ديوار حاشا و بلندی آن !

بسم الله .

ببخشيد بچه ها اين پست يک کمی مستقيم بين من و درخشان است. البته بخوانيد و نظرهم داديد خوب است.  

هودر : خلاصه اینکه بدانید اصل ماجرا چیست و آن را از کامنت‌هایتان پاک کنید و تکرار می‌کنم که من هرگز در هیچ وبلاگی کامنت نگذذاشته و نخواهم گذاشت و هر چیز به اسم من دیدید قلابی است و لطفا آن را پاک کنید...

مثل همان که خودت می دانی ، دروغ نمی گويي؟ حتما کامنت گذاشته شده در صفحه من ، که بلافاصله پس از آن ، لينک من در اين صفحه درپيتی ات گذاشته شد هم دروغ است نه ؟ دروغ که مجلس ششم هم کنتورهايش را جمع کرد و هم ماليات را از آن برداشت. رو که رو نيست ! سنگ پای تگزاس است !

از فردا ، هرچايی بروی ، هرکامنتی بگذاری و هرکامنتی هم گذاشته باشی ونگذاشته باشی انکار شود . چطوره ؟ خودت هم که همين دروغ کثيف را داری می گويی . خوبه ؟ خوبه اين کار را باهات بکنيم ؟

 

سکولاريزم ، مادر دروغ گويی !

حسين درخشان ، سکولار است.

نتيجه ؟ حسين درخشان دروغگو !تو ، هيچ نيازی برای افشـاء شدن ،‌به اين ايمیـلی که نوشته ای ، نداری !
تو مدتها است که افشاء‌ شده ای . دور و برت را نگاه کن ؟ خوب می بينی .

/ 23 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
seyd hasan nasrolah

نمی دانی بدان يا از آقای انصاری بپرس که آيا ميثاق شانه پرتاب و کوتاه برد ضد تانک است؟ مرد حسابی هر موشک شانه پرتاب و برد کوتاه ضد تانکه؟؟؟! ميثاق يک موشک شانه پرتاب با کلاهک جنگی ۲ کيلوئی و برد ۴ کيلومتره که بر عليه هواپيما و هليکوپتر به کار ميره و کپی از مدل چينی کيو دبليو ۱ وانگارد چينيه و مدل چينی هم خود کپی مدل استينگر آمريکاييه که افغانها در زمان اشغال کشورشان توسط روسها با استينگرهايی که از سيا گرفته بودند دمار از روزگار روسها در آوردند و لابد اگر فيلم آن را شما ميديدی می گفتی الله اکبر نيگا کن افغانيه با آرپی جی !!!؟ هليکوپتر زد. لازمه بدانی که نيمی از بلک هاوک ها و آپاچی های آمريکا که در عراق سرنگون شدند طعمه همين سبک موشک های پدافندی البته از نمونه های روسی سام ۷ و سام ۱۶ شدند.

seyd hasan nasrolah

موشکهای پدافند هوايی به ۳ گروه تقسيم می شوند : برد کوتاه ( نمونه های موجود در ايران عبارتند از شانه پرتاب های ميثاق ( کپی وانگارد) سهند ( کپی سام۷) استينگر / سام۱۶ / سام ۱۴ : يادآوری می کنم که هليکوپتر آمريکايی که در سال ۱۳۶۶ توسط دلاور مردان سپاهی به قعر آبهای خليج فارس رفت به وسیله شانه پرتاب استینگر ساقط شد و از داخل قایق تندرو) برد متوسط( نمونه های موجود در ایران عبارتند از شهاب ثاقب ( کپی مدل فرانسوی کروتال) /رپییر انگلیسی / سام ۶ روسی / استاندارد دریاپایه / برد بلند ( نمونه های موجود در ایران عبارتند از صیاد ۱ ( کپی سام ۲ روسی ) اچ کیو ۲ چینی ( کپی سام ۲ روسی) خود سام۲ / سام ۵ گامون روسی و سام ۱۰ ( یا همان اس ۳۰۰ خودمان!!)

