منابع غربی : آمريکا ، بدنبال برگشت ايران به ۳۰ سال قبل !

never believe this six lies

یک فعال صلح‌طلب آمریکایی با اشاره به جنگ‌افروزی‌های آمریکا در منطقه بر مبنای ادعاهای کذب، شش دروغ دولتمردان آمریکا را برشمرد که به عقیده وی نباید درمورد ایران آن‌ها را باور کرد. خانم "رزا اشمیت" طی مقاله‌ای که در پایگاه اینترنتی "Opednews" منتشر شد ادعاهای کذب کاخ سفید علیه ایران را اینگونه برمی‌شمرد: 

دروغ شماره يك: تهدید مکرر رئیس جمهور ایران برای محو اسرائیل از روی نقشه جغرافیا! تکرار این ادعا در حالی صورت می‌گیرد که احمدی‌نژاد در سخنان خود تنها سیاست رسمی تهران را مبنی بر اینکه باید رژیم مبتنی بر صهیونیسم پایان یابد، تکرار کرده است و به کار رفتن لفظ "محو کردن" تنها یک خطای ترجمه‌ای بود.  

دروغ شماره دو: دولت ایران براساس شیوه دهه 1930 ( جنگ جهانی ! ) یهودی ستیزی می‌کند! این دروغ، که توسط روزنامه "نیویورک سیتی" منتشر شد، می‌گوید: «بهار سال گذشته پارلمان ایران قانونی را تصویب کرده که براساس آن یهودیان ایران باید یک علامت زرد به لبا‌سهای خود بدوزند.» چند روز بعد از انتشار این خبر، منبع نئومحافظه‌کار این خبر افشا گردید و این خبر نیز به کلی توسط یک روزنامه کانادایی تکذیب شد اما نیویورک سیتی هرگز به‌خاطر چاپ این خبر و تیتر درشت آن عذرخواهی نکرد. خانم اشمیت که بارها به ایران سفر کرده است، می‌افزاید: «زمانی که در ایران راجع به این علامت زرد سؤال می‌کردم، مردم متعجب می‌شدند چون این اتفاق هرگز رخ نداده بود.»  

دروغ شماره سه: ایران خواهان از بین رفتن یهودیان است! به نوشته این فعال صلح‌طلب، شاید آمریکایی‌ها باید کمی تواضع داشته باشند و به‌خاطر بیاورند که چگونه کشورشان در پذیرفتن پناهندگان یهودی گریخته از آلمان هیتلری در طول جنگ جهانی دوم عصاینگری کرد، اما ایران در این مورد سابقه و تاریخچه خوبی دارد و این کشور در زمان "سیروس کبیر" از یهودیان حمایت کرد. تاریخچه طولانی حضور یهودیان در ایران را می‌توان با اشاره به وجود مقبره "دانیال" پیامبر در جنوب ایران نشان داد.  

دروغ شماره چهار: ایران مشکلاتی را در عراق ایجاد کرده و کشورهای عرب را تهدید می‌کند! خانم اشمیت با اشاره به عملکرد آمریکا در عراق می‌نویسد: «همه باید شفاف عمل کنند. چه‌کسی در امور عراق دخالت می‌کند؟ چه‌کسی هزاران نفر را برای شلیک به مردم عراق به این کشور اعزام می‌کند؟ چه‌کسی به دیپلمات‌ها حمله کرده و غیر نظامیان را بازداشت می‌کند؟ و بالاخره چه‌کسی اعلام می‌کند از عملیات خرابکارانه در داخل کشورهای همسایه عراق حمایت می‌کند؟»  

دروغ شماره پنج: تلاش ایران برای دستیابی به تسلیحات هسته‌ای برای بشریت خطرناک است! اشمیت می‌نویسد: «نظارت بر فعالیت‌های هسته‌ای برعهده آژانس بین‌المللی انرژی اتمی است و این در حالی است که تاکنون آژانس اعلام کرده است ایران تسلیحات هسته‌ای نداشته و از معاهده "ان‌پی‌تی" نیز پیروی می‌کند.»  

دروغ شماره شش: ایرانی‌ها از آمریکا می‌خواهند برای آنها دموکراسی به ارمغان بیاورد همانطور که برای افغانستان و عراق آورد! در ارتباط با این مسأله نیز اشمیت می‌نویسد: «من به‌همراه خانواده‌ام به تهران سفر کرده‌ام، انتخابات، قوانین و سازمان‌های غیر دولتی در ایران وجود دارد و شما می‌توانید به‌راحتی به مقامات کشور دست یابید. بنابراین تردید دارم مردم ایران بخواهند که آمریکا روزگار "شاه" را به ایران بازگرداند!! » 

/ 3 نظر / 10 بازدید
iran nuclear

بسمه تعالی از لطف جنابعالی ممنونيم. در پناه آقا امام زمان موفق باشيد يا علی

دانشطلب

سلام رفيق خيلی باحال بود دروغ های ديگری هم وجود دارد که اين بنده خدا به عقل اش نرسيده و الا می تونست يه کتاب پرفروش دربياره ... هر چند شما سر سنگين تشريف دارد اما مدرسه ما به روز است دوست داشتيد سر بزنيد

بی نام

ايران بدون وجود آمريکا به ۱۰۰ سال پيش بازگشته است و این را شاه فقید هم پیش بینی کرده بودند و تمامی اين ۶ مورد هم جز به جز صحت دارد و هر کسی اعم از ايرانی و غير ايرانی آن را تایید میکند.مردم ديگر آن قدر روشن هستند که نمی توان آنها را فريب داد.کافی است که يک رفراندوم در مورد علاقه به تداوم جمهوری اسلامی برگزار شود و آن وقت همه چيز مشخص خواهد شد. حيف که جراتش را ندارند.