ماجرای بمبئی و منافع غربی و دیگر قضایا

١- دو هفته است هی میخواهم بروزرسانی کنم . مگه می شه؟. هزار تا هزار تا سوژه  ومطلب در زهنم رژه می رود. یک مقاله مانند هم نوشته ام که لازم شد منتشرش می کنم . تو این هیر و ویر کار ، چه کارهایی که من نمی کنم !

٢- وقتی این اصرار و تحرک شدید وعرق ریزان رسانه های غربی در به ورطه "جنگ" کشاندن هند و پاکستان را می بینید و می دانید که هردو اولا مرتبط به آمریکا و مصرف کننده تسلیحات وی و دو کشور با جمعیت بسیار بالای مسلمان هستند و  هنری کیسینجر مشاور امنیت ملی کاخ سفید را می بینید که مسلمانان هند را عامل عملیات تروریستی معرفی می کنند ، یک جوریایی این بیل بیلک حساسیتتان تکان تکان نمی خورد ؟ آقای بوووی آمریکا و اسرائیل می دهد این ماجرای بمبئی. به این هم نگاه کنید : خاخام ضد اسرائیلی کشته شده ،‌اسرائیل اشک تمسا می ریزد !

٣- یک تکه از مناظره حاج آقا رسایی و جناب ابطحی ! خیلی برایم جالب بود :

رسایی :

آقای ابطحی اصولگرایی یعنی این روایت امام معصوم که در سفر حج بود -امام باقر یا امام صادق علیه السلام بودند- که معلی بن خنیس از یاران ایشان گفت: یابن رسوالله! ای کاش نعمت های بنی العباس در اختیار شما بود تا ما هم با شما در عیش و خوشی بودیم. امام فرمود: هیهات ای معلی، والله اگر چنین بود، برای ما جز برنامه ریزی و دعا در شب و تلاش در روز و پوشاک زبر و درشت و خوراک سخت و بی خورشت چیزی نبود! اصولگرایی یعنی این شیوه مدیریتی. آیا واقعاً احمدی نژاد این گونه برای مردم کار نمی کند؟ آیا واقعاً احمدی نژاد اینطور نبوده و نیست؟ یعنی برنامه ریزی در شب و تلاش در روز یعنی پرکاری ندارد؟ آیا واقعاً خوراک سخت و بی خورشت و پوشاک زبر و درشت ندارد؟

شما عزیزان دانشجو هستید و به فوتبال علاقمند. بروید در سایت آقای ابطحی واژه های سوئد یا فوتبال را سرچ کنید، ببینید چه پیدا می کنید. همین آقای ابطحی در سایتش نوشته که امروز صبح آقای خاتمی آمد نهاد ریاست جمهوری، دیدم که چشمانش ورم کرده و قرمزاست، با خودم گفتم که احتمالاً ایشان هم مثل من دیشب فینال آرژانتین و سوئد را تماشا می کرده و بی خوابی کشیده، چشماش پف کرده، پرسیدم دیدم درست است (همهمه دانشجویان با حالت تعجب) خب حالا مقایسه کنید این چشمان را با چشم آقای احمدی نژاد (تشویق دانشجویان) که به خاطر طرح های نیمه کاره، به خاطر سفرهای استانی و مشکلات مردم قرمز می شود و بی خوابی می کشد. برخی از این طرح ها که در این دولت تکمیل شده، 16 سال نیمه کاره بوده!

کاملش را در وبلاگ خود رسایی و ابطحی هم می توانید بخوانید. اینجا هم هست.اینم یه چیز جالب دیگر . اینم جالب بود . آقا بخدا کار دارم . خودتون دارید خبرها رو میخونید دیگه...:)

اینم بگم که مُردم از بس میخواستم بنویسم اینو تو وبلاگم : اگه گفتید دو تفاوت اصلی موشک سجیل با موشکهای دیگه ایرانی کلاس"شهاب" چی بود‌؟  اگه گفتید ؟ راحته ها ! :) برا همین زیادی ترسیدند ! :)) راهنمایی : سرعت لانچینگ ، سرعت حرکت و برد و دقت موشک را بشکل جدی متحول می کند. عکسهای نمایش عمومی موشک سجیل را هم ببینید و البته خیلی هارا هم دعا کنید.

آقایی تو کامنت ها به نمایندگی (!!) از گروهک پژاک زیر مطلبی که صدسال پیش نوشت و دیدیم که پژاکک ! آبروی پژاکک را برده بود ، منو تهدید به ترور کرده ! آقا خنده دار نست ؟ ما رو به چیزی که آرزویش را داریم تهدید می کنند ! بخدا شهادت آرزوی ماست.

/ 0 نظر / 11 بازدید