مقداری صراحت - بخش دوم - متن چت -۷

TARAF HESABE BAHS: شما چون شرعا از عدالت ساقط هستيد<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

TARAF HESABE BAHS: پاسخي نمي دهم

aboozar_mr: در پايان ، از اينکه با همراهي خود ، اجازه داديد تا موضوعي تا به اين حد روشن شود و اين بار ، مانند وبلاگ خود يا آفلاينهاي خود يک طرفه حرفي را ننوشتيد و حقي را ضايع نکرديد از شما متشکرم .

TARAF HESABE BAHS: اين را هم به متن اضافه کنيد

aboozar_mr: بفرمائيد.

aboozar_mr: شما اگر حتي يک متلک مي توانستيد بياندازيد ، مي انداختيد . کسي در اين شکي ندارد. ::جواب نمي دهم :: محمل جالبي است.

aboozar_mr: اتفاقا جريان ملي مذهبي و نهضتي هم رهبري را به عادل نبودن ، مدير نبودن ، زمان شناس نبودن و ظالم بودن متهم مي کنند. اينها همان اتهاماتي است که به امام هم مي زندد.

TARAF HESABE BAHS: شما رهبري هستيد؟

TARAF HESABE BAHS: مگه؟

aboozar_mr: کدام متن را به متن اضافه کنم ؟

aboozar_mr: يک لحظه .....

TARAF HESABE BAHS: حداقل قياس مع الفارق را درست ياد بگيريد و حرفه اي

TARAF HESABE BAHS: همون رو که گفتم "چون از نظر من شرعا از عدالت ساقط هستيد

TARAF HESABE BAHS: من هم مي خوام متن را در وبلاگم بذارم

TARAF HESABE BAHS: کار جالبي است

TARAF HESABE BAHS: مشکلي که ندارد از نظر شما ؟

aboozar_mr: انشاء الله در پايان کامل مناظره ، فايل مناظره را غلط گيري مي کنيم وارسال مي کنيم تا کاربر بتواند متن بدون غلط را بخواند. اين متن مورد اتفاق نظر هر دو قرار گرفته و در وبلاگ مندرج خواهد شد. هر دو وبلاگ . چيزي نبايد حذف شود. فقط غلطهاي املايي حذف شوند. حتي توالي ها لازم نيست مرتب شوند.

TARAF HESABE BAHS: غلط املايي؟

aboozar_mr: بله.

aboozar_mr: و تايپي

TARAF HESABE BAHS: من يادم نمي ياد غلط املايي باشد در متن

aboozar_mr: غلط تايپي فراوان هست.

TARAF HESABE BAHS: من ترجيح مي دهم که  براي حفظ اصالت متن آنها هم باشد

TARAF HESABE BAHS: بدون دخل و تصرف

TARAF HESABE BAHS: يه سئوالي هم دارم

TARAF HESABE BAHS: شما چرا با اسم مستعار کار مي کنيد؟

TARAF HESABE BAHS: مگر از چيزي مي ترسيد؟

aboozar_mr: کار براي کاربر ، ساده خواهد شد. عدم حذف اغلاط املايي منجر به سخت شدن درک مي شود. وقتي که ما وقتي غلط تايپي مي کنيم ، در واقع منظوري را که می خواستيم برسانيم ، نتوانسته ايم برسانيم ، مشکل اصلاح غلط هاي املايي جيست ؟ اصلاح غلطهاي املايي نشان ترس از چيزي است ؟

TARAF HESABE BAHS: ترس؟

TARAF HESABE BAHS: خداروشکر ما جز از خدا از چيزي نمي ترسيم

aboozar_mr: پس چرا من را به ترسيدن متهم مي کنيد بخاطر حذف اغلاط املايي و تايپي ؟

aboozar_mr: اگر از خدا شماها مي ترسيديد ، خلاف مشي رهبري نمي رفتيد و از رهبري در همان حا مصرف نمي کرديد.

TARAF HESABE BAHS:

aboozar_mr: حالا ببينم : غير عادل معرفي کردن يک مسلمان ، اگر بر پايه سند ومدرک نباشد ، مگر موجب اين نمي شود که آدم لازم باشد از نو شهادتين بگويد ؟

aboozar_mr: شما مجتهد هستيد که کسي را غير عادل معرفي مي کنيد ؟

aboozar_mr: اين از اين .

