این یک افشاگری است : دورخیز مجدد ضد انقلاب برای تکرار کوی دانشگاه 1378 !

بسم الله .

فتنه ای در حال شکل گیری است که نیمی از آن به شکل تهدید بیرن پایه در خارج از کشور شکل گرفته و نیم دیگری نیز بر اثر آسیبهای داخل کشور در شکل آسیب ، زمینه ی نهایی شدن پازل فتنه را می دهد . در این مطلب اشاره ای به نیمه ی خارجی آن می کنیم .

1-      نیمه ی خارجی :

دقایقی پیش خبری از طریق پایگاه خبری ایتنا به دستم رسید که "به دنبال ماه‌ها تلاش فعالان حقوق بشر و آزادی اینترنت برای لغو تحریم‌های مرتبط با تبادلات پولی ایرانیان برای خرید تجهیزات و سرویس‌های اینترنت، وزارت خزانه‌داری دولت اوباما با پاسخ مثبت به این فعالین، با صدور یک مجوز عمومی برای ارتباطات شخصی(Personal Communications)، خرید اقلام یاد شده در این زمینه را برای ایرانیان امکان‌پذیر کرد."

پایگاه اطلاع رسانی ایتنا در این رابطه نوشته است : "دفترکنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری دولت آمریکا با اعطای یک مجوز عمومی، تحریم‌های مرتبط با برخی از خدمات و تجهیزات اینترنتی و مخابراتی برای استفاده شخصی کاربران ایرانی را لغو کرد. این اقدام، ثمره سال‌ها تلاش فعالان و سازمان‌های مدنی و حقوق بشری بوده است که با آگاهی‌بخشی در این زمینه مقدمات لغو این تحریم‌ها را فراهم آورند. به موجب این مجوز عمومی خرید نرم‌افزارها، اپلیکیشن‌های موبایل، سخت‌افزارهای گوشی‌های تلفن همراه، رایانه‌های شخصی و همچنین پرداخت برای میزبانی وب‌سایت و مواردی از این دست از دایره رژیم تحریم خارج شد و شهروندان ایرانی به خرید این تجهیزات و خدمات بپردازند.  ظرف چهار سال گذشته، فعالان تلاش کرده‌اند تا ایرانیان از قدرت استفاده از فناوری مدرن و ابزار ارتباطاتی امن برخوردار باشند. به عنوان بخشی از این فعالیت‌های حمایتی، در ۱۶ آذر ۱۳۹۱، در نامه‌ای به دولت اوباما کمپین به همراه  Electronic Frontier Foundation، Access  و شورای ملی ایرانیان آمریکا، همچنین با ارسال نامه‌ای در اول مهرماه ۱۳۹۲ به باراک اوباما رئیس جمهور، جان کری وزیر امورخارجه و جک لیو وزیرخزانه‌داری، خواستار صدور مجوز ارسال مالی از سوی شهروندان ایران داخل کشور به شرکت‌های آمریکایی برای خرید سخت‌افزار، نرم‌افزار و سرویس‌های اینترنتی و مخابراتی شدند که قبلا برای ارتباطات شخصی مردم در ۳۰ می ۲۰۱۳ از شمول تحریم استثنا شده بودند. این درخواست در ادامه از پشتیبانی دو نهاد به نام‌های اتحادیه روابط عمومی ایرانیان-آمریکاییان(پایا) و اتحادبرای ایران نیز برخوردار شد و طی ماه‌های گذشته سازمان‌های یاد شده تلاش‌های مداومی در راستای تحقق آن به کار بردند." در پایگاه خبری ایتنا اضافه شده است :" لغو این تحریم‌ها و اعطای مجوز، محصوص کار گروهی مداوم و تاثیرگذار سازمان‌های حقوق بشری، مدنی، فعالان حوزه آزادی اینترنت و ائتلافی از افرادی است که از صدمه‌ای که چنین تحریم‌هایی به حقوق اولیه شهروندان ایرانی در دسترسی به اطلاعات می‌زند، آگاه هستند و دوشادوش هم برای برداشتن آنها تلاش کرده‌اند"

در رابطه با این خبر چند ابهام و سئوال به ذهنم رسید، اما با اندکی تحقیق  دقت ، همه این ابهامات برطرف شدند. اما برطرف شدن این ابهامات مساوی بود با مشخص شدن ابعاد یک توطئه !

