مخاطب عجیب ! + ای ول ای ول داش محسنو ای ول !

توجه توجه !

87jv09d.jpgمخاطبی عجیب و غریب ، با استفاده از اینترنت شرکت Hurricane Electric در دو آی پی کاملا نزدیک بهم، یعنی 64.62.138.12  و 64.62.138.14  به گیری سنگین به وبلاگ من همین الان مشغولست. حضرت جناب ، از آمریکا و از درون Sound of Hope Radio Network مکرر در حال بازدید وبلاگ من می باشد ! یکی از این آی پی ها حدود ۵۰ بار همین امروز وبلاگ مرا بازدید کرده !!! دیگری هم دارد می رود که رکورد شکن شود. آهای دوست گرامی ساکن آدرس : i1010Corporate Way  Palo Alto  CA 94303 . لطفا اگری امری هست بفرما. چه خبرته ؟ :)).

.

.

اینم به جهت دمت گرم و ای ول به برادر محسن جان خودم :

» وبگذر با طراحی و امکانات جدید  (86/9/27)

livereports.gifبا افزایش روز افزون کاربران سایت و استفبال سایت ها و وبلاگ های فارسی از امکانات وبگذر، علاوه بر توسعه سخت افزاری سایت، امکانات وبگذر نیز بنا به نیاز کاربران و فناوری های روز طراحی وب گسترش پیدا می کنند. در همین راستا طراحی و امکانات جدید وبگذر راه اندازی شد. این تغییرات پس از بررسی پیشنهادها و نیازهای کاربران سایت صورت گرفت و ده ها نفر از کاربران وبگذر ما را در بررسی و گسترش امکانات یاری کردند. 

اصلی ترین قابلیت افزوده شده به سیستم آمارگیری، "نمایش زنده" آمار می باشد. این سرویس که ابتکار جدیدی از سایت وبگذر می‌باشد، امکان مشاهده کلیه بازدیدها و فعالیتهای آماری سایت را به صورت زنده و خودکار به مدیران سایت‌ها می‌دهد. از دیگر امکانات جدید شمارنده، نمایش آمار کلیه صفحات سایت و وبلاگ به صورت مجزا می‌باشد که علاوه بر نمایش آدرس صفحه و آمار به تفکیک بازدبد روزانه و کلی، عنوان صفحه نیز نمایش داده می شود.  

pagestats.gifطراحی جدید صفحه آمار بر اساس دسترسی آسان به گزارشات و طبقه بندی و ارائه بهتر گزارشات می باشد. این نسخه به طور کامل با مرورگرهای Internet Explorer و Firefox سازگار می باشد. از امکانات جدیدی که به سیستم نظرسنجی اضافه شده است نیز می توان به "تعیین سایز و رنگبندی نظرسنجی" و "تعیین تاریخ آغاز و پایان نظرسنجی" اشاره کرد.  

علاوه بر تغییرات نرم‌افزاری سایت، یک سرور جدید نیز برای انجام محاسبات و افزایش سرعت سرویس دهی راه اندازی شد. در حال حاضر 5 سرور قدرتمند اختصاصی محاسبات مربوط به سایت وبگذر را انجام می دهند و با بوجود حجم بالای محاسبات و 8 میلیون بار اجرای خدمات وبگذر در روز، در نسخه جدید سرعت و کیفیت سرویس‌های وبگذر رشد چشمگیری داشته است. 

امیدواریم با توسعه مداوم امکانات سایت و تلاش شبانه روزی دست اندرکاران سایت وبگذر توانسته باشیم سرویسی پایدار، به روز و پیشرفته را به مدیران سایت ها و وبلاگ‌های فارسی ارائه دهیم.

/ 9 نظر / 25 بازدید
محمد الياس

حاجی جان! اين مخاطب عجيب و غريب سراغ واژگون هم آمده و الان يک هفته ای است که مشغول بازديد است. چند وقتی هم هست که شخصی در کامنت هايم فحش و نا سزا می نويسد و در وبلاگ های ديگر به نام من کامنت های بی محتوا و سخيف می گذارد. فکر می کنم يا قصد ايجاد جنگ روانی دارند و شايد هم به دنبال هک کردن وبلاگ ها می باشد. به هر حال اگر به نتيجه خاصی رسيدی ما رو خبر کن.

محمد الياس

آقا ابوذر! ولی وبگذر يه نقطه ضعف پيدا کرده. قبلآ يه گزاره داشت به نام سايت های لينک دهنده که نشون ميداد از هر سايتی چقدر در امروز و ديروز و کلآ چقدر بازديد داشته ايم که حالا حذف شده. اينو به محسن جان بگين

پاسداران

بسم الله . محمد جان سلام . نه . اين گزينه البته نه با همان نام اما با همان امکان کماکان موجود است. خودم استفاده کردم ديروز . خوب نيگا کنی گير مياری. :) يا حق.

بودن

سلام میخوای بگی خیلی بلدی یا از اونجا هم خواننده داری؟! در ضمن آمارهای وبگذر واقعی نیست.خیلی ها از امکاناتش راضی نیستن.

پاسداران

بسم الله . نظردادنت هميشه همينجوری معمولا تو آفسايده . تنها چيزی که نميخوام بگم همينه . چه اهميتی داره که اين يارو بخونه يا نه . تازه اين که نميخ ونه . داره دائم پينگ می کنه. نظرت در مورد وب گذر هم از جنس نظرت در مورد نظر من است. ميگم بود و نبودت فرقی نمی کنه بگو نه. :)) اگه وبگذر همين بود که ميگی چرا اينجوری آمار کاربرانش دولا ژهان ميشه اما کانتر پرشين استقبال ازش زياد نميشه ؟ تازه اگه بشکل فروش اجباری !!! کنار هر وبلاگ پرشين ارائه نمی شد تعداد يوزرهای واقعيش معلوم ميشد.

سيگورد

با سلام خدمت شما دوست گرامی وبلاگ تان عالی بود هم متن اش جالب بود ميشه به من سری بزنی و من ر و لينک کنی باتشکر فراوان از شما دوست گرامی موفق باشيد

بودن

سلام جواب دادنت همیشه همینجوری معمولا" تو آفسایده که اینطوری جواب میدی.از یه آدم لوده که در ضمن متعصب کور این حکومته خب بیشتر از این انتظار نمیره.مثل اینکه یادت رفته که گفتی طرف مکرر در حال بازدید وبلاگ منه :)) در مورد وبگذر هم اینکه کانتر پرشین از اونم بدتره.تو هم اومدی با چه چیزی مقایسه اش کردی

پاسداران

ضد انقلاب و مخالفت با لمپنيزم ؟ نمرديم و دیديم ! ضد انقلاب و رفتار غير لمپن ؟ برو برو کامنتهای ديگه اس که توش فحش و فضيحت نوشتی و يک جوری قايم کن که بقيه نبينن که نقشه اين کامنتت خيلی بر آب ميشه . بقيه حرفاتم جوابش پيش کش.

بودن

سلام باز هم همون انگ نخ نمای «ضد انقلاب»! تا یه ندای مخالف میشنوی این قبیل انگ و تهمت ها رو به طرف میزنی.چرا چون جوابی نداری. پیش وجدان خودت و خداوند آیا دروغ نمیگی که من تا به حال به تو فحش دادم؟ از بس که به این و اون دری وری میگی،یادت نیست که کی به کی فحش میده.یادت نیست که یه بار نسبت حرامزاده به من دادی.یادت اومد؟ حالا خجالت بکش.البته اگه خجالت هم سرت بشه.