یا خبرگزاری فـارس مرا روشن کند !

از مسئولان خبرگزاری محترم فارس - که عمدتا تیمی ارزشی و اصولگرا هستند - سئوالی دارم : 

در حالیکه ورود آقایان به محل برگزاری مسابقات اختصاصی بانوان ممنوع است ، و در حالیکه شما برای برقراری پوشش تصویری این مراسم موظف به اعزام عکاس خانم به این مراسم می شوید ، و در حالیکه شما - مانند بنده - از مدافعین طرح امنیت اجتماعی و - مانند بنده - از منتقدین آقای احمدی نژاد بخاطر مخالفت با طرح امنیت اجتماعی هستید و در حالیکه احمدی نژاد لااقل در فضای ادعا مخالفتی با برخورد با جریانهای سازماندهی شده و اقدمات غلط نهادها و سازمانها ندارد ، توجیه شما برای انتشار تصاویری که توسط یک بانو از ورزش بانوان گرفته شده و متضمن نمایش پوششی است که فقط در محیط حضور انحصاری آنان قابل استفاده است و در آن شرایط منطقا پوشیدن آن مشکلی ندارد ، چیست.

آیا میخواهید مشکلی فرهنگی را به نمایش گذاشته آن را نقد کنید ؟ اینجا که من مشکلی نمی بینم. چند بانو در کنار هم در حال ورزش هستند و اگر اکشالی هستد ، به نمایش درآمدن تصاویر محیط محدود آنها در فضای عمومی است که توسط شما صورت گرفته .

توضیح شما چیست ؟

دو نکته :

1- آیا شما رضایت این بانوان محترم در انتشار این تصاویر را اخذ کرده اید ؟!

2- بسیاری هستند که اصولا نمایش اینگونه ی بانوان مسلمان در فضای جامعه ی ما را نه تنها بد نمی دانند بلکه آن را ترویج هم می کنند. شما که همانند من با اقدامات دکتر احمدی نژاد و خطاهای فرهنگی متعدد وی مخالفید ، شما با کدام توجیهی دست به این اقدام می زنید ؟ استراتژی فرهنگی شما بر کدام ایدئولوژی استوار است که چنین عملی در آن خطا نیست ؟

3- پایگاه خبری مشرق نیوز هم بدنیست به همین سئوالات فکر کند!

4- یا دوستان از خطا مصون هستند و یا کسی حق ندارد دوستان را مورد نقد بر اساس الگوی انقلاب اسلامی قرار بدهد. کدام ؟ اگر هیچکدام ، و اگر اینجا مهم انقلاب اسلامی و خط امام راحل (قدس سره ) و امام حی (مد ظله) است ، عذرخواهی و تصحیح خزای دوستان را چه زمانی خواهیم دید ؟

/ 10 نظر / 30 بازدید
مرتضی

سلام حرف کاملا به جا ودرستی است. بعضی وقتها فارس کارهایی میکند که از این خبرگزاری بعید به نظر میرسد. یاعلی

دامون

از تحلیل قشنگتون ممنونم

.

حرف شما متين اما چرا خودتان هم همين عكسها را منتشر كرده ايد؟!

خیلی بیشعوری

بهاران

سلام اعترضتون واقعا به جا بود من شما رو لينک کردم لطف کنين مارو هم لينک فرماييد

مگه فارس هم خبرگزاریه؟! ما که تو دانشگاه بهش میگیم مزدور

عرفان

واقعا این در این حد بی جنبه ایم برای همینه که این رژیم فاسد مزدور دست پرورده انگلیس هنوز سرپاست(منظورم جمهوری که که ای ایران است)

عرفان

واقعا این در این حد بی جنبه ایم برای همینه که این رژیم فاسد مزدور دست پرورده انگلیس هنوز سرپاست(منظورم جمهوری که که ای ایران است)

.

هر چی تو این پست نوشتی به خودت تف سربالاست اگه دیدنش بده نمایش دادنش هم اینجا بده [ساکت]

.

اینجوری نتیجه میگیریم که تف کردن در مسجد و کارهای معادل اون در وبلاگ خوبه!!! [خنثی]