seyd hasan nasrolah

خيالت تخت من اگه در مسائل عقيدتی نقايصی داشته باشم که دارم اما در مورد مسائل نظامی مطمئن باش که اينگونه نيست و به ياری خدا نمی گذارم هم که اينگونه باشد چون به اعتقاد من اگر بچه مسلمون ها به اين مسائل توجه کافی داشته باشند يقينا ما در شرايطی بسيار بهتر و کارآمد تر از امروزمون قرار می گيريم متاسفانه مسائل نظامی در کشور ما به شدت مورد بی تفاوتيه و نمونش همين شما که با کلی معلومات يک همچين اشتباهی رو مرتکب ميشی و حاضر نيستی در مورد اون تحقيق کنی. خوشبختانه اين ماه اوليل شماره ماهنامه تخصص اسلحه در ايران منتشر شد حتما اونو تهيه کن و اگر خوشت اومد هم مشترک اون شو .

seyd hasan nasrolah

من کجا هدف قرار گرفتن هليکوپترهای آمريکا را مسخره کردم که خودم نمی دانم / در ضمن پاسخ اشتباهت را بده لا اقل بگو که کاملا درباره ميثاق قانع شدی

seyd hasan nasrolah

بدذات! ( يقينا نيستم) متقلب ( اونکه ابدا ) زرنگ ( فکر نمی کنم ) من هر جور حساب می کنم از خودم خيلی راضيم پس اين همه مواردو از کجا اوردی؟ ضعف عقيدتی رو يادت رفت بگی( به اون کاملا مشکوکم فکر می کنم هستم!!!)

seyd hasan nasrolah

نه نه نه ! حالا که فکر می کنم می بينم اونم گفتی تضادهای درونی که گفتی خودش می تونه ناشی از ضعف عقيدتی باشه

پاسداران

بسم الله . جناب الزرقاوی . جالبه ! بچه مسلمون ضعف عقيدتی داشته باشه اما ضعف نظام داشت مهم نيست. اونوقت معلوم نيست چه طوری اسم کسی با اين مشخصات را می شود بچه مسلمان شيعه گذاشت ضمنا من اصلا با توضيحات بی ارزش نظامی تو هيچ کاری ندارم . زياد هم به انها بنازی برايت قشنگ پاکشان می کنم . پس تا پاکشان نکرده ام زياد به اين توضيحات بی ارزش و بی ربط نناز. ضمنا ! نه تو رو خدا ! بيا و هرچه صفت حقيقی ات است اعتراف کن ! جان من ! تو را بخدا ! اما همين يکی را که اعتراف کردی بس است . از خود راضی بودن و عجب و خود پسندی از دهانت پريد. برو باباجان که ... خودتی . صهيونيست بيچاره. حالا هی ادای اسلام را در بياور . عنصر جنگ روانی پیچیده آمريکايی . آنموقع که هدف قراردادن اهداف آمريکايی با سلاح شانه پرتاب را غيرممکن اعلام کردی داشتی هدف قراردادن هلیکوپترهای آمریکایی در عراق را مسخره می کردی . یادت آمد ؟ در کامنت اول ! حالا قسمت خنده دار :::متاسفانه مسائل نظامی در کشور ما به شدت مورد بی تفاوتيه ::: بر . برو خر خودتی. بازهم زدن خودباوری و اعتقادات ووحدت و توجه ملی و زدن اراده ملی !

فلوجه شناس

زدی تو خال. طرف صهيونيسته. من اينو خيلی زود فهميدم. يه سری پيغام هم به نام - يک يهودی از اسراييل - اینور اونور از جمله توی وبلاگ خودش (فلوجه که حالا پاکش کرده) گذاشته بود.

صادق

ابوذر گل سلام . چطوری اخوی؟ بابا این حسین درخشان خودش هم میدانه هیچی نیست . زیاد تحویلش نگیر پررو میشه (((آیکون خنده))) . ای کاش اون واژه ای که در موردش به ذهنم رسیده میتونستم بگم . بی خیالا من هم بگم پررو میشه . علی علی

امین

ولش کن اين پسره رو. وقتتو برای اين چيزا حروم نکن. يا علی