اینجاست که این هزینه دارد از حضرت آقا میشود.. و این حضرات یا جهولند یا عنود... ان شا الله که اولی است!

پ.ن۳: سه روز پس انتشار این وجیزه و کامنتهایش برادرم ابوذرمنتظرالقائم جواب برخی کامنت ها را در ۹کامنت داد که کم لطفی است اگر اینجا نیاورم :

بسم الله .
سعی می کنم ماجرا را روشن کنم.
1- علی مطــهری و اکثریت نمایندگان امضاء کننده ی آن سئوال ، به برخی از سئوالهای طرح شده ، ذره ای اعتقاد نداشتند. یعنی از چیزی ایراد می گرفتند که خود با آن مشکلی ندارند. شما بروید علی مطهری را و باهنر را و لاریجانی را و خصوصا نمایندگان دوم خردادی را که این سئوالات را طراحی کرده اند کنار بکشید بپرسید تو واقعا با گشت ارشاد و طرح امنیت اجتماعی و قانون حجاب موافقی؟ جان من موافقی؟ بعد که حقیقت بیرون ریخت همه می فهمیم دعوای این جنابان با رئیس جمهور صرفا سیاسی است. مگر عملکرد شهرداری تهران در پارکها و فرهنگسراهای تهران محیط پاکتری از عملکردهای دولت ایجاد کرده؟ آقایان با دیدگاههای احمدی نژاد در این موضوع بدون تردید کوچکترین مشکلی ندارند و بازیشان فقط برای فریب افکار عمومی است.

2- دیدگاه آقای علی مطهری در حوزه ولایت فقیه که - تقلیل دادن آن به اطاعت از دستورات ولی فقیه است - ذره ای با دیدگاه و عمل آقای احمدی نژاد تفاوت ندارد. تازه آقای احمدی نژاد این وسط فقط ماجرا را علنی نکرده و در ظاهر انکار می کند. اما آقایان عماد افروغ و آقای علی مطهری به هیچ وجه نگاه جدید خود در موضوع ولایت فقیه در "کنار گذاردن تبعیت از خط و مرام و منش و سبک و سیاق ولایت فقیه- و تمکین فقط از دستورات را انکار نمی کنند. مسئولیت این مطلبم را شخصا به عهده می گیرم چون این دوستان هم اهل انکار نیستند. پس این سئوالشان در مورد خانه نشینی 11 روزه هم پوچ و بی معنا است. ای بسا از همین آقایان که متخصص مخالفت با دستورات ولی فقیه در پشت پرده و اعمال فشار به او هستند و البته که خداوند متعال تا امروز قلم پای مخالفان ولی فقیه را خرد کرده است.

3- در مورد بسیاری از سوالات ، آقای احمدی نژاد کاری جز لایی کشیدن نکرد و کلا جوابی نداشت. ماجرای قانون عفاف و حجاب. ماجرای فرهنگ ایرانی. ماجرای قانون بودجه و امثال آن . اما اینکه این طیف مجلس یک بار هم که شده مجبور شد به چیزهایی گیر بدهد که خودش تا خرخره در آن است خودش یک اتفاق خوب است. اینها باعث اصلاح مکانیزم ها و بازسازی آنها و حرکت ما بسمت الگوی دولت کریمه می شود. اینجوری اینها پلهای پشت سر خودشان برای خرابکاری کردن را خراب کردند که خیلی اتفاق خوبی است.

۴-و حالا روی سخنم با حضرات جریان انحرافی است. شماها بایدهم به انحراف خود افتخار کنید. شماها ، نمی فهمید که دوستان شما ، یعنی انحرافی ها هر روز در حال شبیه تر شدن به دوم خردادیها هستند. اگر انحراف ، انحراف از رفسنجانی بود که ماها از بیخ از رفسنجانی منحرف شده ایم . اما آدم می بیند که آرام آرام انحرافیها نه تنها از لحاظ مکانیزمهای اداره ی کشور و نظام ، بلکه از لحاظ ارتباطات سیاسی هم دارند در لغل هاشمی رفسنجانی غرق می شوند. ببینم ، می شود بمن بگویید ، چرا معاون رئیس جمهور ، آدم سبز فتنه ای است ؟ می خواهید اسمش را همینجا بنویسم ؟ بروید از گنده تر هایتان اسمش را بپرسید. چون طرف فامیل خودم است. خودش و همسرش دوتایی فتنه ای سبز لجنی فسفری هستند. شما وانحراف از هاشمی و فتنه ؟ شما و برائت از فتنه گران و ساکتین فتنه؟!

