معرفی خودم !

بسم الله الرحمن الرحيم

پس از مدتها فکر کردن و فکر کردن و فکر کردن ، بعد از اينکه موضوع را جدی ديدم و با تعدادی از بزرگان و دوستان هم مشورت کردم که شايد اين روند سه ماه و بيشتر طول کشيده ، بالاخره خودم را راضی کردم تا در قالب وبلاگ حضور پيدا کنم .

چه می خواهم بنويسم ؟ البته حرفهای مهمی وجود دارند .اما عمدتا آنچه را که در اطراف خودم ناگفته خواهم ديد می گويم . آنچه که از مردم و مخصوصا اهالی جامعه سايبر نتيکی پوشيده مانده و يا مخفی شده است.

من ، از ريشه ها و علل انقلاب اسلامی خواهم گفت .

از اينکه امام خمينی چه کسی بود و چرا و چگونه انقلاب کرد .

از پهلوی ها بسيار خواهم گفت. از اينکه که بودند و حالا از جان ما چه می خواهند .

از آنچه که نهايت آرزويم است ، کسوت سبز سپاه ، و دوستانی از دوستانم که در اين کسوت اند ودرد دل آنها .

از شهدا خواهم گفت و شوقم به آنها.

از امام و مقتدايم ، حاج سيد علی خامنه ای خواهم گفت.

از علما و خواص اهل حق خواهم گفت.

از خواص اهل باطل خواهم گفت .

در مورد مسائل مبتلابه جامعه مان ، جامعه اسلام و اينکه ما در اينجا يعنی ايران چه بايد بکنيم ، خواهم گفت.

و از ...

اما ، من کی هستم .

اهل تهران ام . 24 سالم تمام شده و می روم که بزرگتر هم بشوم ! . در حال مدارسه! (همان درس خواندن بر وزن مطالعه !). کار هم می کنم . گرافیک .و ... خانواده متوسط به بالا و ... دیگه چی بگم !

خصوصیات اخلاقی : فکر می کنم بی ادب نیستم. عجول هم شاید نباشم . به این راحتی ها هم مثل اینکه خسته نمی شوم .  شیطونی های مخصوص دورانی جوانی را هم دارم . و ... بقیه را باید دوستانم بگویند.

خصوصیات فکری : شدیدا معتقد به نظام اسلامی هستم ( البته مشکلات را می بینم و انکار نمی کنم . چه کسی انکار می کند که من دومی اش باشم . اما بی انصافی هم نخواهم کرد. ) معتقد به فرهنگ مهدویت هستم و فرهنگی بسیجی و مشتاق درک فرهنگ شهادت و خود شهادت. اللهم ارزقنا. مواضع سیاسی اصولگرایانه را می پسندم و خودم هم از این قماش (!) هستم . البته عضویت در هیچ گروه سیاسی مشخصی ندارم .

افراد مورد علاقه : ایت الله مصباح ، آیت الله جوادی آملی ،آیت الله مجتهدی تهرانی ، ایت الله امجد ،، حاج منصور ارضی ، حاج صادق آهنگران ، سید مرتضی آوینی ، رحیم پور ازغدی ، دکتر عباسی ، دکتر بلخاری ، دکتر قدیری ابیانه ، پروفسور محمد لینگهاوزن ، مباحث نظری و تئوریک و ...

شاید با من آشنا شدید . اگر نه که ان شاء الله از لابلای مطالب سلیقه من را پیدا خواهید کرد. تا یار چه خواهد .راستی هرکس از دست من عصیبانی شد ( بخاطر مواضع و تفکر من ) می تواند آرزو کند من را ببیند وبزند . خدا ان شاء الله توفیقش بدهد . ! سر خم می بسلامت شکند اگر سبویی .

/ 4 نظر / 9 بازدید
برادر

سلام به امید پیروزی حزب الله از شما متشکرم دانشجوی دانشگاه امام حسین

بنده

سلام معلومه بچه باحالی برامون دعا کنید یادتان نرود .اللهی شهید بشی

ياسين

اين متن براي سال ها قبل است. الان هم خودت را تعريف كن همين مواضغ را داريد؟ البته از سئوالم برداشت نشه كه ازت خوشم نمي ياد برعكس اين معرفي از خود را جايي به وضوحي نديده بودم مشخص است خيلي بامعرفت هستي باتشكر