يک حرکت انقلابی

بسم الله .

هنوز حتی يک ساعت فرصت استراحت از يک سفر هزار و جهارصد کيلومتری را پيدا نکرده ام . بسيار خسته ام و هنوز به منزل نرفته ام . شايد بعد از نوشتن اين پست به خانه بروم . اما با ديدن چند چيز در وبگردی ، ضرورت نوشتن اين چند خط را احساس کردم . شايد بتوانم در مسنجر هم خبر را به همه برسانم . همه تان خبر را به همديگر برسانيد. بايد يک يا علی مردانه بگوييم ...

 

وبلاگی بنام آنتی منافق تاسيس شده و خواستار اجرای عدالت علوی در حق موسسين سايتها و وبلاگهای ضد دينی و ضد اخلاقی شده است. تا آنجا که خبر دارم ، يکی از اين - آخر انسان می شود گفت به اينها ؟ - نمی دانم چی چی ها ، اسمش مجتبی سميع نژاد است و مثل اينکه توسط قوه قضائيه دستگير شده . چند وقتی است که وبلاگ نويسهای سکولار هم بی هيچ دليلی ادعا می کنند که طرفدار اجرای عدالت شده اند اما وقتی نوع عدالت مد نظرشان را می فهمی ، می بينی که منظورشان همان هرج و مرج و بی عدالتی است. يعنی مجرم و بی گناه هر دو برابرند و هيچ کدام نبايد محاکمه شوند !

سکولارها می گويند خواستار عدالت برای سميع نژاديم اما فقط خواستار آزادی بی قيد و شرط او هستند ! اما مگر عدالت چنين معنايی می دهد ؟ عدالت يعنی محاکمه عادلانه . يعنی قرار گرفتن هر چيز سرجای خودش.

حالا ، رفته ام و در آنتی منافق امضاء کرده ام . اينجا هم متن را دوباره می آورم . شماها هم نشان بدهيد که اگر بچه مسلمانهای اينترنت نيت کنند و نيتشان هم پاک باشد و خدا را هم تنها حامی خودشان بدانند و باور داشته باشند اينترنت که هيچ ، دنيای غير سايبر را هم به تسخير خودشان در می آورند. من که تمام توانم را می گذارم . از همه تان هم توقع دارم . ادعا زياد بوده . يکبار در فضای سايبر برای هميشه بايد نشان بدهيم که چه کسی هستيم ، چه می خواهيم و مرز آلودگی و پاکی چقدر شفاف و روشن است.

بسم الله الرحمن الرحيم

محضر مبارك رياست محترم قوه قضائيه حضرت آيت الله هاشمي شاهرودي

سلام عليكم

جناب آقاي شاهرودي!

در زماني قرار داريم كه تمامي تلاش‌هاي دشمن در زمينه تبليغات و ضد تبليغات سياسي براي زير سئوال بردن مشروعيت نظام جمهوري اسلامي و نفي جمهوريت اين نظام، به دليل بصيرت و هوشياري ملت ايران، بي‌نتيجه مانده است.به همين دليل دشمنان دين و ملت ايران، در داخل و خارج از كشور، به نام آزادي و تحت لواي واژه مقدس آزادي بيان و انديشه، حملات بيشماري را برعليه دين مبين اسلام و مباني عميق و توحيدي آن دين حنيف آغاز نموده اند.

اين حملات كه اخيراً از شبكه هاي ماهواره اي و شبكه هاي ضد انقلاب فارسي زبان انجام مي شود، جديداً شكل تازه اي به خود گرفته و آن هم از طريق شبكه عظيم و جهاني اينترنت مي باشد . دشمنان هميشگي دين و ملت ايران كه تا كنون هر راهي را براي ضربه زدن به نظام جمهوري اسلامي به كار برده اند و هميشه با ياري و نصرت خداوند متعال، تدبير و بصيرت مقام معظم رهبري و هوشياري مردم ايران ناكام مانده اند اينك عده اي مزدور وطن فروش و دين فروش را اجير نموده اند تا با نشر عقايد ضد مذهب در سايت‌ها و وبلاگ‌هاي ضد اسلامي و ضد انقلابي و ايجاد شبهه هاي ديني در ميان جوانان مسلمان ايران و اهانت به باور هاي ديني و ملي مردم اين آب و خاك هر چه بيشتر كينه و دشمني خود را نه تنها به دين اسلام، بلكه به مردم اين مرز و بوم اثبات كنند.

