شکست در پروژه شهید سازی برای 13 آبان

والا بخدا ما که از دست این دروغهایتان خسته شدیم . واقعا خسته شدیم !

بازهم دروغ ؟!

بازهم تلاش برای دزدیدن مرده و جنازه ؟!

شایعه سازی فتنه گران سبز درخصوص کشته شدن یک جوان اصفهانی در راهپیمایی 13 آبان رسوایی به بار آورد.


اخیرا خبری در سایتهای نوروز و حزب اعتماد ملی درج شده بود مبنی بر اینکه یک جوان اصفهانی در جریان تیراندازی های 13 آبان کشته شده است.این در حالی است که در بررسی های صورت گرفته مشخص کرده است واقعه کشته شدن فرد مزبور در روز 16 آبان اتفاق افتاده و هیچ گونه ارتباطی با حوادث 13 آبان نداشته است.

اصل واقعه این بوده که مقتول در روز 16 آبان به سراغ یکی از کسبه های محل رفته و ضمن شکستن شیشه مغازه وی،او را با اسلحه تهدید کرده است. ماموران نیزجهت بررسی موضوع به منزلی که فرد خاطی در آن حضور داشته مراجعه کرده که ناگهان وی از خانه بیرون آمده و ضمن تیراندازی هوایی به ماموران تیراندازی می کند.

دراین تیراندازی سه نفر از اهالی محل و سه نفر از عوامل نیروی انتظامی مجروح می شوند.

فرد مزبور با توجه تیراندازی به سوی مامورین و با توجه به مراحل اخطار،و شلیک هوایی و عدم تسلیم شدن و ایجاد درگیری مسلحانه دراین هدف گلوله قرار می گیرد و متاسفانه کشته می شود.

گفتنی است در ماههای بعد از انتخابات،رهبران جریان فته سبز پروژه کشته سازی را دردستور کار خود قرار دادند و حتی برخی اسامی را به عنوان کشته شدگان اغتشاشات معرفی کرده و برای آنها مراسم ختم برگزارکردند که یا وجود خارجی نداشته و یا اصلا کشته نشده بودند!

اینا رو هم داشته باشید :

اولی : سازنده بلوتوث‌های دروغین پرت کردن دانشجویان از بالای کوی دستگیر شد. به گزارش جهان نیوز ، (م - ل) عامل بلوتوث‌های دروغ، پرت کردن دانشجویان از بالای کوی دستگیر شد. وی از خبرنگاران اخراجی فارس و مهر بود که اخیرا به جرم ارتباط با رادیو زمانه، رادیو هلند و... دستگیر شده است.

دومی : نشست خبری عزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما صبح امروز برگزارشد.

عزت الله ضرغامی در این نشست خبری با اشاره به جنجال آفرینی های دو کاندیدای شکست خورده انتخابات گفت: بعد از انتخابات حوادث خاصی به وجود آمد. صدا و سیما قبل از انتخابات اقدامات گسترده‌ای را در اختیار کاندیداها گذاشته بود و من حتی بعد از انتخابات در دیداری که با آقای موسوی داشتم گفتم که شما به مدد تبلیغات صدا و سیما جایگاه خوبی پیدا کردید و این را قدر بدانید.

بسیاری موارد پیش آمده بود که قبل از انتخابات از آقای موسوی دعوت کرده بودیم تا در برنامه‌ها شرکت کنند و ایشان نیامده بودند. ولی بعد از انتخابات شرایطی پیش آمد و از آنجایی که رسانه ملی به دنبال ایجاد ثبات اجتماعی و از بین بردن فضای ناپایدار بود نتوانستیم به این شخصیت‌ها اجازه بدهیم تا در صدا و سیما حضور پیدا کنند. این افراد قصد داشتند تا به صورت مستقیم با مردم صحبت کنند و پیام بدهند که در خانه نمانید و انتخابات را دروغ به حساب بیاورند و این امر غیرمعمولی است. زیرا در انتخابات قبلی مانند زمانی که آقای خاتمی به عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شد ناطق نوری هرگز چنین کاری نکرد.

ما به آقایان موسوی و کروبی اعلام کردیم که حاضریم در برنامه‌های گفت‌وگو محور درباره مسائل پیش آمده گفت‌وگو کنیم. اما ایشان نپذیرفتند. اگر در چارچوب دموکراسی قواعد کلی بازی را رعایت کنیم و فضاهای موجود از بین برود و جامعه آرام شود، من هیچ منعی ندارم که این افراد در صدا و سیما حضور پیدا کنند.

/ 2 نظر / 9 بازدید
امین

اینا واسه انقلاب کردن شهید کم دارن . یک نکته مگه طرفدارای موسوی نمیگن که غزه و لبنان به دولت حاج محمود وصله. خوب با این حساب شهدای جنگ 33 روزه لبنان و 22 روزه غره هم واسه دولت نهم شهید شدن دیگه ... پس جنبش سبز یادش باشه واسه چپه کردن انقلاب که هیچی ... واسه چپه کردن دولت حاج محمود حداقل به اندازه شهدای غزه و لبنان باید شهید بدن... [نیشخند] ولی این بیشمار ها تکلیفشون با خودشون معلوم نیست چه برسه به اینکه تصمیم بگیرند انقلاب کنند ...

malek

سلام وعرض ادب وبلاگ بسيارقشنگ وپرمحتوايي داريد اگر دوست داشتين تبادل لينك كنيم منتظر حضورتان هستم./ ياعلي التماس دعا