سپاه از اینترنت هم سریعتر

اشاره :» این مطلبی که در ادامه می آید ، همان شب انفجار تروریستی و جنایتکارانه مهاباد و با همان حس و حال نوشتم. اما پرشین بلاگ یکی از روزهای خرابی اش بود و نتوانستم بنویسم . حالا میشود خواند و کمی فکر کرد و دید که چقدر نگاه و شناخت ما از خودمان و دشمن درست است.

---

دیگر کارتان به جایی رسیده  کنار زن و بچه های هموطن های من در کردستان بمب میگذارید ؟ ١٢ تا زن و بچه را کشتید و ۵٠ نفر را کشته و زخمی کردید ! اگر لا اقل ناسیونالیزم افراطی کردی هم داشتید که نباید این کار را می کردید ! نشان می دهد در هیچ چیزی صادق نیستید .

عوضی ها. همسر من در تهران برای آن ١٢ زن و بچه به گریه افتاد. دلهای شما اینقدر سنگ است که از حالا دیگر کرد می کشید و بعد می گویید حامی کرد هستید ؟

در روز روشن آدم کشی و دم از آزادی زدن ؟ در روز روشن جنایت و دم زدن از دمکراسی؟ چقدر شبیه این جنایتکارهای یکسال پیش ایران هستید ! عجب انطباقی.

حالا وقتی می بینید ماموستا می گوید که اگر فکر کرده اند می توانند با این کارها بین مردم و انقلاب شکاف بیاندازند کور خوانده اند ،‌چه حالی بهتان دست می دهد ؟ وقتی می بینید رژه روندگان در رژه شان ذره ای اختلال ایجاد نمی شود و از صدای انفجار نمی هراسند چه حالی پیدا می کنید ؟ وقتی ملت بجای اینکه مانند دنیای غرب به محض انفجار فرار کنند به محل انفجار می آیند تا کمک کنند و این سنت ٣٠ ساله شان است ، اوضاعتان چگونه می شود ؟ مثلا می خواهید رژه ها را خلوت کنید تا بگویید مردم بانظام نیستید ؟ آخر چگونه ؟ این که بیشتر در مهاباد امروز باعث وحدت شد ! امروز مهاباد صحنه انزجار از شما شد. مهاباد امروز یکپارچه فحش شد علیه شما. وقتی دختر ١٠ ١٢ ساله را می بینید که یکراست می گوید انفجار کار شماهاست ،‌مزه ی دهانتان کچی نمی شود ؟ وقتی پیرزن ٧٠ ساله ی مجروح ، آن چیزی را می گوید که دختر ١٢ ساله گفت ، مغزتان کپک نمی زند ؟

چقدر زشت ، ‌دست به ابزاری می زنید که سرجمعش برای شما فحش است و دیگر هیچ! ابزاری قدیمی مال دهه ۵٠ و ۶٠ هجری شمسی . عجب که اینهمه زمان گذشت و شماها هنوز در همان الگوهای تروریستی ٣ دهه قبل مانده اید . یعنی چطور می شود اینهمه یک گروه عقب بماند ؟ روشن است. چون خودش "فکر" ندارد. فقط بر اساس "برنامه" و "دستور" عمل می کند. گفتم بمیر ، بمیر. همین . والا مگر می شود اینقدر تیشه به ریشه ی خودت بزنی.

گفتم ارازل اوباشید و چاقو کش و بچه دزد و قاچاقچی مواد مخدر،‌ گفتید نه ! ولی گندش در آمد. می گویم تجزیه طلبید اما انکار کردید و بعد تابلو شد و بارها گفتم ضد کردید انکار کردید و این همه جنازه شهید و مجروح زن و بچه ی کرد سندش.

می دانم .

اوضاع کردستان هر روز برای شما بدتر می شود و کینه ی شما از جماعت کردزبان کشور ایران هر روز بیشتر . می دانم که آنروز نام همشهری های کرد مومن به انقلاب را چه گذاشته بودید. امروز همه ی کوچه ها مومن به انقلابند. بعد از سخنرانی و سفر آنروز مقام معظم رهبری در سیستان و بلوچستان و تقویت وحدت و شکفتن غنچه های مودت ، ‌یادتان هست رئیستان به ارازل هم فکرتان در شرق کشور دستور داد در آنجا انفجاری را انجام دادند ؟ حالا آنجا نفس کشیدن هم برای رئیستان سخت شده و حتی نمی تواند ۵ تا سرباز ارتشی را بدزدد ، مجبور شده دوباره به سمت شماها اشاره کند!

