جناب آفتاب نیوز ، خودکرده را تدبیر نیست !

n00001079-b.jpgماجرای جریانی که خود نظرسنجی می سازد وخود از نتایج آن در تعجب و شگفت شده ، به بی اعتباری نظرسنجی ای که خود انجام داده ، حکم می دهد ، ماجرای همان جمعی است که هم نظرسنجی می کردند و هم نظرسازی و بعد هم معلوم شد ، آنهنگام که نظرسازی می کردند ، رج می زدند و آنهنگام که نظرسنجی ، جاسوسی !

 

الان خیلی خوب ماجرا یادم نیست. اما بعضی چیزها یادم مانده .  

 

یادم هست ، روزنامه های مربوط به اینها و اولین آنها ، روزنامه دولتشان یعنی ایران، با تیتر درشت نوشت که حدود 80 درصد مردم تهران موافق رابطه با آمریکا هستند. بعد از چند روز ، دستگاه قضایی ، به جان اینها افتاد و موسسه ای را که این نظرسنجی (!) را انجام داده بود ، بازرسی کرد.

 

این هنوز یادم هست ، که جناب نظرسنج ، نوشته بوده که من مثلا از خیابان فلان ، پلاک فلان طبقه بهمان ، خانم بیست ساله پرسیدم نظرشما در مورد رابطه آمریکا چیست و او گفت ، موافقم ، اما وقتی بازرس دستگاه قضایی به آدرس می رود ، با یک ساختمان اسکلت فلزی مواجه می شود ! وای بحال طبقه سومش ! معلوم نیست آنجا آن خانم چه کار می کرده و نظرسنج محترم چگونه از اسکلت فلزی بالا رفته ! 

 

القصه ، جانم برایتان بگوید که ، دیگر وقتی کارشان به اعتراف بازی کشید ، دیگر رفقایشان در مجلس وقت (ششم) بدادشان رسیدند وگفتند که آی ، به اینها آمپول روانگردان زده اند ، هیپنوتیزمشان کرده اند و از این قضایا ! و لی در جلسات خصوصی بر سر هم داد زدند که چرا تا می گیرندمان همه چیز را لو می دهیم ؟

 

aftabnews-frontpage.jpgحالا ، وقتی یک سایت ضد در صد سیاسی ، که کارش شده درج مقالات جریان های برانداز مانند ملی مذهبی و نهضت آزادی و شده محل تردد عناصر سیاسی و امنیتی مخفی بیگانه (بدتر از دفتر بازتاب! ) که کارش به مطبوعات هم کشید ، با درج یک مطلب ، با زبان بی زبانی ، در جان کلام ، بی اعتبار بودن نظرسجنی ای را کنایه وار مطرح می کند که خود آن را سامان داده و بر آن نظارت کرده اند. باید پرسید اگر جهت فلش این نظرسنجی سوی دیگری بود نیز چنین مطالبی می نوشتند یا خیر ؟ نظرسنجی ای که رویکرد غیر همسو با منافع نظامش ، از سر و روی آن می بارید. نظرسنجی مربوط به سایت مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظامی که مصوباتش بدون تصویب رهبر ، بی اعتبار است ، اما ولی فقیه را فقط به اعتبار رهبر بودن قبول دارد ولا غیر ودر نظرسنجی اش از ولی فقیه بنام "علی ترین مقام کشور" نام می برد !

 بگذریم .

چند لینک خواندنی گیر آورده ام که بخوانید بد نیست :

 ·          مصاحبه مدیران پرشین بلاگ و بلاگفا با کیهان : وبلاگهای غیر اخلاقی و ضد دینی مسدود می شوند .

 http://www.kayhannews.ir/850702/5.htm 

         ·          گفته می شود های جالبی در این لینک هست : 

http://rajanews.com/News/?1755 

·          یک درگیری درونی پایان ناپذیر دیگر در درون دوم خردادی ها :

http://rajanews.com/News/?1756 

·       بعد از زیر سئوال بردن صریح نظر حضرت امام (قدس سره) در شیطان دانستن آمریکا ، محو غده سرطانی اسرائیل ، تبلبغ کارتر ، یکی از رئیس جمهور های آمریکا در دوران حضرت امام (ره) و و و توسط خاتمی در سخنرانی های آمریکا ، خدا به خیر کند در انگلیس :

http://rajanews.com/News/?1753 

·          نگاه کنید : یک نگاه حلال است :

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8507030171 

·          پرسيدي : بعد از شهدا ما چه كرديم ؟ جوابت دادم : هيچ. از حرمت آلاله ها نوشتيم درحالي كه پاي مان روي لاله ها بود!

http://www.jaber1.blogfa.com/post-11.aspx 

·          چه کسی جهانبگلو را به جاسوسی واداشت ؟

http://rajanews.com/News/?1076 

·          تولد اولین گوسفند حاصل تحقیقات سلولهای بنیادین در ایران :

http://rajanews.com/News/?1746 

·          فلسفه پردازی روی صندلی مرسدس بنز :

http://shohood.blogfa.com/post-23.aspx 

·          اگر راست می گویند ، حتی یک مصداق معرفی کنند :

http://rajanews.com/News/?1712 

·          پاپ رسما عذرخواهی خواهد کرد :

http://rajanews.com/News/?1745 

·          اگر شما نمی توانید ، می شود و ما می توانیم :

http://rajanews.com/News/?1750 

/ 2 نظر / 71 بازدید
کمیل

اللهم عجل لولیک الفرج سلام علیکم مطالبتون بسیار جالبه . موفق و موید باشید باولایت تا شهادت یاعلی(ع)

سعید

salam refigh mikhastam nazaretoo raje be in sait yani aftabnews.com bedoonam