آش آمریکایی

حمید رازی زاده در "خبرنگار" نوشت :

در اینترنت دیدم که در یکی از شهرهای آمریکا مسجدی قرار دارد که امام جمائت آن یک زن است و زن‌ها و مردها به صورت مختلط پشت سر ایشان نماز می‌خوانند و بعد از نماز هم این خانم این جمائت را مستفیض می‌نمایند!!

هر روز در رسانه‌های غربی می‌بینیم که مسلمانان را نسبت به اسلام سیاسی می‌ترسانند و می‌گویند: اسلامِ سیاسی خوب نیست، خشونت و ترور است، تعصب و دیکتاتوری است. بیایید پیش ما که برایتان یک آش جدید پخته‌ایم.

می‌گویند ما برای شما اسلامی جدید ارائه می‌دهیم. یک اسلام از نوع امریکایی. می‌گویند شما باید اینگونه باشید تا پیشرفت کنید، فقط خواهشا سیاسی نباشید!!!. اگر اینگونه شوید، به شما قول می‌دهیم خودمون (ارتش امریکا) در روز تاسوعا و عاشورا در کربلا برای تمام زائران حلیم بار بگذاریم!!.

پی نوشت پاسداران :

- رضا پهلوی هم در عاشورا تاسوعا ژست عزاداری داشت. محمد رضا نیم پهلوی هم خود را شیعه می دانست. اما در عوض ، آقای عبدالکریم سروش ، با تکیه بر واقعه سقیفه ، و در تکرار موضوع حقانیت جمهور ، از چیزی بنام جمهوریت اهل تسنن در اسلام صحبت می کند. ته اسلام آمریکایی انکار ولایت است و ابقای سقیفه ! والسلام .

/ 3 نظر / 8 بازدید
vahid

مصاحبه دکتر رائفی پور با شبکه نصر در تجمع دانشجویان مقابل سفارت سوئیس و بیان مطالب دقیق و زیبا از پشت صنحه فیلم موهن به ساحت پیامبر (ص) - پیشنها میکنم حتما ببینید http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?lid=6958

اسم خیلی مهم نیست

واقعا برای این جور مردم متاسفم