مرکز سئوال و جواب :))

بسم الله .

حتما به پرسمان سر بزنيد.

از اينجا !

/ 8 نظر / 8 بازدید
مهدی شریفی

ابوذر گرامی سلام و خسته نباشی...وبلاگ بسیار عزتمند و پرمحتوایی داری که با مطالعه ی اون مطالب زیادی رو آموختم...در دنیای لجام گسیخته ی امروز که صاحبان زر و زور با زدوبندهای مختلف بیشترین بهره و نفع مادی رو نصیب خودشون میکنن جای امیدواریه که صداهای مستقلی به نقد اونها میپردازه...من ابرام بر عقیده رو در هرکس که باشه تحسین میکنم و برای شما برادر عزیزم آرزوی ثبات قدم در راهی که انتخاب کردی دارم..بحثهای شیرین شما با کسانی که در اندیشه های دیگری سیر میکنند هرچند همیشه از طرف مقابل ابتر مانده ولی نوید آینده ای روشن رو میده که از آن حق و درستی است...هنوز ادبیات مباحثه در گفتمان ایرانیان مهجور مانده و به همین دلیله که بحثهای شما معمولا نیمه تمام مانده...البته این چیز تازه ای نیست که همیشه کسانی که در جواب مانده از قدرت ادامه ی بحث ناتوان میشن رو به نقد شخص طرف بحث یا سخره گرفتن به عقایدش و یا ناسزا و دشنام میارن...برای شما آرزوی پیروزی و بهروزی دارم. دار می سازند در آیینه ها خس خس درد است در این سینه ها عاشقان از پشت خنجر می خورند عاشقان را از قفا سر می برند....

pooyan

دوست گرامی که چنین می نویسی لطفا توضیح بدهید اگر من و یارانم از پاسخ گویی عاجزیم این تهدیهایی که جناب ابوذر میکنند به چه معناست .. گذشته از تمام این مسائل وطن پرستی و میهن دوستی از خصائل نیک است و در ضمن با سرشت ما ایرانیان آمیخته شده . دوستان ارجمند من و هم رزمانم هیچ حکومت زور گویی را تحمل نمی کنیم و هرگز به هیچ دولت خارجی اجازه نخواهیم داد بر خاک سرزمین جاوید دست یازد چه آمریکا باشد چه حزب الله و چه حاکمان ظالم فعلی . و در صورتی که به عقاید و آیین های ما احترام بگذارید ما هم به شما و دین و مذهب و آیین شما احترام خواهیم گذاشت پس از همه این صحبتها شما ایرانی هستید ممکن است همفکر من نباشید ولی می دانم حقیقت را تشخیص می دهید . بنابراین دوستانه از شما می خواهم به صف مردم آزادیخواه ایران بپیو ندید و به آزاد شوید .. پاینده باد ایران آزادی و دمکراسی

پاسداران

بسم الله . آقای مهدی شریفی . سلام علیکم . به صفحه شما آمد. اما برای ثبت حضور امکانی نبود. باید راهی می بود تا با شما و نگاهتان بیشتر آشنا می شدم اما صفحه تان بیشتر در حوزه تخصصی تان یعنی موسیقی بود. بهارحال اگر حق می روید که حق یارتان واگر نمی روید که خداوند هدایتگر شما. هرچند بنظر می رسد که شما هم چراغی دارید وچاله را از راه می شناسید. موفق و موید باشید. و اما در مورد این کامنت گذار ضرت انقلاف . تهديدها را نشان بدهيد تا معلوم شود در جواب حرف ، کی و کجا از سوی من تهديد شده ايد. اگر اين دروغ گويی نبود شما چه می کرديد‌؟ تهديدهاي شما کجا ياد ما رفته ؟ کسی تهديد می کند که حرف نداشته باشد. شد يک سئوال من را جواب بدهيد‌؟ يکبحث را مستقيما ادامه بدهيد‌؟ چه کسانی در جواب بحث های من به ائمه اطهار توهين ميکردند يا به رهبران انقلاب اسلامی يا بمن و خانواده ام ؟ نکند ضد انقلاب نبود ! آهان . ضد انقلاب همه چيز را تکذيب می کند :))

pooyan

مثل اينکه حرفهای خودت يادت می رود من يادت می آورم بسم الله . بنده خدا سيبيل به اين بزرگی را نديدی می گی بچه پاسدار :))) . تازه شماها يادتان رفته همه سيلی ها را از همين بچه پچه پاسدارها خورديد ؟ ببينم سرلشگرهای سپاه موقعی که حال امثال ماهر عبدالرشيد را توشوشه :)) می کردند چند ساله بودند ؟ حالا با تو هستم ای ضد انقلاب گنده هه ! زيات جيک ميک بزنی يه ماليوتکا می آد زير برجکت نفهمی شب است يا روز :)) مواظب احوالات خودت باش شديدا غريبا :))

pooyan

اينها حرفهای تو بود يا نه

پاسداران

بسم الله . :)) ترسيدی :)) :))) جدی نگير :))) فرق شوخی و جدی حزب الله را نمی فهمی ؟ :)) بله. وقتی دست به اسلحه ببريد جوابتان همين است که گفتم . واقعا ولی ترسيدی :))) بابا دل و جرات ! ببخشید بابا :))) دلم جدی برات سوخت بابا ! :() :)) عجب ! معنی تهدید را هم فهمیدیم ! :))) اگر این تهدیده که کار ما هر روز و شب از این حرفهاست بشدت و شدیدا غریبا مواظب خودتان باشید ! :)))

pooyan

کوچولو هنوز مونده تا بزرگ بشی و بتونی منو بترسونی

پاسداران

بسم الله . جون من ؟ :))) اينو نگی چی بگی ! :)) موقع تهديد جدی ما اونوقت چه می کنيد ؟ اينجوری يورش ( شيرجه ؟ چی بود ؟ ) می خواهيد بياوريد ؟ :)))