اين جريان تا آن جا وقاحت را به حد اعلا رسانده است كه ضمن اهانت به ائمه معصومين ( عليهم صلوات الله )، كتاب خدا قرآن مجيد، حضرت ولي عصر ارواحنا فداه و باور هاي ديني، خون به ناحق ريخته شده هزاران تن از جوانان اين سرزمين، ايثارگران و جانبازان، رهبر معظم انقلاب و برخي مسئولين متعهد نظام جمهوري اسلامي را نيز آماج اتهامات و ادعاعاي دروغين خود نموده اند، تا باز ديگر زهر كينه ديرينه خود را به دين و مردم اين كشور بريزند.در اين ميان نيز عده اي مزدور جاهل مانند مجتبي سميعي نژاد هم با آنان همراه گرديده اند و در اين پروژه منفور، دين، دنيا و آخرت خود را به دنياي ديگران فروخته اند و مَثَل آيه كريمه‌ "خَسِرَ الدُنيا وَ الآخِرَة" شده اند

جناب آقاي شاهرودي!
ما امضاء كنندگان اين نامه ضمن محكوم نمودن هتاكي هاي مجتبي سميعي نژاد نسبت به باورهاي عميق ديني ملت ايران، رهبري انقلاب و اركان نظام جمهوري اسلامي و ... خواستار محاكمه اين فرد و افرادي كه همانند وي به توهين افترا و نشر اكاذيب
مي پردازند هستيم

جناب آقاي شاهرودي!
با توجه به سابقه درخشاني كه از حضرت عالي سراغ داريم و با توجه به مجاهدت هاي بي دريغ حضرت عالي در دفاع از اسلام عزيز، حريم اهل بيت عليهم صلوات الله و كيان انقلاب اسلامي و همچنين دفاع از خون هزاران مسلمان كه به وسيله استكبار و ايادي آن در ايران و اقصي نقاط جهان به ناحق ريخته شده است، خواستار محاكمه مجتبي سميعي نژاد و افرادي همانند وي
هستيم و از شما تقاضا داريم تا بدون تخفيف و مسامحه وي را به مجازات عادلانه هتاكي ها و اهانت هايش برسانيد
والله عزيز ذو الإنتقام 

--------------
پی نوشت ها : عدالت ؟ يا فرار از عدالت ؟!

برای آشنـايی بيشتر با مجتبی سميعی نژاد ، محتوای وبلاگهايش و اهداف پشت پرده ء حاميان او، ‌اينجا را حتما بخوانيد . گروه حديد مطلب کاملی در مورد سميعی نژاد چند وقت پيش نوشته است.

/ 35 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یه بنده خدا

اوووه!!! ترسیدم! نمی دونم منظورت از این حرفایی که زدی من هم هستم یا نه ولی من حرفایی که زدم حاضرم تو هر جمعی بیان کنم و بنابر این شیر پاکتی اینترنتی نیستم. قصد راه رفتن روی اعصاب دیگران را ندارم و به همین خاطر از نوشته های عصبانیت آمیز دیگران هم عصبانی نمی شوم و به عبارتی هیچکس توانایی راه رفتن روی اعصاب مرا ندارد. ولی آیا حرفی که من زدم را قبول نداری؟ من گفتم هر شخصی از هم میهنان ما که اعصابش خورد باشد دودش به چشم همه ما می رود. ضد انقلاب فحاش هم اعصابش که خورد باشد، اگر چه در خفا، کاری می کند که ضررش را همه می بینیم. مثلا توی اتوبوس واحد که نشسته صندلی را پاره میکند، یا توی یه کوچه خلوت به خواهر من وشما توهین میکند ویا زباله ای که باید در سطل زباله بریزد توی خیابان میندازد و میگوید گور پدر... ویا هزاران کار نابجای دیگر.

یه بنده خدا

...(ادامه) همانطور که میدانی چنین رفتاری قباحت عمل زشت را میشکند و به تدریج چنین کارهایی را نه فقط از ضد انقلاب فحاش که از مردم عادی هم میتوانی مشاهده کنی. حال اگه فکر میکنی که چنین افرادی وجود ندارند و یا تعدادشان کم است، همین کامنتها نشان میدهد که چنین نیست و تعدادشان هم قابل توجه است اگر چه به قول شما شیر اینترنتی اند و علنا خلافی از خود بروز نمی دهند. اما اگه میپنداری که باید مجازات شوند، که اتفاقا من هم نظرم همین هست. ولی چنین افرادی که به قول شما شیر اینترنتی هستند که علنا خلاف خود را بروز نمی دهند که شما بتوانی مجازاتش کنی. وانگهی وقتی منطق قوی و استدلال محکمی داشته باشی و بتوانی از این طریق اصلاحشان کنی دیگر چه لزومی است که روی اعصابشون راه بروی؟

محمد مسیح

بسم الله ./ سلام ./ ابوذر جان با ارادت زيادمان به دکتر لاريجانی به خاطر مسئله ی رای آوردن قبيله ی اصول گرايان مجبور به تبليغ برادر قاليباف شديم ... والسلام

