فغان آبپاش پلاستيکی و آفتاب از دست حسين شريعتمداری !

بنقل از کیهان :

028098.jpgانتشار خبر ديدار مدير مسئول روزنامه كيهان و «جفري آدامز» سفير انگلستان در ايران كه صبح سه شنبه در مؤسسه كيهان صورت پذيرفت، صداي يك پايگاه اينترنتي كه به مواضع نزديك با غربي ها شهرت دارد را درآورد.

پايگاه اينترنتي «آفتاب» كه به راحتي مي توان فهرستي بلند از مواضع همسو دلانه آن با سياست هاي آمريكا و انگلستان در منطقه بويژه در موضوع پرونده هسته اي ايران تهيه كرد، روز پنج شنبه با انتشار خبري درباره اين ديدار و در حالي كه نمي توانست متن چالشي و مستند اظهارات مدير مسئول كيهان را ناديده بگيرد، ابتدا نوشت؛ «در اين ديدار جفري آدامز سفير انگليس گفت؛ نبايد چمدان سوابق را با خود حمل كنيم و حسين شريعتمداري در پاسخ گفت؛ اگرچه انگلستان نسبت به 50 سال قبل تغييرات فراواني كرده است ولي برخورد غير منطقي انگلستان با 50 سال گذشته تفاوتي ندارد.» 

اين پايگاه اينترنتي در ادامه تلاش كرد اين ديدار را با ملاقات يك سياستمدار ايراني با مقامات انگليسي پيش از دوم خرداد 76 قياس كند.

براي كيهان بسيار جالب توجه (و نه البته عجيب و غير منتظره) است كه انتشار خبر ديدار مدير مسئول كيهان و سفير انگلستان ديداري كه صداي «آفتاب» را در آورده است محتواي آن به تمامي به طرح پرسش هاي متعدد از جانب مدير مسئول كيهان و ناتواني جناب سفير در پاسخگويي به آنها و همچنين انتقاد صريح از سياست هاي استعماري انگلستان در منطقه، افشاي توطئه چيني هاي پي در پي اين كشور عليه منافع ملي ايران و انتقاد آشكار از دنباله روي انگلستان از آمريكا اختصاص داشت و حاصل آن نيز چيزي نبود جز تلاش و كوشش بي حاصل آقاي سفير براي نشان دادن اين نكته كه انگلستان با گذشته خود فرق كرده است. 

aftabnews.jpgكيهان به برادران خود در پايگاه اينترنتي آفتاب توصيه مي كند كه اگر قصد تجديد نظر در مشي كلي خود را ندارند، لااقل در اين يك مورد يعني سنگ انگليسي ها را به سينه زدن تجديد نظر كنند و به ياد داشته باشند كه در تاريخ ايران بدنامي و ننگي بزرگتر از همراهي با استعمارگر پير وجود ندارد. با اين وجود اگر سايت آفتاب احساس مسئوليت مي كند!! كه بايد از جانب دولت انگليس به اعتراض هاي مستدل و مستند مدير مسئول كيهان عليه سياست هاي انگليس پاسخ بدهد، كيهان اين آمادگي را دارد كه پاسخ هاي سايت آفتاب را به نمايندگي از دولت انگليس منتشر كند و در قبال پرسش هايي كه آقاي جفري آدامز نتوانست پاسخ درخوري به آنها بدهد پاسخ پايگاه اينترنتي آفتاب را به نيابت از جناب سفير دريافت و چاپ كند. 

قياس ملاقات شريعتمداري و آدامز با مصاحبه روزنامه توقيف شده شرق با اين مقام انگليسي نيز حاوي نكات درخور توجهي است و كيهان لازم مي داند در اين باره برخي «واضحات» را يك بار ديگر براي گردانندگان «آفتاب» توضيح دهد.

گفت وگوي خبرنگاران شرق و ديپلمات انگليسي در تهران در محل سفارت انگليس صورت پذيرفت و حاوي هيچ چالشي با آقاي آدامز نبود و او توانسته بود با بهره گيري از اين فرصت و ناتواني - يا شايد هم عدم تمايل خبرنگاران به برخورد انتقادي با وي- يك دور به تطهير سياست هاي استكباري كشورش در منطقه و در قبال ايران بپردازد.

آيا اين ديدار و امثال آن كه جز خفت حاصلي و محتوايي نداشته مي تواند با ملاقاتي قياس شود كه فقط انتشار بخشي از محتواي آن صداي انگلوفيل هاي وطني را درآورده است؟!

پي نوشت :

 جالب است كه وقتي خبر گفتگوي افشاگرانه جناب آقاي شريعتمداري با جفري آدامز در دفتر روزنامه كيهان منتشر شد ، خبرنگار سرويي سياسي مهرنيوز كه خودش هم مانند خبرنگاران روزنامه شرق نه تنها به سفارت انگليس رفته و با رابط مطبوعاتي آن مصاحبه كرده بود بلكه با دبيركل گروهك منحله نهضت باصطلاح آزادي و فريبرز رئيس دانا از اعضاي ائتلاف غيرقانوني ملي مذهبي هم سر و سري دارد هم گاف عظمايي داده طي كامنتي بي ربط به اين موضوع پرداخت . توجه كنيد كه ايشان من را با نام ::ميثم صدا مي كند:: ! :) . سيكل مطالب را مي آورم :  

ahmad-seyfoleslam.jpgنويسنده: کلاشينکف

سه شنبه، 28 آذر 1385، ساعت 10:24  

سلام ميثم جون! جدی پيگيری کن که حق سختی و مشقت در کار بگيری ، الان بخوای برای مردم تهران به جرم رای دادن به حاميان قاليباف و اصلاح طلبان پرونده سازی کنی و مورد گير بياری برای دو ميليون خائن و جاسوس و غربزده ...خيلی اذيت می شی .  

