نوار مغزی !

گفت: مجید محمدی عضو فراری حلقه کیان که در رادیو آمریکا استخدام شده به کیهان اعتراض کرده که چرا اپوزیسیون را تحقیر می کند و به آنها مزدور می گوید!

گفتم: مگر همین آقا سال گذشته وقتی فاش شد که گزارش کاملی از گروههای اپوزیسیون به سفارت اسرائیل در آمریکا داده است، با افتخار در سایت VOA اعلام نکرد که فروش اطلاعات به کشورهای خارجی مزدوری نیست بلکه برای پیشبرد اهداف جنبش ضروری نیز هست!

گفت: همین دیروز یک ضدانقلاب فراری دیگر به نام محمدجواد اکبرین دریافت کمک مالی سایت جرس از انگلیس را طبیعی! و منطقی! دانسته است.

گفتم: چند ماه قبل محسن مخملباف در مصاحبه با رادیو فردا - وابسته به سیا- گفته بود دست همه کشورهای اروپایی و عربی را که به جنبش سبز کمک مالی کرده اند صمیمانه می فشاریم!

گفت: چه عرض کنم؟!
گفتم: ماجرای اینها شده آن ماجرا ، که از یارو نوار مغزی گرفتند، 20 دقیقه اولش خالی بود بقیه اش خش خش می کرد!

/ 2 نظر / 39 بازدید
پویان

سلام تارنمای قشنگی داری دوست داری با یک قیمت کم تر نسبت به سایر جاها صاحب یک سایت با امکانات کامل باشی بهترین سیستم مدیریت محتوای دنیا با پشتیبانی 6 میلیون افزونه!!! امنیت بسیار زیاد با ایجاد چند لایه محافظتی! و.... هدیه ویژه: هاست (فضا) + دامین (آدرس) رایگان یکساله! با 10 گیگ فضا و 100 گیگ ترافیک ماهانه!! برخی ازامکانات: 100% دینامیک محیط کاربری زیبا و ساده و با امکانات خیلی خوب قابلیت نصب افزونه بسیار ساده افزونه های بسیار زیاد در دسته ها و موضوعات مختلف برای سلیقه ها و کاربرد های متفاوت! پشتیبانی خیلی خوب در ایران و....... برای اطلاعات بیشتر و خرید با شماره زیر تماس بگیرید 0937-390-6579

سس از شرق لندن ! (نمیخواد زحمت کپی کردن بکشی)

خوب من هم همین را گفتم. یکی با لباس زنانه گریخت و یکی را کشتید و یکی شد انحراف و یکی سردار چاپندگی و (البته امروز شده نماد اشرافی گری) و خلاصه به جز همان مقام خیلی معظم که نمیشود کسی اسمش را ببرد و فقط به مقامش باید اشاره کرد کسی جان سالم به در نبرد. راستی تو کی میایی این طرفها. به شما راحت پناهندگی میدهند. و همچنین به اربابانت که پیش از تو گرفته اند. راستی تو چقدر سواد داری و تخشش که میتوانی نتورک لوکیشن را بخوانی. آفرین آورین. احسن. عوض کردنش کاری ندارد. اما اینکه چرا اینگلیس هستم. از دست ملت لات و اوباش ایران که سالی 30 هزارتاش همدیگر را فقط تو جاده میکشند و تو خیابان خودمان هم امنیت نداریم به میهمانی یک کشور امن آمده ایم. تا هروقت شما آمدید اینجا ماندنی شوید ( با پول نفت) ما برگردیم به خانه و خانواده مان برسیم.