سجاد

باسمه تعالی یکی از بزرگان حوزه و از علمای روشن ضمیر، مجاهد و دل آگاه فرمودند : از دوستان بخواهید روز پنج شنبه این هفته را روزه بگیرند و همان شب نماز امام زمان (عج) بخوانند و از خداوند توفیق ملت ایران در انتخاب صحیح و پیروزی دکتر احمدی نژاد را بخواهند. يا علی مدد

پاسداران

بسم الله . جناب بنده خدا. در بخشهای از بحث ، که شما با ادبيات عقلی و دور از تهديدات گذشته صحبت مس کنيد جوابی منطقی خواهيد شنيد و آن اينکه : هرکس ُ نوع تعامل طرف مقابل باخودش را خودش مشخص می کند و بقول معروف حرمت امامزاده دست متولی اش است . مسلما اگر کسی فحاشی کند روش راه رفتن من روی اعصاب او بسيار کارآمد و بسيار ساده خواهد بود : کليک روی دکمه سطل آشغال. فحش که جواب نمی خواهد. اما در مورد رفتار. اولا شما می توانيد برای آمارگيری !! در مورد ميزان موافقان ومخالفان اصل نظام و انقلاب اسلامی به دفاتر راهنمای۲۶ برگی که اين ملت برای شما در راهپيماييها و حضورهای پياپی خود بيادگار گذاشته اند ، مراجعه کنيد. ضمن اينکه ملاک من برای ارزش گذاری روی انسانها ، محل تولد آنها نيست ! من ارزشهای ذاتی انسانی را مقدم می دارم . اينکه کسی در خاکی که من در آن متولد شده ام و زيسته ام و خواهم زيست متولد شده و زيسته و خواهد زيست موجب آن نخواهد شد تا او را پله ای بالاتر از ديگران بگذارم که اين عين فاشيزم و نازیسیم است . معتقدان به اين مکتب ، همان مقدار خطرناکند که هيتلر بود. چون او نيز پايه تشخيص هويت را نژاد و خون و خاک گذارده بود. هما

reza

به فتوای مراجع تقليد ما به کانديدای صالح مقبول برادرقاليباف رای ميدهيم.

یه بنده خدا

مگه من گفتم هموطنی ملاک است؟!!! من گفتم روی اعصاب هر هموطن که راه بروی دودش به چشم همه ما خواهد رفت. حالا تو میتونی بگی همشهری یا... یا هر چی. منظور من هم ملاک هموطنی نیست. منظورم اینه که فرضا اگه بقال سرکوچه اعصابش خورد بشه من و شما آثارش را میبینیم نه بوش و نتانیاهو و...واین به خاطر هموطن بودن است و ارتباط مستقیمی که ما و خانواده هایمان با آنها دارند. والا ما که ارتباطی با خارج از کشوریها نداریم، نه خیرشان به ما میرسد و نه شرشان. ولی اگر هموطنانمان در داخل کشور آعصابشان خرد باشد شرشان به ما هم میرسد. حالا کجای این حرف بوی نژادپرستی و ... میدهد؟در ضمن من به یاد نمی آورم که کسی را تهدید کرده باشم. شاید کس دیگه ای بوده. آخه بنده خدا که کم نیست. همه بنده خدایند!

پاسداران

بسم الله . هيچکس دنبال راه رفتن روی اعصاب بقال محله هم نيست. ولو فحاشی هم بکند. چون بقال محله است و هويتش معلوم . بنده خدا يا ناراخت شده از چيزی که راحت قابل حل است و يا اصلاا اخلاقش خوب نيست. اما بقال محل ما نمی آيد اسمش را ؛امام ؛ امام زمان ؛ رهبر ؛ سيد علی ؛ و از اين حرفها بگذارد. اين که در اينترنت اسمش را اين چيزها می گذارد وشلوغ پلوغ می کند هيچ وجه تشابهی بابقال محله ما ندارد که موضوع رفتار با او و رفتار او با ما را مثال موضوع کنيم . وقتی کسی دنبال جنگ روانی است ؛ بايد تبعاتش را هم بدوش بکشد. چقدر موضوع به این سادگی را می پيچانی ! چرا ضد انقلاب خارج از مرز و داخل مرز را با مردم عادی مقايسه می کنی.

یه بنده خدا

چرا کامنت منو پاک کردی؟ من قبل از اعلام نتایج نتیجه را پیش بینی کرده بودم و لذا بهت تبریک گفته بودم. رسم ادب نیست که پیام تبریک دیگران را پاک کنند. و در ضمن بهت گفته بودم که به پاس این پیروزی از این پس روی اعصاب کسی راه نروید.

پاسداران

بسم الله . جواب شما در کامنت های بالا. دنبال جنگ روانی هستيد ؟ چرا کامنت های تکراری در پستها می نويسيد ؟ چند بار تابحال اين کار را تکرار کرده ايد.