همت چاره ساز بود- چهارشنبه کتاب سوزی چه ربطی به ما دارد؟

بسم الله .

خب الحمد لله . این هم از انتخابات. می دانید چرا انتخاباتی چیزی ننوشتم ؟ چون میخواستم ثابت کنم که اصولا وب نگاری سیاسی خصوصا انتخاباتی هیچ تاثیری در معادلات داخل کشور ندارد و اینها تنها خارج از ایران است که بشدت از وب متاثر است و البته که حرکت سیاسی تبلیغاتی اینترنتی از درون ایران برای خارج از کشور بشکل جدی تاثیر گذار است.کم شدن ۴ میلیون نفر از جامعه آماری رای دهندگان بخاطر افزایش سن رای و در عوض اضافه شدن ۱۰ درصدی به آمار شرکت کنندگان در انتخابات ،‌برای ایجاد سوزشی عمیق در برخی نواحی بدن هرچه بدخواه مردم ایران است ، کافیست.

اما آن چیزی که آمدم بنویسم در مورد چهارشنبه سوری است.

حقیقت درون دلم را بگویم . حقیقت این است که برای تمام کسانی که در ایجاد جنایات رخ داده در چهارشنبه سوری نقش محوری دارند آرزوی نقص عضو دارم . انشاء الله آسیبی جدی در حدود همان آسیبی که به مردم وارد می شود به آنها وارد شود. والبته در مورد جوانهایی که توی حیابانها این کارها را می کنند آرزوی متجه شدن دارم . دعا می کنم آسیبی نبینند و نزنند. چون اگر آسیبی بزنند یا ببینند دیگر وجدانشان یا درد اعضای بدنشان رهایشان نمی کند. اما بدون شک برای مسببین اصلی آروزی نقص عضو دارم. 

دست بیمار بسیاری از تحریف گران تاریخی در این جنایات تا آرنج آلوده به خون مردم آسیب دیده است. همان کسانی که به زور چیزی بام چهارشنبه سوری را که در واقع آیین چهارشنبه کتاب سوزی احمد کسروی بوده می خواهند لا اقل با پوششی زردشتی به خورد مردم بدهند. یکی نیست بگوید آخر وقتی خود زردشتی ها ارتباطی بین خود و پریدن از روی آتش و برگزاری چشن در روز چهارشنبه نمی بینند ،‌این چه بیماری ای است که دارید ؟ آنوقت همین ها ، همین ضد انقلاف ، نظام را به زیر سئوال در مرود ناهنجاریهای اجتماعی می برند. در حالیکه دست خود ضرت انقلاف را می توان در آلودگیهای اخلاقی ، انتظامی ،‌اقتصادی ،‌سیاسی و همه انواع آلودگیها به عیان دید والبته که خود آنها هم هرگز دخالت داشتن خود در این نجاسات و آلودگیها را انکار نکرده و البته که افتخار هم می کنند. مثل آن مجری ماهواری ای نگون بخت که به مخاطبان خود در جلوی تلویزیون می گفت بروند و در چاه دستشویی های عمومی پنبه مصنوعی بچپانند !

این هم خبری برای آنهایی که خیلی فکر می کنند این چهارشنبه می توانن انتقام لازمه را از مردم ایران بگیرند :

A0312780.jpgتیم‌های غیرمحسوس پلیس مجرمان در شب چهارشنبه آخر سال را شناسایی می‌کنند . خبرگزاری فارس: رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: در شب چهارشنبه آخر سال تیم‌های غیرمحسوس پلیس افرادی را که اقدام به قانون شکنی در سطح شهر نمایند شناسایی و پس از مستندسازی با آنها برخورد می کنند.
  
 
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، سردار احمدرضا رادان امروز در جمع خبرنگاران افزود: پلیس مخالف شادی مردم در چهارشنبه آخر سال نیست ولی با افرادی که اقدام به هنجارشکنی و مزاحمت برای مردم نمایند برخورد می‌کند.