TARAF HESABE BAHS: وقتي يک مسلمان مي گويد شايد تو بگويي فلان ، پس تو بد و ضد انقلاب و ...فلان هستي

TARAF HESABE BAHS: اين مسلمان از عدالت ساقط مي شود

TARAF HESABE BAHS: فهم اين نيازي به اجتهاد ندارد

TARAF HESABE BAHS: ولي من لازم مي دانم

TARAF HESABE BAHS: براي عدم سوءاستفاده لائيک ها از اين گفتگوي انتقادي

aboozar_mr: در مورد اينکه شما قياس مع الفارق را مطرح مي کنيد ، کاش مي نوشتيد اصلا قياس معل الفارق چيست و شما کجاي کار من قياس مع الفارق ديديد واين قیاس مع الفارق که مچ گيري !! کرديد چه ربطي به بحث ما داشت و اصولا شما کجاي اين بحث يک بار جوابي به موج سوالات مندرج از سوي من داديد ؟

TARAF HESABE BAHS: عرض کنم که با وجود همه اختلاف ها با برادر ابوذر(ميثم ) و همه دوستان هم انديش ايشان، اجازه نمي دهيم اين اختلافات به نفع لاييک ها تمام شود

TARAF HESABE BAHS: ما همچنان برادر و دوستيم ، هرچند که اختلافات زيادي داريم

TARAF HESABE BAHS: هروقت که لازم باشد در جهت دفاع از اسلام ، متحد مي شويم

TARAF HESABE BAHS: والسلام عليکم و رحمه الله

aboozar_mr: اولا ، همين نتيجه گيري ::::وقتي يک مسلمان مي گويد شايد تو بگويي فلان ، پس تو بد و ضد انقلاب و ...فلان هستي ::: خود غير شرعي بود  وثابت کرد وقتي غير متخصص علوم ديني خود را محق به دخالت در امور ديني مي بينيد کار به کجا مي کشد . من هم به آنچه که مد نظر آقاي ( طرف حساب بحث . سانسور کردم )  است اضافه کنم که ما براي دوستي و دشمني ، تبري وتبري از فروع دين شيعه را ملاک قرار مي دهيم و چون اين اختلافات ، براي اصلاح امور و بهتر شدن عملکرد ها است ، اينقدر با هم صريحيم و رک حرف مي زنيم . اما با جريانات بي دين ، لائيک ، مطرود امام خميني و رهبر معظم انقلاب اسلام و منافقين ، هيچ آرام وصلح و رفاقتي نداريم .با حق.

aboozar_mr: اين مناظره در اينجا خاتمه مي يابد.

aboozar_mr: ضمنا من ميثم نيستم .ابوذرم . والسلام عليکم و رحمه الله.

TARAF HESABE BAHS: ميثم هستيد ، ميثم منتظري

aboozar_mr: هههه .

/ 2 نظر / 5 بازدید
مهدی

سلام من برداشتم از متن چت مناظره مانند شما اين بود که شما فرض کردی طرفت اون اتهامات رو که گاها اسم آوردی داره و سعی داری هر طور شده اين رو از زير زبونش بکشی بيرون. مدام سعی می کنی که اونرو بچسبونی به نهضت آزادی و ملی مذهبی ها (کاری به خوب و بد آنها ندارم) و او هم اصلا زیر بار نمی رود. يعنی مغرضانه مناظره کردی و بی طرف نبودی حال آنکه شرط مناظره اينه که تو حرفات رو بزنی (بدون جوسازی و ايراد اتهام) و طرف هم نظراتش رو بگه و در نهايت خواننده برداشت خودش رو بکنه و نه اینکه باز بر پایه همون فرضیات خودت نتیجه گیری کنی. در پايان به نظرم اصلا محيط چت مکان مناسبی برای مناظره نمی تواند باشد.

پاسداران

بسم الله . آقا مهدی. البته این نوع اظهار نظر نشان می دهد که شما بهتر از ديگران اين متن را مطالعه کردی . اما کاش بتوانی دوباره برگردی به اولين مطلبی که درمورد حاشيه های این مناظره نوشتم توجه کنی. آنجا من اولا چيزهايي را که می خواستم ايشان به آن اعتراف کند را فهرست کرده ام . من کاری کردم که ايشان چيز ديگری فکر کند ،‌اما آنچيزی رخ بدهد که من می خواهم . درمورد نهضت آزادی ، ايشان خودش دفاع چندانی ندارد. ايشان در وبلاگ خودش ( که همين الان دارم از پاسخ دادن به يادداشتهای ذيل آن بر می گردم ) هم فقط عمل فارس نيوز را در توجيه تعامل نزديک خودش با جريان نهضت آزادی ، مطرح می کند که البته جواب آن هم در وبلاگش هست. کل آن چيزی که منظوز من بوده و کاملا هم حاصل شده در اين موارد خلاصه می شود : ۱- اعتراف به وقوع تخلفات وسيع در تبليغات انتخاباتی. ( آن چيزی که اينقدر رخ دادن آن توسط ايشان محرز است که خودش هم حاضر نبود در مورد روند تبليغات صحت کند و تا‌آخر چت هم نکرد ) ۲- اعتراف به فصل الخطاب بودن نظر امام امت و رخبر معظم انقلاب. ( کاری که ايشان در محيط خصوصی و عمومی هيچ وقت نمی کند ) ۳- اعتراف به رئيس جمهور شدن احمدی نژاد با رای م