طنز سبز !

چرا از خواندن رسانه های سبز غافل شویم ؟ آنهم در روزهایی مثل امروز و دیروز که عجیب در قافیه ی جفنگ گرفتارند...

جوک اول : مردم هلند دیروز در حمایت از اینها راهپیمایی کرده اند! مردم هلند در مسائل سیاسی خودشان هم راهپیمایی نمی کنند و حساسیتهای سیاسی شان اینگونه است ، حالا برای اینها راهپیمایی کرده اند ؟ رمز ماجرا چیست ؟ کاری ندارد. کافی است ایرانی باشی ، بروی خارج . شف حجاب کنی و انگلیسی یا هلندی صحبت کنی. آن وقت هلندی می شوی ! . نماینده پارلمان هلند هم بین شان بوده ؟ این رمزش چیست ؟ کاری ندارد. عضو سازمان منافقین خلق باش. از ایران برو به عراق. بعد برو به هلند . 9 سال آنجا کار کن . اول مسئول دفتر باش. بعد یه ذره یه ذره برو بالا. شهروندی بگیر. طبق قانونش خارجی های شهروند هم می توانند در مجلس حضور پیدا کنند. عضو حزب مرتبط با سازمان منافقین - سبزها - بشو . به مجلس راه پیدا کن. می شوی نماینده ملت هلند ! بعد هرجا خواستی برو به نمایندگی از ملت هلند ، از ملت ! ایران حمایت کن !

حتی اگر پدرت از خوانین سابق کردستان باشد و اسمت فرح ( فرحناز ) کریمی باشد و عضو حزب سبزها باشی و بعد بروی عضو پارلمان اروپا بشوی و بعد بشوی نماینده سازمان ملل در امور افغانستان ! حتی اگر خودت و شوهرت عضو رسمی سازمان منافقین باشند و تو و آقای فرانتس فان بالن ( به نمایندگی از حزب لیبرال دموکرات ) با هم پروژه مدیا دایورسیتی را به مجلس هلند با نمایندگان آنچنانی مثل خودت برده باشی و بعد این طرح بدون حتی یک نفر ممتنع و با رای اجماعی تصویب شود تا از جیب مردم هلند ( واقعا ؟ یا پول آمریکا که توسط خانم دیک چنی - دختر آقای چنی - از دفتر امور ایران واقع در دوبی و لاهه به هلند منتقل - و در حقیقت پولشویی - شده ؟ ) 17 میلیون یورو و بعدن خیلی بیشتر که دیگر صدایش را در نیاوردید ، خرج تنوع رسانه ای ! در ایران شود !  تا شهرزاد نیوزی به مدیریت یکی از اعضای گروهک تروریستی چریک فدایی تاسیس شود تا بشود نماینده مردم ایران !

جوک دوم : علیه مردم ! گلوله بکار بردند. گلوله هایشان تمام شد. اما فریاد مردم تمام نشد ! از اینجا به بعد را با فونت اصفهانی نوشته ام. با همین فونت بخوانید : دادا شوما که شومایی ، رفقاتونم که با یک پخ در می رن . گوله سی چی مصرف کنیم . من این ور جوب تو اون ور جوب فوش بده فوش بسون ! گوله حیفی شوماس. البته ، حنجره هم حیفس . شوما خودت تنها تنها داد بزن . اینقده داد بزن خروسک بیگیری :)) البته مثکه توئم از خودمونیا . بلدی . میگی میخی با سکوت داد بزنی. ای بابا این روزا همه اصفهانی شدن دادا :))

حالا بریم سروقت جرسگ ! نه همون منظورم جرس بود. نوشته : ... هم چنین صدها تن از موتورسواران در اقدامی خشونت آمیز با رفتن به پیاده‌روهای و معابر عبور شهروندان اقدام به ضرب و شتم و فحاشی و سر دادن شعارهای تحریک آمیز کردند. این نیروها اقدام به شکستن تلفن های عمومی و تخریب کامل باجه‌های تلفن کردند تا از خبررسانی شهروندان به نقاط دیگر جلوگیری کنند.

گاهی جوک های اینها این شکلی می شود. بنده خدا. حالا دیگه تلفن شکستن رو هم میندازی گردن حاکمیت ؟ :)) چه توجیه قشنگی . برای قطع ارتباط و چی رسانی ؟ اطلاع ! بنده خدا. اگه حاکمیت میخواسته چی رسانی ؟ آهان . اطلاع رسانی رو قطع کنه ، چرا نرفته از مرکز مخابرات باز چند تا کلیک ماوس ، این کار رو بکنه ؟ بیاد باجه بشکنه که آثار شکستنش باقی بمونه برای شماها ؟ :)) نمردیم و جوک روز رو هم دیدیم ! :)

حالا اون رو دیدید ؟ جوک بعدی جرسگ ( منظورم همون جرسه ) رو با هم ببینیم ! : میگه پلیس آجر پرت کرده .

ببینم ، پلیس وسیله قحطی آورده بوده که آجر پرت کنه ؟ بی آبرویی آجر پرت کردنهایتان در سال گذشته شما را به این رسانده که این بی آبرویی را به پلیس نسبت بدهید ؟ یادتان رفته در خیابان کریمخان روبروی داروخانه سیزده آبان نرسیده به هفتم تیر به شکل عمودی سنگ را به بالا پرت می کردید تا به درون جمعیت بیاید و سرکله بشکند تا جنازه زیاد شود ؟ اینها را یادمان رفته ؟ لطفا صفات لایقه ی خود را به کسی دیگر حواله ندهید. پلیس باوتم دارت خوشگل ! که تا حالا هم بسیــــــــار کارآمد بوده و کاری با جمعیت شماها کرده که اونی ازش مونده که نگم و خودت بهتر می دونی ! سنگ میخاد چیکار ! :)))

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
پدرام

در جهل خودت بمون و از این جهالت بمیر که جواب ابلهان خاموشی است!

کچل

ابوذر ميخواسته بچش رو نصيحت کنه! ميگه چند سالته؟ ميگه 16 سال ميگه : خاک بر سرت الان هم سن سالات 30 سالشونه

احسان

این همه اضافه کاری تو دهنت جا میشه؟

پدی

شما خیلی با معلومات هستیا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!