وی افزود: مطابق روال سال گذشته آیین چهارشنبه آخر سال به صورت محله محور صورت می‌گیرد و بزرگترهای محل در کنار کوچکترها مراسم چهارشنبه آخر سال را انجام می‌دهند. سردار رادان با بیان اینکه مطابق هماهنگی های صورت گرفته با دستگاه قضایی افرادی که اقدام به قانون شکنی و مزاحمت برای مردم نمایند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت می‌مانند، گفت:‌چنانچه در ایجاد مزاحمت از خودرو نیز استفاده شود خودروهای فوق نیز تا پایان تعطیلات توقیف می شوند. وی ادامه داد: تیم‌های آشکار پلیس نیز علاوه بر تیم های غیرمحسوس با مجرمان برخورد می‌کنند. وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر فراخوان یک گروه اینترنتی جهت اجرای مراسم چهارشنبه آخر سال در پارک چیتگر گفت: نیروی انتظامی هیچگونه مجوزی در این خصوص صادر نکرده است و ما موافق این کار نیز نیستیم و اجازه برگزاری آن را نیز نمی‌دهیم.

/ 13 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیدی

سلام علیکم. وب پر محتوایی دارید.خصوصا برای من که فرزند پاسدار و شدیدا علاقمند به سپاه هستم.بنده لینک شمارا در وبلاگ شهیدان قرار دادم. شماهم در صورت امکان لینک مارا در وبتان قرار دهید.التماس دعا یاعلی

سیدی

سلام علیکم. وب پر محتوایی دارید.خصوصا برای من فرزند پاسدار و شدیدا علاقمند به سپاه هستم جالب بود.بنده لینک وب شمارا در وبلاگ شهیدان قرار دادم.شماهم در صورت امکان لینک مارا در وبتان قرار دهید.التماس دعا یاعلی

ابوالفضل قوچانی

با سلام و احترام خدمت شما دوست عزيز شما به بزرگترين و جذاب ترين سایت ايران دعوت شده ايد ... لطفا جهت اطلاعات بيشتر بر روي لينك زير كليك كنيد http://www.iransohrab.ir دعوت ما را پذيرا باشيد با آرزوی موفقیت برای شما [خجالت]

انقلابی

خیلی حقیری عربدوست[لبخند]

حاج مرتضی

برات متاسفم ادبیاتی که بکار بردی پر از کینه و نفرته . البته از شاگردان مصباح یزدی بیش از این انتظار نمیره در این واپسین لحظات باقی مانده تا سال تحویل برای تو و تمامی همفکرانت آرزوی شفای عاجل میکنم .

رجب قلی بیک ممد

وبلاگایی مثل این و سایتایی مثل رجا نیوز مظهر خریت رسانه این! شک نکن !

ابوذر

بسم الله . جناب ناحاج نامرتضی ! فعلا که ادبیات تو اینچنینه . بله من از کسانی که جان مردم را به خطر می اندازند و اطلاعات دروغ منتشر می کنند متنرم . شما نیستی؟‌ نکته شما خودت از همینایی ؟ خب ببینم یعنی اگر آیت الله مصباح یزدی (حفظه الله ) دشمن کسایی باشه که جون مردم رو بخطر می اندازند ،‌چیز بدیه ؟ ضمنا من دانشگاهی بوده ام و اتفاقا فنی. :)

ابوذر

این هم یک نظر رجبقلی بیکممدی !‌ بهتر از این میشه ؟‌ همینه دیگه :) [زبان]

یاسمین

بعضی آدما چهارشنبه سوری که جشن زیبای ایرانی هست رو نابود کردن.آخه نارنجک چه ربطی به فرهنگ قشنگ ما داره؟خب درست و حسابی شادی کنن.نباید بزنن چشم بقیرو کور کنن یا پوستشونو بسوزونن.