شماها ، بدجوری تنتان می خوارد !

مرگ بر مجموعه ای از نمایندگان بی شرفی که فقط بخاطر رای ، وظیفه خود و نیاز جامعه را فدای مقبولیت خود در میان چهار سایت زرد و کثیف و نجس می کنند. مرگ بر مجموعه ای از ترسندگان بی وجود ، که امر ولایت امر خود را فدای وجهه خود در پیشگاه چند گروهک کثیف سیاسی دارای قدرت وثروت و رسانه کرده اند ، می کنند و بازهم خواهند کرد! 

به گور خودتان خواهید خندید اگر فکر کنید از این مردم ، کسی پیدا شود و این اخلاق کثیف شما را ببیند وبشما رای بدهد. خیالتان راحت. فقط، و فقط اگر مردم بفهمند که کدام نماینده ، حتی یکبار علیه طرح امنیت اجتماعی - که در کلام رهبر معظم انقلاب در کنار موضوع سوخت، عملی شجاعانه و جزو آن کارهایی که باید حتما با قدرت وقوت انجام شود، قرار گرفته – جو سازی کرده و یا حمایت نکرده و یا به نعل و میخ زده است ، بدون رو دربایستی او را عین آب خوردن کنار خواهند گذاشت. باید خود را در آزمون مردم رفوزه ببیند.  

بروید بمیرید !  

خیالتان راحت !

از هر باند و گروه و جریانی هستید باشید. اگر در جریان خودی هم باشید یک نفوذی احمق بیشتر نیستید و می دانید که ، ملت ما درنفوذی شناسی ، دیگر سه دهه است که مجرب شده ! اما همه می دانند که شماها ، مابقی السلف همان جریانی هستید که حتی علیه این مردم تحصن هم کرد و اما هیچ غلطی نتوانست بکند. دلم می خواهد دوباره دست از پا خطا کنید. بی آبرویتان می کنیم . همین چهارتا دانه تان را هم از مجلس بیرون می کنیم .  

بروید بمیرید که حتی نتوانستید دست ناتوی فرهنگی را بخوانید. مگر من کی هستم جز یک آدم فنی ؟ چطور شد که من فهمیدم ، بچه حزب اللهی های اینترنتی فهمیدند ، ‌اما شما ها نمی فهمید ؟ آنهمه ادعایتان کجا رفت؟ چقدر احمق هستید که نمی فهمید این طرح امنیت اجتماعی زده است به مرکز نخاع دشمن؟ چقدر کودن بودید که نفهمیدید که تک اصلی دشمن ، ترویج لیبرالیزم جنسی و لا ابالی گری در ایران است ؟ یعنی اینقدر بیچاره بودید که با این همه ادعایتان ، رویکرد رسانه های روباه کثیف ، انگلیس و آنچه که از هلند اداره می شود و یا آمریکا و اسرائیل را نتوانستید بفهمید ؟ آخر چقدر احمقی ؟ چقدر بدبختی ؟ چقدر بیچارگی ؟ مگر نمی فهمید مفهوم ناتوی فرهنگی را ؟  

آخر آدم چقدر می تواند بیچاره باشد که یا نفهمد و یا اگر بفهمد ، فهم خود را برای تبلیغات زیر پا بگذارد ؟  حالا گفته باشم ! اگر تنان می خوارد ، بگویید. نامردها ، امنیت حق مردم است و مهمترین بخش آن ، بخش اجتماعی و عمومی ! دیگر خیلی رویتان را زیاد کردید.  

روی صحبتم ، با این جمع احمق مخالفان طرح امنیت اجتماعی است که هر وقت بحث اجرای قانون مطرح شد ، با مبحث فرهنگ او را سرکوب کردیم! حالا ببینید. این هم آخرین اخطار. همچی یک صفحه در مجمع وبلاگ نویسان مسلمان تاسیس می کنیم و نام و مشخصات تمامی نمایندگان مخالف طرح امنیت اجتماعی را منتشر می کنیم . اگر خدا بخواهد تا ریز سوابقشان در مجلس را هم منتشر می کنیم . ببینم ، مگر کسی دستتان را گرفته که کار فرهنگی کنید ؟ یعنی نمی فهمید هیچ غلطی که نکرده اید برای کار فرهنگی تا الان ، حالا آمده اید و تیشه برداشته اید و به جان ریشه ساختار قانونی و تضمینات و اقتدار قانونی کشور افتاده اید !؟ آخه چقدر احمقی ، بیچارگی !؟  حتما باید ناموس خودتان بی آبرو شود تا به ناموس این مردم رحم کنید و به پلیس فشار نیاورید ؟ حتما باید در کوچه تان ازازل عربده کشی راه بیاندازند تا به پای پلیس بیفیتید و التماسش را بکنید ؟!

esfandiari.jpgکارتان به جایی کشید که برای ارازل واوباشی که برخی شان ناموس مردم را از ماشین خانواده اش بیرون کشیده بودند و جلوی چشم خانواده اش به حرمت و حریمش تعرض کرده بودند هم اشک تمساح ریختید!  