۵-می شود حضرات انحرافی بمن بگویند ، چرا الگوی فرهنگی دولت احمدی نژاد شده "کپ" الگوی دولت هاشمی و خاتمی ؟ چرا سینمای ما شده عین آنها ؟ بازار کتاب ؟ بازار مطبوعات ؟ بازار موسیقی ؟ چه چیز فرهنگ ما انقلابی و اسلامی شده ؟ از این گذشته ، چرا وضع سینمای آقای احمدی نژاد شده کپی صداوسیمای آقای ضرغامی که همیشه او را زیر انتقاد سیاسی می کوبید ؟ چرا از نظر فرهنگی عین هم هستید ؟ چرا عین هم برنامه ریزی و کار می کنید ؟ من خودم برایتان می گویم . دعوای شما دو جریان "قالیجانی" و "مشایی نژاد" فقط باندی و سیاسی است. همه دو جریان به دروغ نام آقا را می آورید . هر دو به دروغ خود را مطیع او می دانید. اما یک نفر از شماها شد به این دو فیلم تهوع آوری که در سینماها بود واکنش نشان بدهید ؟ نه از مجلس صدایی در آمد ، نه از دولت. بگذریم که دولت تا جایی که توانست پشت این فیلمها وایستاد . یادش رفت که راه دولتهای دوم خرداد را نرود ! خوب رفت این راه را.

۶-و اما حضرات فتنه ای و قالیجانی جواب بدهند : شماها می گویید احمدی نژاد بی سواد است ؟ مگر احمدی نژاد مدرک تحصیلی اش را از کدام سیستم دانشگاهی خراب شده ای غیر از همان سیستم گرفته که شماها در آن فارغ التحصیل شده اید ؟ اگر او بی سواد است شماها چی هستید ؟ او لا اقل هنوز هم استاد دانشگاه است و درس می دهد. شماها حتی محتوای تزها و پروژه هایتان یادتان مانده ؟ اصلا جسارتا ، خودتان پروژه هایتان را نوشته بودید یا اینکه ... ؟

7- شماها می گویید اقتصاد احمدی نژاد این روزها با الگوی اقتصاد لیبرال مرچنتلیستی غربی و انگلیسی می خواند. خب البته این درست است. اما بفرمایند بگویند ببینم آقای دکتر توکلی دکترای اقتصاد خود را از کدام خراب شده ای جز انگلیس گرفته ؟ ببینم مگر آقای توکلی فارغ التحصیل اقتصاد از حوزه های علمیه است ؟ بفرمایند آقای توکلی دو خط در مورد اقتصاد اسلامی و غیر غربی افاضه کنند ببینم می توانند جز آنچه که آقای احمدی نژاد دارد از روی دست آقای دکتر جمشید پژویان استاد مسلم اقتصادلیبرال و عنصر محوری اقتصادی دولت می نویسد ، بنویسند؟ ایشان اصولا چه حرف اساسی دارد که مقابل احمدی نژاد بزند؟

۸-حضرات می گویند سیاست احمدی نژاد در دولت رضاخانی است. به ! ببینم نکند آقای محسن رضایی یا قالیباف یا لاریجانی سیاستشان مشاعره ای است که حالا مال آقای احمدی نژاد لیبرالی است ؟ حضرات با منتقدین خود در سیستمهایی که مسئول آن هستند چه معامله ای تاکنون کرده و می کنند و چقدر متین تر عمل می کنند که حالا احمدی نژاد با متکی کرد ؟ فقط فرقش این است که احمدی نژاد اقداماتش در حیطه ی ملی اثر می گذارد و یک هزار ذره بین به دست دنبالش می دوند تا آمارش را در بیاورند و در خبرآنلاین و تابناک و بازتاب بترکانند ! آمار شماها را چه کسی بگیرد راضی هستید ؟ آقای مالک خبرآنلاین بمن بگوید رفقای محکوم در دادگاههای جریان فتنه در طبقات ساختمان خبر آنلاین چه غلطی می کنند ؟ آقای احمدی نژاد هم بگوید آقای ایرج ندیمی عضو بی ترتبیت تندروی دفتر تحکیم وحدت در تیم اقتصادی دولت او چه می کند.

۹-فعلا همین ها شاید بس باشد. بهرحال ، دعواهای این حضرات کاملا سیاسی و فاقد محتواست و نویسنده ی مثل آب خوب گفت که آنچه که خرج می شود این وسط نظام است. ماجرای پارک آب و آتش را یادتان هست ؟ همه ی موضعگیری ها سیاسی بود. بدون محتوا. این هم ماجرای این دو فیلم آشغال. و ماجرای حجاب و گشت ارشاد را هم اضافه کن . برویم و بگردیم ببینیم چه کسی دکان باز نکرده و واقعا دنبال "امام خامنه ای" است. دعواهای این دو جریان دکانی بیش نیست . دکانی که در آن آبروی نظام معامله می شود.

/ 1 نظر / 7 بازدید
عمو

از بیخ خوب بود فقط طرف جمشید پژویانه. یا علی