پیش نویس وینوگراد دوم بدست حماس آماده شد

انهدام دو بالگرد مهاجم آپاچی که در تاریخ مبارزه فلسطین و لبنان با اسرائیل بی سابقه است. ( سلاح و تکنولوژی انحصاری آمریکا )

انهدام هفت تانک مرکاوا. (‌سلاح و تکنولوژی انحصاری اسرائیل که قبلا در جریان جنگ ٣٣ روزه خفت و خواری انهدام دهها عدد از آنها به اسرائیل تحمیل شده بود )

انهدام سه خودروی زرهپوش حامل پرسنل تیپ گولانی .

کشته و زخمی شدن ١١٣ نفر از پرسنل رزمی تیپ ویژه گولانی ( این تیپ قبلا خفت زیادی را در جنگ ٣٣ روزه متحمل شد. این تیپ همان یگانی است که به یک بیمارستان حمله کرد و به دنبال سید حسن نصرالله یک پیرمرد همنام وی را بسرقت برد ! :))

کشته شدن معاون عملیاتی تیپ گولانی ( چه شود ! )

اسارت سه نفر از پرسنل رزمی تیپ گولانی ( چه شود !! )

اسارت فرمانده سابق اسرائیل در عملیات علیه غزه (چه شود !!!)

اینها مقدمات وینوگراد دو است که رزمندگان حماس برای دادگاه وینوگراد آماده کرده اند.

توجه اگر داشته باشیم ،‌نه تنها این نیروها ، نظامی هستند ،‌بلکه نیروی ویژه هم هستند .

حالا :

- نفوذ به شبکه رادیویی تیپ گولانی و شنود مکالمات تاکتیکی

- نفوذ به فرکانس شبکه ١٢ تلویزیون رسمی رژیم اشغالگر قدس و پخش نیم ساعته اخبار مقاومت غزه برای اسرائیلی ها با کمک از کریر career شبکه های تلویزیونی رژیم صهیونیستی ! :))

بد نیست حالا چند چیز را مرور کنیم :

1- آنچه که از اسرائیل مورد هدف قرار گرفته ، همگی مربوط به رژیمی است که نه تنها تحت هیچ فشار مستقیم و رسمی بین المللی قرار نگرفته ، بلکه زرادخانه های مملو از امکانات بروز تکنولوژیک نظامی وعیر نظامی و همچنین شبکه امنیتی مرتزق از اطلاعات جاسوسی استراتژیک بین المللی در اختیار او است .

2- آنچه که از فلسطینیان مورد هدف قرار گرفته در این دسته ها خلاصه می شود :

- زحمی شدن و شهادت کودکان و اطفال ، زنان ، پیرمردان و سایر افراد غیر نظامی بیش از سه هزار نفر

- مورد هدف قرار گرفتن منازل ، مساجد ، بیمارستانها ، آمبولانسها و خودروهای غیر نظامی

3- نهایت کار چیست ؟

فرض اول : اشغال کامل غزه . چه چیزی در دست اسرائیل است ؟ روشن است. همان چیزی که مجبور شد آن را رها کند. و آن چیست ؟غزه ! همان چیزی که سران رژیم خونریز اسرائیل آرزوی زیر آب رفتن آن را دارند ! :) مطلقا این امر مشروعیت بین المللی نیز ندارد.

فرض دوم : امتداد مقاومت و آتش بس با شرائط اسرائیلی. روشن است که این امر به رژیم اشغالگر قدس هیچ چیز نمی دهد و فقط اسرائیل به وضعیت پیش از تجاوز نظامی برگشته است. جریانات جهانی نیز آرام آرام علیه آن متمرکز تر می شوند.

فرض سوم : امتداد مقاومت و آتش بس با شرایط فلسطینی . چنان استخوان غزه محکم می شود که اسرائیل دیگر از بیرون نیز شکست ناپذیر بودن آن را درک می کند

فرض چهارم : امتداد مقاومت و امتداد تجاوز . هیچ چیز در دست اسرائیل نخواهد بود. اسرائیل باید انتهای جنگ 33 روزه را در انتهای تجاوزش به غزه کپی و پست کند.

این همان گردونه گیجی بود که گفتم اسرائیل در آن افتاده .

نکته خیلی جالب : merkava را در گوگل جستجوی عادی کنید. از خنده  روده بر می شوید. گوگل وقتی کلمه مرکاوا را دریافت می کند تصاویر مرکاواهای منهدم شده را ابتدای جستجوی متنی ارائه می کند ! چه خفتی را اسرائیل تحمل می کند ! :)

/ 1 نظر / 11 بازدید
سید علیرضا شمس نیا

سلام ایام شهادت امام حسین علیه السّلام و یاران باوفایشان را به شما تسلیت می گویم با شعری در همین زمینه با عنوان ای قوم درین عزا بگریید در وبلاگ شـمـسـه منتظر پیام و نظرتان هستم .