آقـــــــــا مرض داری لو می دی همه رو ؟!

یک شبکه ضد انقلابی، با حمله به امیرعباس فخرآور تصریح کرد که همه مخالفان جمهوری اسلامی هر کدام نقطه ضعفی دارند و نباید این نقطه ضعف ها را لو داد.

«بالاترین» با حمله به امیرعباس فخرآور که احمد باطبی و ناصر زرافشان را فرصت طلب و نفوذی وزارت اطلاعات معرفی کرده نوشت: ایشان طوری این تهمت ها را منتسب می کند که گویا خودش عاری از هرگونه خطاست و در هوش و ذکاوت برای شناسایی مأموران اطلاعاتی ایران مهارت خاصی دارد. این در حالی است که هم بندهای او در زندان می توانند درباره گذشته وی صحبت کنند. آنها از ارتباطات تنگاتنگ فخرآور با مأموران حفاظت در زندان و داشتن موبایل خبر می دهند.

بالاترین برای خفه کردن فخرآور می افزاید: ابهام در مورد نحوه خروج فخرآور از ایران، اخذ پاسپورت قانونی از حکومت ایران در هنگام مرخصی و پرواز از فرودگاه بین المللی امام خمینی از ایران و... تماماً مواردی هستند که او هیچ گاه در مورد آن توضیح قابل پذیرشی نداشت.فخرآور خود را مبارز سیاسی می داند و بغیر از خودش و اطرافیانی که جمع کرده به دور خود کسی را مبارز سیاسی نمی داند اما به چه دلیل او خود را مبارز می داند؟ چه دلیلی هست که شما خود را مبارز می دانید؛ بخاطر زندان رفتن و یا چند سخنرانی در این سو و آن سو؟ بسیاری از هم بندیان آقای فخرآور می گویند دلیل زندانی شدن او فعالیت سیاسی نبوده و به همین دلیل از ابتدا او را به زندان قصر منتقل کرده اند. پس از تعطیلی زندان قصر او به همراه دیگر زندانیان غیر سیاسی، قاچاقچی مواد مخدر، مالی، قتل، شرارت و بسیاری جرائم دیگر به زندان اوین منتقل شده است. بهتر است وی صحت این موضوع را ثابت کند که آیا هم بندهای او درست می گویند یا خیر؟ اگر جرم او فساد اخلاقی نبوده و به دلیلی سیاسی زندانی شده اند، چه مدرکی برای اثبات ادعایشان دارند؟ به چه دلیل در زندان مشغول تفرقه افکنی و تهمت زنی، لو دادن دیگران و... بوده و اتفاقاً در زندان از امکانات خوبی هم نسبت به دیگران بهره مند می شد؟!

نویسنده بالاترین با اشاره به اظهارات چندی پیش فخرآور مبنی بر اینکه دیگران از آمریکا پول می گیرند اما من هزینه خود را از شرکت های خصوصی تأمین می کنم، نوشت: این وقاحت است. در این مورد هم هیچ سندی مبنی بر اینکه هزینه خود را از شرکت های خصوصی گرفته باشید ارائه نکردید و ادعای شما صرفاً در حد همان ادعا است. اما بهتر است قبل از ارائه سند در این مورد به منابع مالی خود در سال های پیش و اینکه از کجا هزینه زندگی و فعالیت های ضد اپوزیسیون و خود را تأمین می کردید اشاره ای کنید؟
این شبکه ضدانقلابی، فخرآور و تشکیلات مربوط به وی را متهم کرد که به وزارت اطلاعات مرتبط است و باید اسم خود را ننگ آور بگذارد نه فخرآور.

یادآور می شود فخرآور زمانی به کسانی چون ریچارد پرل (معاون وقت وزیر دفاع آمریکا) و حتی بوش نزدیک شد و با تهیه عکس های یادگاری، توانست طیف عمده ای از ضد انقلاب را منفعل کند اما اکنون- از جمله به خاطر بازگشت داوطلبانه برادرش به ایران- متهم است که نفوذی وزارت اطلاعات بوده که در این صورت باید گفت وزارت اطلاعات تا وزارت دفاع و کاخ سفید آمریکا نفوذ کرده است.

/ 0 نظر / 14 بازدید