ابهامات و سئوالات من اینها بودند:

1-       آیا بخشی از فعالان خیرخواه که صادقانه علیه خود آمریکا و تحریمهای بی توجیه حقوقی و پشتوانه منطقی او موضع دارند موفق شده اند تا با اعمال فشار بر حکومت آمریکا یکی از تحریمهای ظالمانه را بر طرف کنند؟ یا اینکه همان افرادی که دائما در حال سوء استفاده از عنوان حقوق بشر و تفسیر آمریکایی از لفظ آزادی علیه مردم ایران و به نفع آمریکا هستند، حرکتی را صورت داده اند؟ چطور شده که این عناصر ضد ایرانی این بار برای مردم ایرانی کاری صورت داده اند؟ یعنی عناصری که همیشه خود را بعنوان فعالان حقوق بشر  و آزادی اینترنت معرفی می کنند و تا بحال صرفاً علیه نظام جمهوری اسلامی ایران موضعگیری می کردند، آیا بدنبال مخالفت با تحریمهایی بودند که علیه مردم ایران شکل گرفته است ؟

2-       این حجم از ارتباطات درون حکومت و جامعه سیاسی آمریکا چطور ممکن است برای مجموعه ای از فعالان صادق و مستقل و مردمی آنهم علیه اقدامات حکومت آمریکا علیه مردم ما شکل گرفته باشد ؟ چرا این تشکیلات سیاسی درونی جامعه سیاسی آمریکا بدنبال رفع تحریمها علیه مردم ایران افتاده اند؟

3-       مجامع و تشکیلات ایرانی مقیم آمریکا که عمدتاً از عناصر ضد انقلاب و متمایل به سلطنت طلبان، بهائیان، ضد انقلابان فراری و جریان فتنه گران مجرم تشکیل شده و دائما از حکومت آمریکا تشدید برخوردها و اقدامات علیه ایران را درخواست می کرده اند و همواره توجیه گر و حامی اقدامات زشت و بی آبروی آمریکا و رژیم صهیونیستی علیه منفع ملت ایران بودند، چگونه این دفعه با مجموعه ای از فعالان مستقل حقوق بشری در حوزه رفع تحریمهای بی مورد آمریکا علیه مردم ایران همکاری کرده اند ؟

4-       دقیقاً قرار است دسترسی به چه نوع امنیت ارتباطاتی، در مقابل چه کسی، توسط چه کسی و برای چه کسی، فراهم شود؟

 

در تحقیقات بسیار کوتاه خود، پاسخ تک تک این ابهامات را یافتم !

v       فعال حقوق بشر کجا بود !!?

با بررسی ها مشخص می شود، افرادی که در این پایگاه اینترنتی به عنوان فعال حقوق بشری معرفی می شوند، دقیقا همان عناصر ضد انقلاب فراری و عناصر همراه با اقدامات سخیف و غیر انسانی رژیم ایالات متحده و استکبار جهانی علیه مردم ایران هستند و استفاده از نام و عنوان فعال حقوق بشر برای این وطن فروشان فراری  "تبلیغ علیه نظام اسلام و به نفع جریانات و گروههای ضد انقلاب اسلامی" یا نوعی سوء تفاهم در درک مفهوم حقوق بشر ، یا در بهترین و خوش بینانه ترین حالت یک خطای ساده از سوی یک کارمند است !

فیروز نادری کارمند ارشد ناسا و عنصر کافر و ضد انقلاببهرحال، خوش خیالانه فرض می کنیم که آقای محمود اروج زاده مسئول سایت اینترنتی ایتنا ضمن آنکه خود هیچ گرایش سیاسی نداشته، به اصطلاح عوامانه کلاً موچ است، هیچ اطلاعات سیاسی نیز ندارد و از شخصیت و مواضع تشل ها، مراکز و افرادی که در متن خبر خود حتا از آنها بصراحت نام نیز برده مطلع نیست. برای اطلاع!  ایشان و هم همه مردم ایران و مشخص شدن بخشی از توطئه ی در حال شکل گیری، به گوشه هایی از مواضع این عناصر حقوق !! بشری علیه اعتقادات، حقوق و منافع ملت ایران اشاره می کنیم تا نشان دهیم آنچه که به عنوان تلاش برای تامین امنیت مردم ایران عنوان شده در حقیقت تلاشی برای فراهم کردن شرایط اقدامات جاسوسی و ضد امنیتی عناصر ضد انقلاب مقیم داخل کشور و فراهم کردن زمینه هایی برای حوادثی مانند فتنه 88 در سوء استفاده از فناوری اطلاعات است.