نويسنده: پاسداران

 چهارشنبه، 29 آذر 1385، ساعت 12:45 ( با اصلاح )  

بسم الله . جناب آقای آبپاش پلاستيکی (‌ا ای ييی ببخشيد. منظورم کلاشينکف ديجيتال بود ! ) سلام . اتفاقا ، اين شما و دوستان هستيد که دعاوی جناحی و درون فرقه ای و محفلی خود را به کل کشور تسری می دهيد و هرکس به آنکه شما خوشتان نمی آيد رای بدهد را مهدور الدم می دانيد. :) .  

از آنچه که در پست انتخاباتی من هم معلوم است می توانيد نگاه من به انتخابات را درک کنيد. من در حال حاضر شرمنده ملت بخاطر اين ولايتمداری شان هستم . همان چيزی که شما درک آن را هم نداری و شايد به همين خاطر است که در پيچ و خم روزگار مانده ای و روزی از سفره هاشمی نان بر می داری و روزگاری از سفره ابراهيم يزدی. :) ! اين روزها هم که سر سفره آقای قاليباف نشسته ای. معلوم نيست فردا روز ، هنگام لقمه زدن پای کدام سفره ، قليان بدست فيلم موبايلت افشا شود !  

يک چيز ديگر. :) بارها گفته بودم ، شماها اگر حتی يک کلمه ، ولو به اندازه يک شبهه ، ‌تکه و حرف ، برای انداختن و زدن به امثال ما داشتيد دريغ نمی کرديد و اين سکوت طولاني شما در قبال ما ، نه از ادب و کرامت و تواضع، بلکه از نهايت تهيدستی و فقر و فلاکت است. نمونه اش همين الان ، که تصور و نگاه و طرز فکر خودت را بمصداق :کافر همه را به کيش خود پندارد : بمن و امثال من نسبت می دهی…  

بحق که وزارت اطلاعات بجای مرتبط شدن با حسین درخشان ، باید برای عناصر مطبوعاتی مرتبط با نهضت آزادی ، پرونده سازی کند. ليکن مردم ،‌چه گناهی کرده اند که گاه امثال تو به جرم رای آنها به احمدی نژاد آنها را بی دين بدانی و در مقام افتا نشسته و حکم شرعی بدهی که ::حضور احمدی نژاد در مسند رياست جمهوری حرام شرعی است ! :: و با این حساب رهبر انقلاب را هم از حمله خود مصون نگذاری که در حقيقت او بوده که به حرام مد نظر تو مشروعيت بخشيده ! حرامی که می گویی مردم مرتکب آن شده اند ! و گاه هم تصور کنی که امثال من از اينکه مردم مهندس چمران را دوباره در صدر فهرست شورای اسلامی شهر قرار دهند ،‌من برايشان نگران شوم ! :) الحمد لله آنچه که رخ داد نه پيروزی اين جناح و آن جناح ،‌بلکه تاکيد مردم بر محوريت کلی جريان اصولگرايی بهمراه ولايتمداری آنان در انتخاب کردن بود. بشکلی که آمار انتخابات خبرگان و شوراها به هيچ وجه با سنوات گذشته قابل مقايسه نيست و چه جالب که رسانه های بيگانه ،‌ در همسويی با تو ( و نه همصدايی تو با آنان !! ) سعی در فرار از زير بار فشار اين مشارکت عظيم گسترده سياسی کرده ، به موضوعات حاشيه ای و درونی گروهها و احزاب می پردازند. باشد که با هم سرانجام يکی شدن مواضعتان با غرب به محوريت آمريکا را ببينيم . درود بر ملت هوشيار و ولايتمدار ودين خواه ايران اسلامی. :)  

ahmad-seyfoleslam.jpgنويسنده: کلاشينکف

 پنجشنبه، 30 آذر 1385، ساعت 18:40  

ميثم عزيز! وقتی عصبانی می شی خيلی بامزه تر ميشی! فقط اومدم اين لينک رو بذارم برم: #other1401%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%B1>http://www.kayhannews.ir/850930/14.HTM#other1401 برادر حسين هم با سفارت انگليس تردد دارد!

*** تا اینجایی که من می  بینیم ، عصبانيت مورد اشاره آقاي سرآبپاش دوم پلاستيكي در كامنت خود ايشان نمود دارد. من كه در خودم چيزي از آن پيدا نكردم . شما هم بگرديد شايد باهم چيزي گير آورديم ! :))

/ 5 نظر / 6 بازدید
محمد

با سلام اين بنده خدا آبپاش پلاستيکی چقدر التماس می کرد در دويچه له حداقل امتيازی بگيره . اون از سنگ قاليباف رو به سينه زدن که آخرش هم يه سر سوپور هم نشد.

حمید رضا الوندی

چرا مطلب بعد از اين پست كه درباره محسن رضايي و سايت بازتاب بود رو برداشتي؟ من مي خواستم بزارمش توي سايت

ايمان

آقا چرا يادداشت و حذف کردی؟

پاسداران

بسم الله . سلام . مشکل اين بود که بايد می رفت تو رجا نيزو ،‌حق کپی اش مال رجا باشه . برا همين اول برداشتم تا رجابزنه بعد خودم بزنم . الان براتون همينجا باز نشر می کنم . از همه دوستانی که کامنت هاشون هم تو پست مذکور پاک شد هم شديدا عذر می خواهم .

علي سليماني

به نظر من کلاشينکف ديجيتال مشکل هضم سیاسی پيدا کرده است که آقای عطريانفر به آن مبطلا شده . البته ايشان جوان هستند و مانند خيلی از ژورناليستها جويای نام و نشان .