حالا دلم می خواهد بازهم ببینم چه کسی جرات می کند تو روی ناجا بایستید ودوباره افاضات تکراری همیشگی در حوزه فرهنگ را بلغور کند. بدجوری شما تنتان می خوارد.

پی نوشت :

حالا فقط ببینید چقدر دقیق خورده است دقیقا زیر برجک ناتوی فرهنگی ، که کل استکبار به دست و پا افتاده ، فیلمی که هنوز پخش نشده را ساختگی خوانده ! وزارت امورخارجه آمریکا هم رسما از نمایش این فیلم در ایران ابراز ناراحتی کرده ! همسر هاله اسفندیاری هم فیلم را گزینشی خوانده ! به اسم دموکراسی را از دست ندهید. چهارشنبه و پنجشنبه شبکه اول ساعت بیست ویک و چهل وپنج دقیقه.

/ 14 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود

سلام! در فوتبال ایران چه میگذرد؟! به بهانه مصاحبه اخیر محسن صفایی فراهانی با شرق

۰

چیه دارین میترکین ؟ خوب نماینده مردم هستند. نماینده ولی فقیه که نیستند. یک کلام بگیم دیکتاتوری و مجلس رو هم منحل کنین. (که همین الانش هم گزینشی هست) و خلاص.. اینها خواسته مردم هست که هر تبهکاری به صورت قانونی و عادلانه محاکمه شود. این خواسته زیادی است ؟ یا شما از علی(ع) سر کردین ؟ مگر او در برابر رای قاضی تمکین نداشت ؟ اوباش گری علیه اوباشی که خود آنها نتیجه تربیت جمهوری ولایت فقیه است چه نتیجه ای دارد ؟ خوشحالی شما پاسدارها ؟؟؟

هيچ ميدونی با اين طرز گفتار در جواب به اين نمايندگان در حقيقت خيلی بهشون کمک کردی؟ در قرآن به صراحت آمده که حتی به دشمنان خداوند لفظ زشتی را خطاب نکنيد .بچه مسلمون حرف حقت را درست بزن اگر بيشتر اثر نکرد ....

مسلمان

دهان مسلمان به دشنام آلوده نمی شود. مولا علی را فراموش کردید؟ دشنام می داد ؟ زبانم لال آفتابه دهان اراذل می کرد؟ ذولفقار را برای ترساندن اراذل به دست می گرفت ؟ بی دلیل نیست که مردم از اسلام رو بر می گرداند زیرا آن را تنها میدان قدرت طلبی می بینند! سخت است به راستی همچون علی زیستن و به قدرت خیانت کردن! با انسانها همچون انسان برخورد کنید! موفق باشید.

بی بی

یه دکتر برو.

مسعود

سلام سریال های تکراری آقای مشاور سینمایی را تمام کنید

محمدصالح

بسم الله درباره‌ی کامنتی که ذیل مطلبی در وبلاگ آب و آتش در جوابم گذاشته‌اید کوتاه نوشتم. با تشکر از تذکر و امر به معروف و نهی از منکرتان. يکم: بنده در مورد موسيقی از امام خامنه‌ای تقليد می‌کنم که ايشان نيز موسيقی را به صرف اين‌که زن يا مرد آن را خوانده باشد حرام نمی‌دانند. رجوع به اجوبه الاستفتائات دوم: من واقعا فيلترينگ را دور نزده‌ام. من خود از محيط فرانسوی آن استفاده می‌کنم. چه کنم که دولت ما ساب‌دامين‌ها را فيلتر نکرده است. بنده که نمی‌توانم بروم و ذهن‌شان را بخوانم که کدام‌ها را نيز می‌خواسته‌اند فيلتر کنند و نکرده‌اند. مگر خود شما بی‌بی‌سی و سايت‌های ديگر را نمی‌خوانيد. می‌شود بفرمائيد چگونه؟ سوم: با آن‌که مدت‌ها پيش از اين شعر آگاه بوده‌ام خود انتشارش نداده‌ام. چون می‌دانم برای بخش عمده‌ای از مردم ما شرعا مشکل دارد که آن را بشنوند. چهارم: برادر ما خيلی مشتاق ديداريم. کاش ما را هم ياد کنيد. سخن بسیار است و مجال در این جا کم است. ان شاء الله باشد حضوری یا تلفنی. يا علی مدد

بودن

سلام واقعا" بهت تبریک میگم با این ادبیاتی که داری.البته همونطور که قبلا" هم گفتم از شما طرفدارای آتشین مزاج فعلی حکومت و احتمالا"مخالفان نسبی آینده،انتظاری بشتر از این نمیره.جدا" که دیگه خودتو نشون دادی. راستی از اون اخلاق کثیفی که اسم بردی،تو این پستت نشونه اش زیاد هست.

ايران ديپلماسي

با سلام . از شما دعوت مي شود در صورت تمايل به همكاري با ايران ديپلماسي مطالب خود را در حوزه سياست خارجي و مطالعات سياسي به همراه يك قطعه تصوير پرسنلي به اين پايگاه ارسال فرمائيد . با تشكر و به اميد همكاري هاي آينده . http://irandiplomacy.ir