عاشورای ديگر

بسم الله .

باز بگيد چرا گير دادی به سپاه سپاهی جماعت . مگه اينا الان چی هستند که تو اينقدر بزرگشون می کنی. ابراز ارادت هم حدی دارد. رزمنده ها اونا بودن که ... و از اين حرفها ! باز بگيد . !

در دل صحراها و دشتهای ايران ، پاسداران خون حسين عليه السلام و سبزپوشان مدافع حريم ولايت و امامت ، عاشورايی ديگر را در قرن پانزدهم هجری بپا کرده اند. عاشورای پنج نام جنگ آنها است با آنکس که خيال خام آمدن داشته باشد ، ببيند و محاسبه کند که بازهم دلش هوای کنام شيران را دارد ؟ کربلا منتظر ماست بیا تا برویم

هوا ، هوای کربلاست و عطر ، عطر عشق . همه درس وهمه درس وهمه درس. نفس مسيحايی خمينی کبير ، اين دلشدگان حريم قدس ربوبی را در اين بيابانها بدنبال خدا کشانده است. و من يتق الله فهو حسبه.

 

 

سردار سلامي از عمليات‌هاي تهاجمي در رزمايش عاشوراي پنج خبر داد

خبرگزاري فارس: سخنگوي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج گفت: به زودي عمليات‌هاي تهاجمي و انهدام دشمن در اين رزمايش به اجرا درخواهد آمد.

سردار حسين سلامي در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامي فارس به منطقه عملياتي غرب كشور با تشريح عمليات‌هاي امروز يگانها و نيروهاي شركت كننده در رزمايش بزرگ عاشوراي پنج گفت: به دنبال عمليات دفاعي روز گذشته كه دفاع ثابت و قطعي به عنوان جبهه پدافندي در نظر گرفته شده بود و يگان‌هاي دشمن متوقف شده بودند تصور براين بود كه دشمن امروز در چهار نقطه از منطقه عملياتي ، عمليات هلي‌برن و هوايي داشته باشد.
وي افزود: گردانهاي عاشوراي نيروي مقاومت بسيج به همراه نيروي زميني سپاه پاسداران با انجام واكنش سريع در مقابل عمليا‌ت‌هاي هلي‌برن دشمن به موفقيت كامل دست يافتند.
سلامي گفت: نيروي خودي با شناسايي سريع محل عمليات هلي‌برن دشمن و با اعزام نيروهايي از سيستم‌هاي دفاعي ثابت و متحرك استفاده كرد و با بمباران مواضع دشمن، هواپيماهاي آنها را ساقط كردند.
سخنگوي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج ادامه داد: علاوه بر اين، عمليات گسترش مسطح و وسيع توسط گردانهاي عاشوراي نيروي مقاومت بسيج در عمليات امروز به كار گرفته شد.
وي با بيان اين كه همه اهداف امروز رزمايش به تحقق پيوست اظهار داشت: برنامه امروز گردانهاي عاشورا كاملا موفقيت‌آميز بود.
سلامي گفت: تاكنون بيشتر برنامه‌هاي رزمايش بزرگ عاشوراي پنج تحقق يافته و ما به تدريج با نزديك شدن به انتهاي برنامه‌هاي اين رزمايش در روزهاي آينده، عمليات‌هاي تهاجمي و انهدام دشمن را تمرين خواهيم كرد.

/ 0 نظر / 7 بازدید