ای عروسک های کوکی. این آتشی که به راه انداخته اید ، نخ های دست و پای خودتان را گرفته . چه می کنید ؟ هیزم خودسوزی تیز می کنید ؟

یادتان هست چند ســــــــــــال پیش چند کلمه حرف حساب علیهتان نوشتم ؟‌ می بینید که از چندسال پیش تــــــــا همین الان هنوز هم می آیید و فحش جنسی خطاب به نوامیس و اعتقادات انسان می نویسید و در می روید ؟ و البته که چز فحش ، جوابی ندارید ؟ خب حق هم دارید . بمب اگر نگذارید ،‌ یعنی دیگر باید مرده حسابتان کنیم . جنایتکار اگر جنایت نکند می گویند مرده است و فحاش هم اگر فحش ندهد می گویند لال شده .

بمب می گذارید پس هستید. فحش می دهید پس هستید.

در مورد این انفجار هم ،

مهم نیست. ما خون زیاد داده ایم ، انتقامش را هم گرفته ایم . این خونهای سرخ سرد نخواهد شد که انتقامش جایش سبز می شود... از الان به ساعت های مچی تان نگاه کنید. مگر قاتل صیاد شیرازی جان به در برد که حالا از قاتل زن و بچه ی ملت حقیقتا مظلوم کردستان کسی بگذرد ؟

از مظلوم بکشید ، انتقام می گیریم . از مسلمان کشته بگیرید ازتان کشته می گیریم ، از ایرانی بکشید ،‌ از شما می کشیم . فقط کمی صبر کنید. باشد ؟ قولهای ما را که دیده اید. قول قول است. خصوصا وقتی پای انتقام خون بیگناه وسط باشد. به جای آن کشته های خیالی و دروغی تان ، ما امروز ١٢ شهید داده ایم . حالا خدا را شکر می دانید در انتقام گیری چقدر صادقیم . نیازی به یاد آوری نیست.

پس قرار ما ، کمی صبر.

در قرارگاه های برون مرزی تان صدای گلوله ی انتقام باشید.

نوبت رئیستان هم - آمریکا را می گویم ،‌ همان اسرائیل را منظورم است - می رسد.

آسیاب به نوبت.

 

پی نوشت :

- دست و بازو وسلاح بچه های قرارگاه حمزه سیدالشهداء سپاه را می بوسم که نگذاشتند قول من به ضد انقلاب زمین بماند. و اگر سپاه اینگونه نبود من چنان مطلبی را آماده نکرده بودم .

- نگاه کنید به گوگل که چگونه سانسور چی شده .

/ 17 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
جاوید

حالا انقدر حرص نخور. صبر کن سرنگون بشین اسناد این دو تارو هم کنار اسناد جنایات 67 و قتل های زنجیره ای و باقی حیانت هاتون به این مملکت همه رو منتشر میکنن. من میرم انقلاب کتابش رو می خرم به تو هم لابد از سهمیه کتابخونه زندان یکیش رو میدن بخونی از دمغی دربیای.

لاله

آقای جاوید بوی بدی ازتون حتی دراین فضای سایبری میاد.از بچگی میگفتن بهمون دهن دروغگو بوی بد میده! آدم همه هموطناشو دروغگو خائن نمکینه واسه شیرین بازی 4 تا یانکی اجنبی! اگه اینقدر احمقی که نمیتونی تو این 30 سال این همه حجم کودتا و ترور و بمب گذاری رو علیه این نظام که با خون مردم درد کشیده ایران اسلامی محکم مونده رو بفهمی برو لااقل کتابای چاپ شده خاطرات کیسینجر و برژینسکی و سایروس ونس و .. بخون! چاپ نشده ها پیش کشت!!! واقعا این آدمای بی رگ و بی غیرت تو مملکت باشن چه نیاز به دشمن خارجی هست؟

م

OOOOOOOOOPs! [تعجب]

جاوید

این شماها شماها گفتنت من رو کشته!. همچین میگه شماها فلان کردین شماها بهمان کردین خودم هم یه لحظه نزدیک باورم بشه من جزو یه گروهی هستم و فلان کار هم کار من بوده! دلم برات می سوزه که انقدر شرطی شدی. آهااااا راستی همونقدر که دوست داشتم الان یه پل ارتباطی با حسین درخشان داشتم حالشو می پرسیدم. دوست دارم بعد از سرنگونی رژیم ولایت یه راه ارتباطی هم با تو می داشتم که النجاه فی الصدق رو عشق است!

