يک چيز عجيب و بسيار جالب !

چند روز بود توی Persianstat با اسم يک وبلاگی مواجه می شدم که فيلتر بود اما از صفحه اولش بمن لينک داده بود ! تا اينکه امروز ، به زور و بدبختی ، به سورسش دسترسی پيدا کردم و بازش کردم و توی کد سورسش ديدم که نوشته :

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 

-          اگه دق و دلی دارین از کسی و یا اینکه پدر کشتگی با کسی پیدا کردین و نمیدونین عصبانیت و عقده خودتونو سر کی خالی کنین و زورتون هم توی بازو قلمبه شده و شدیدن احساس قدرت میکنن , برین به این سایت و هر چی فحش خوار مادر دلتون میخواد اونجا بنویسین و حواله رهبر و اعضای اون بکنین و خودتونو سبک کنین . اتفاقن امام کاذب هم گفته که کلی ثواب داره و در اون دنیا به نامتون یه ویلا با جکوزی سند میزنن و شاید حوری و قلمان هم سیبتون شد :

غلط های املایی تو این مطلب قرمزه روشن است که از من نیست ! مثلا نوشتن نصیب با س و نبودن حرف " ن "سر جای خودش !

 

اين وبلاگ يک وبلاگ با مطالب مهوع ضد دينی بود !

اينقدر هم احساس خود بزرگ بينی و مهم بودن و جريانساز بودن بهش دست پيدا کرده بود که نگووو !

 

چند تا چیز مهم روشن شد :

 

1-       منبع بسیاری از فحاشی های جنسی ! خیلی از این کسانی که در وبلاگ من فحش های اخلاقی لایق و مخصوص خانواده خودشان را به اهلبیت عصمت وطهارت و خانواده من نسبت می دهند معلوم شد از وبلاگ این بنده خدا می آیند ! :))

2-       این وبلاگ ، وبلاگی است که بشدت ، ادعای بحث و قوی بودن استدلال در مبارزه با اسلام دارد !  بسیار ادعای هل من مبارزش میشود . اونوقت داشته باشید روش مبارزه اش با مطالب وبلاگ من را ! :))

3-       جالب تر اینکه ایشان به تنهایی حریف نشده و زیر فشارترین قشر از خوانندگان وبلاگش را به همراهی با خودش دعوت کرده ! :))

4-       و از همه جالب تر اینکه ، کسانی را به وبلاگ من می فرستد که از جای دیگری دق و دلی دارند ، پدر کشتگی با کسی دیگر دارند ، نمی دانند عصبانیت خود از جای دیگر را کجا خالی کنند ، زورشان را هم نمی توانند به کسی برسانند ولی شدیدا احساس قدرت می کنند !!! :)) یعنی کسانی که حتی آدرس وبلاگ من را هم بلد نیستند ! وای بحال اینکه از من هم چیزی به دل داشته باشند ! خیلی باحال شد ! :))

 

برود خدایی ، بمیرد ! :))

آخه این هم شد روش مبارزه با نظام ؟ میگم این روزها ضد انقلاب بودن هم خیلی سخت شده و باید سختی کار بگیرند همینه دیگه ! می رند وبلاگ باز می کنند اینجوری ، فکر می کنند این شد ضد انقلاب بودن ! صد بار بیشتر نگفتم این فقط اسمش ضرت انقلاف بودن است ؟ با این کارها اسم کسی را ضد انقلاب نمی گذارند!  بمبی، جنایتی، قتلی، کشتاری ، دزدی ای، هیزی ای ، بی ناموسی ای ، بی شرفی ای ، جنایتی ، شبیخونی ، چیزی لازمه تا به آدم بگن یه کم ضد انقلاب ! نظام اینجوری است که هر روز محکم تر می شه .

 

البته با اونهایی که الکی تحریک شده اند و حتی به من توهينی هم کرده اند کاری ندارم . خدا انشاء الله مشکلشان را حل کند . خدا برای هیچ بنده خدایی هم روز بد نیاورد. مشکل همه را آرزو دارم خدا حل کند. روی صحبت و خنده ام با صاحب آن وبلاگ بود ! 

/ 11 نظر / 62 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ياسر

Abozar jan be en jamaat agar barkhordid fahghat salam konid va bas

استشهادی فدايی سيد علی

بسم الله سلام من ديگه مودم ندارم .از اين به بعد فقط 2 روز اونم از كافي نت آن ميشم :(:(( . خيلي خداحافظ .

بوش آن چيزی که احمدی نژاد گفت هست ولی آيا احمدی نژاد آن چيزی که گفته هست؟

فقيرترين

شبی ز قد تو سايه افتاده بر ديوار/هنوز عاشق بيچاره رو به ديوار است.... خوشحال ميشيم سرکی هم به ما بزنيد رفيق!

صبح

سالروز نحس انعقاد نطفه ی شیطانی رژیم سفاک صهیونیستی را بمحضر حضرت ولی عصر تسلیت می گوییم...

باران

سلام... خيلی خوب می نويسيد. موفق باشيد.

بي بي سي چهل ...

وبلاگت را زيبا ساختي و خوشبختانه مطالب آموزنده‌اي هم گردآوري كردي. اگر دوست داشتي اخبار ايران را پيگيري كني، به وبلاگ من سر بزن. من هر روز اخبارم را به روز مي‌كنم. به اميد ديدار. تحليل‌گر

شرق شناس

وبلاگ جالبي داري و مطالب خوبي هم نوشتي. وبلاگ من مطالبي در مورد اديان و عرفان گوناگون داره، خوشجال مي‌‌شم به وبلاگ من سر بزني. نظرت را هم اگر دوست داشتي بده.

آواي سكوت

والله خير حافظا و هو الرحم الراحمين...خدا قوت!وبلاگ بسيار باحالی داری...شاد باشی و پايدار.

محسن

برادر بزرگوار آقا ابوذر سلام این دومین پیامیست که برای شما می ذارم . همونطور که خودت گفتی این گستاخ ها جز فحش و خذعبلات چیز دیگه ای بلد نیستند که ارائه کنند . به خاطر همینه که من تصمیم گرفتم که مثل شما یه وبلاگ داشته باشم و از خودم دفاع کنم . ولی از وبلاگ نویسی حرفه ای سر در نمیارم . لطفا راهنماییم کن و منو راه بنداز تا در رکاب باشیم. به امید موفقیت روز افزون شما و همه بچه بسیجی ها