دقیقا به این دلائل...

من قائلم ،‌مقوله تخفیف و تحقیر و خجالت دادن و به سرشکستگی رساندن و در هم ریختن شبکه عصبی دشمن ، نه تنها مجاز بلکه لازم است. اما باید در ساده ترین وجه ، در قالب بیان صفات پست آنان باشد. نه در فحاشی.

ذکر برخی کلمات در این تخفبف و تحقیر ، خط قرمز اسلام است . همچنین ، بکارگیری حتی کلمات تحقیر و تخفیف در مورد بعضی موضوعات . مثلا دستور اسلام است که به مقدسات کفار توهین نکنید. چون انان مقابله به مثل می کنند و البته می دانیم که دشمن را نیز رگ گردنی و متحد می کند. و مثلا اسلام کاربرد کلماتی که ماهیت مجرمانه ای را در قاموس اسلام به کسی منتسب می کند منع کرده . مانند صفاتی که دال بر فساد اخلاقی فردی باشد. و خطوط قرمز مشابه . و روشن است که هدف اسلام از این تحدید حدود ، دقیقا برای به چالش کشیده نشدن جبهه مقاومت و وحدانیت است. نه العیاذ بالله نشانه ی ضعف نشان دادن و...

آقای امید حسینی آهستان ، در مطلبی ، در تفاوت دو کلمه ی "بی شعور" و "فاحشه"  مطلبی نوشته اند که هرچند چندان در امتداد تیتر نبود ،‌لیکن مطلب خوبی بود. گزاره هایی که ایشان با جمله ی "ما به نسبیت اخلاق معتقد نیستیم" شروع کرده ، تا آنجا که من خواندم گزاره هایی صحیح و قطعی است. اما اینجا من یک جمله را باید به انتهای این جملات و جمع بندی ایشان اضافه کنم و آن اینکه :

دقیقا با مجموعه مبانی و دلائلی که ما داریم و نتیجه اش گزاره های مطلب اخیر آقای حسینی است ، خصوصا عدم اعتقاد به ماکیاولیزم ، بروشنی اقدام فحاشی قبیح به فائزه بهرمانی را دقیقا عمل دشمن می دانیم . 

قدرت سازماندهی گروههای کوچک با اهداف خاص ، یقینا در بازوان این جریان سیاسی وجود دارد. گاهی حتی ، دست دشمن از یک عبا بیرون می آید تا حرکتی کند که بنام عبایی ها نوشته شود . از این چیزها در طول تاریخ این انقلاب کم دیده نشده و البته که این جریان سیاسی نیز از آن بی بهره نیست.

برای نمونه ، یکی از بزرگان در محفلی خصوصی تعریف کرده بود در دوران تبلیغات انتخاباتی دوره نهم ریاست جمهوری ، یکی از عناصر همین جریان سیاسی که متوجه تلاش مجموع نهادهای انقلابی و مردمی علیه خود می شوند ، با تماس مستقیم تلفنی با مسئول یکی از این نهادها ، آنها را تهدید به انواعی از عجیب ترین افشاگریهای قرن می کند ! این مسئول مملکتی هم در آرامشی مثال زدنی به وی می گوید : ببین آقای فلانی . این که میگی من فلان دارم و بهمان دارم ، بله ، شما داری. شما خیلی چیزهای دیگر هم داری. هرچی داری همین فردا رو کن ...

بله

دقیقا به این دلائل ، این کار ، کار نیروی حزب اللهی نیست. هرچند طوری طراحی شده باشد که نیروی حزب اللهی با آن همذات پنداری کند.

یادم نمی رود. یکی از مسئولان نهادها در جایی در سخنرانی اش گفت ، روزی که سعید حجاریان ترور شد ، یکی از دوستان کنار من بود. به او خبر را که دادند ،‌دست به آسمان برداشت و خدا را شکر کرد. گفتم چه شده ؟ گفت الحمد لله حجاریان ترور شد ! این مسئول درجه یک کشوری حزب اللهی تعریف می کرد من در کمال ناباوری این آقای رفیق ساده دل ، گفتم : بخدا که بعد از ترور شهید مطهری ، از این ترور ناراحت شدم !

رفیقم گفت : یعنی چی ؟ یعنی او اندازه شهید مطهری است‌؟ گفتم : ای ساده دل ! نه ! بخاطر اینکه این ترور علیه انقلاب است نه به نفع انقلاب. تعجب دوستم بیشتر شد. گفت چطور ؟ گفتم برای اینکه همین الان توی حزب اللهی فکر می کنی یک نیروی حزب اللهی این ترور را انجام داده ! مگر نه ؟

کم کم عقل رفیقم سر جایش آمد و ...

بگذریم. همه چیز معلوم است دیگر.

/ 2 نظر / 155 بازدید
محمد

بنام حق سلام اینها درست ولی با عنوان و..نمیشه تحدید حدود کرد ممکنه یه حرب الهی یا یه وابسته یا...باشه کشوری که در آن قانون بتمام معنی حاکم نباشه بدتر از این هم میشه الان شرع و فقه و ولی یعنی قانون،برای همه و بدون تبعیض

تیموری

با سلام به شما بزرگوار وب جالب و پرمحتوايي داريد . از اين وب شما خوشم اومده ، اگر مايل به تبادل لينک و لوگو هستيد لطفا به من خبر بديد . با تشکر از شما www.ghadirnet.com