جاوید

راستی همه ما این حقایق رو در مورد بچه های بسیج می دونیم: بچه بسیجی دشمن شناس است! بچه بسیجی خوب حال دشمنان را می گیرد! بچه بسیجی خوب دشمنان را کنف می کند! بچه بسیجی متخصص ضایع کردن دشمنان است! بچه بسیجی همیشه با سوالات عمیقش دشمن را بی جواب می گذارد! بچه بسیجی منطق را برای دشمن هجا می کند! حتی خدا هم در مقابل دانش و سطح فکر بچه های بسیحی به پته پته گفتن می افتد! دشمنان همیشه از رویارویی با بچه های بسیجی فراری هستند! بچه بسیجی اعتماد به نفسی خیره کننده دارد! بچه بسیجی برای اینکه خود را به نفهمی بزند پول دریافت می کند!

چاوید

دقیقا ما همه مون ناخواسته و به زور وارد فیلم طنزی شدیم که کارگردانش احمدی نژاده تهیه کننده اش هم آقاتون. مجبوریم بخندیم دیگه. اما کلا برام جالبه که شماها چه موجوداتی هستین که اکثرتون(حداقل اون دهه شصتی ها که واقعا به عشق اسلام می رفتن شهید بشن و ابدا اهل مفت خوری و کاسه لیس زدن نبودن)از گلوله و تیر نمی ترسید اما از فکر و اندیشه و قلم واهمه و هراس دارید. برای انسان عادی و نرمال دقیقا باید برعکسشه. انقدر هم برا پنهون کردن حرصت شکلک :) نزن به هر حال حس تو کاملا منتقل میشه مبارز

چاوید

جواب سوالتت رو هم ندادم چون هیچ کدومش به من مربوط نبود مبارز. شماها شماها یعنی کی؟ یعنی چی؟ اصلا تو چه می دونی من کی هستم و عقیده ام چیه و از مجاهد خوشم میاد یا متنفرم. همینطوری برگ جریمه صادر میکنی و برای خودت شاد میشی که آی مردم(بچه های پایگاه) ببینید چطور این جاوید رو ضابع کردم هه هه هه. خوشی برای خودت دیگه. هر وقت تونستی سوال درست رو طرح کنی جوابش رو هم خواهی شنید.

سعید

یا رب, خدایا, ای خدای اسمانها و زمین مالک هستی همه از هست و نیست مؤمنانت پیرو راه ولایت بر حریم تابناک رهبری با توکل بر خدا که صاحب وحی است و قران کریم باز مانند بر سر عهدی که است با خالق یکتا به خلق تا بیاید منجی عالم نگار کائنات مهدی موعود عزیز فاطمه شعر از سعيد

ali

تا تاریخ است انسان های از خود و خدا بریده هم در سراسر جهان است و انگار دیگران همیشه باعث کارند اصلا بعضی هاشون با خدا هم مشکل پیدا میکنند از اول خلقت دنیا ادم های واقعا خوب کم بودند چون خیلی ها خدا رو فراموش کردند و یا فقط برای رسیدن به خوشی های دنیا سراغش میرن یا موفقیت رو فقط در رفاه می دوند. بشتر پولدار ها هم کمکی به فقرا نمی کنند یا خیلی کم کمک میکنند تازه اونها از خیلی ها بیشتر ناراضی ترند اما پیدا میشن فقیر هایی که به واسطه ی انسانیت و ایمان به دیگران هر انچه از دستشون بیاد کمک میکنند. بهترین راه برای نجات همان راه قران و ولایت است اگر عمل کنیم که البته برای خیلی ها سخت است روی نفس خیش پا گذاشتن و برای خدا و مردم بودن.

جاوید

من یه بی ام و هم میگم بی ام دبلیو...به سی آی ای هم نمیگم سیا...اسم سازمان زهرماریشون مجاهدین فلانه. اینم تقصیر منه؟ میگم همینطور نتیجه گیری میکنی و ذوق زده میشی برای همینه. ضمنا وقتی من دارم میگم دولت ما تروریسته و من از این دولت متنفرم. طبیعتا این نتیجه استنتاج میشه که من از تروریست متنفرم. البته... حواسم به این نبود که شماها هیچ کدوم طبیعی نیستین...عالم مافوق جامدات و فرا طبیعه و اینا!