آقاي الپر ، متاسف شدم .

متاسفانه ، در صفحهء آقای الپر مطلبی دیدم که از ایشان بشکل خاصی دلگیرم کرد. رویکرد ایشان در برخورد بقول خودشان رسانه ای و تبلیغاتی با هرچه و هرچه ، بسیار تاسف بر انگیز است . موضوعی که در خود مجمع وبلاگ نویسان مسلمان بشکلی دیگر بود ، ایشان با اطلاعات غیر صحیح ( یا قصد غیر مناسب ) ای که دارند ، منعکس کرده بودند وروشن شد که صرفا هدفشان ، اینجانب بود. ریز هدفشان ، فراهم کردن توجیهی برای پاسخ ندادن به کامنت های انتقادی من ذیل مطالبشان است . اما برای اینکه برای اولین بار و آخرین بار، همه چیز روشن شود اینجا خودم بطور کاملا صریح و خلاصه ، همه چیر را روشن می کنم: <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

1-       اینجانب ، رسما ، از خبر ندادن جلسه هیئت موسس به محمد مسیح مهدوی ، عذرخواهی می کنم .

2-       علت خبر ندادن ، هیچ ارتباطی ، به محتوای مرامنامه ای که هنوز تهیه نشده ندارد!!!

3-     در درون هئیت موسس ، تنها محمد خبر نشده بود و تمامی دیگر دوستان حضور داشتند . پس طیف ودسته وباندی که ایشان در همه جا تصور می کند ، به مجمع ربطی ندارد.

4-       ماجرای خبر نکردن ، صرفا مربوط به امور خصوصی و خانوادگی محمد می شود که محمد جان خودش می داند و یکی دو تا از دیگر بچه ها هم درجریان هستند.

5-     آقای الپر باید لطف کند وهروقت خواست در مورد من دیگر مطلبی بنویسد ، اول ، جواب کامنت های من درمورد تعیین ضوابط برای نشر الکترونیک را بدهد. اگر از این جوابها فارغ شد ، من منتظر مطلب بعدی اش هستم .

6-       دعوت بلواسطهء آقای الپر برای دیدار را می پذیرم و در قراری که معین خواهند کرد ، حضور می یابم . دیگر خبر کردن از ایشان !

7-       انشاء الله دستور جلسه بعدی هیئت موسس ، متن و محتوای مرامنامه و کلیات اساسنامه است . لطفا کلیه اعضای هیئت موسس آمادگی داشته باشند.

 

برای آقای پیر حسین لو ، عاقبتی غیر از حسین درخشان شدن را آرزو دارم .

 

یا حق

ابوذر منتظرالقائم

/ 2 نظر / 11 بازدید
نسل خمينی

ابوذر ! امروز ايران به چرخه کامل سوخت هسته ای دست پيدا کرده ؛ خبرگزاری های غربی دارن می ترکن حالا تو اومدی از اين چيزها می نوسی بابا ! داد بزنين به هم تبريک بگين ....

محمد جواد

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- ././././././././. می ریزد این بن بست ها، با فکر ها با دست ها ؛ /././././././././. =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=- گرامی باد افتخاردیگری برای ایران اسلامی و سجده شکرش به درگاه خدا میساییم . ][][][][][][][][][][][][] http://mazarei.blogfa.com [][][][][][][][][][][][][][