v       غیر از ضد انقلاب، حتی یک نفر ، آن را نیشانم بده !؟


در متن خبر مذکور مکررا اشاره به مجموعه ای تحت عنوان "کمپین بین المللی حقوق بشر" شده و اشاره ای به ماهیت این کمپین و هدف و نگاه سیاسی و فکری آنها  تلقی آنها از حقوق بشر نمی شود . با ساده ترین جستجوی اینترنتی مشخص می شود کمپین مذکور یکی از تلاشهای ضد انقلاب مقیم خارج کشور با حمایت تفاله های باقیمانه ی داخلی آنها برای ایجاد یک جو و جریان سازی و محاصرهء بین المللی علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است که با هیاهو و سروصدای زیاد در حال فراهم کردن زمینه های فشارهای سیاسی استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی است. تا این فرورفتن در لایه های سیاسی ، یکی از نشانه های بی اعتبار بودن ادعای عناصر فضای فناوری اطلاعات در غیرسیاسی بودن فعالیتهای آنان است و در حقیقت آنها صرفا با این ادعا می خواهند تا فضای لازم برای شکل دهی به فعالیتهای کاملاً سیاسی خود را فراهم کنند و انگیزه های سیاسی تنها عامل و محرکه ی آنان است.

در متن این خبر به مجموعه ای تحت عنوان "اتحاد برای ایران" بر می خوریم که با کوچترین جستجوی اینترنتی ناگهان به صفحه اول پایگاه اینترنتی آن می رسیم که نماد جریانات برانداز سلطنت طلب در آن مشاهده می شود. در بقیه ی متن به نام مجموعه ای بنام  "اتحاد روابط عمومی آمریکایی های ایرانی تبار" بر می خوریم که ضمن آنکه در فضای سیاسی و جامعه آمریکا عناصری شاخص و برجسته اند، ضد انقلاب اسلامی ایران نیز هستند و از درون ناسا  سی ان.ان تا صدای آمریکا نفوذ و حضور دارند.

در متن خبر، اشاره مستقیمی به ضد انقلابی فراری بنام "علی اکبر موسوی خوئینی ها" می شود که مدتی در ایران نماینده مجلس ششم بوده و پس از اقدامات متعدد مجرمانه و افتادن به زندان پس از محامه به جرم اقدام علیه امنیت ملی ، به بهانه تحصیل از مسئولین رفع ممنوعیبت خروج خود را با التماس اخذ کرده و از کشور خارج و الان به عنوان یک قهرمان ضد انقلاب اسلامی خود را سردسته ی قهرمانان ضد انقلاب اسلامی جلوه می دهد.

علی اکبر موسوی (خوئینی) نماینده تهران در مجلس ششم و دبیر کل سازمان دانش آموختگان تحکیم وحدت در جوسازی علیه پرونده هسته ای کشور و اعلام بی نیازی کشور به دانش هسته ای و گزاف بودن هزینه هایی که صرف آن شده در جلسه ای به میزبانی و دعوت انجمن اسلامی دانشجویان دانشکده اقتصاد و علوم اداری دانشگاه سیستان و بلوچستان  در سالن آمفی تئاتر این دانشکده می گوید :

"آنچه که مسلم است تا کنون و ظرف 15سال اخیر، هیچگونه سند جدی در توجیه اقتصادی سرمایه گذاری های میلیارد دلاری هسته ای از سوی مجامع مسئول ارائه نگردیده است و موضوع توجیه اقتصادی انرژی هسته ای البته با بالا رفتن قیمت نفت از نظر کار شناسی نیاز به بررسی و تامل دارد"

وی در ادامه صلاحیت جمهوری اسلامی برای برخورداری از انرژی اتمی را زیر سئوال برده و با ترساندن مردم و جامعه از تحریم ها و احتمال حمله نظامی غرب ، دقیقا مطابق الگوی رسانه ای دشمنان ایران ادعا می کند :

"دست یابی ما به انرژی صلح آمیز هسته ای جزو حقوق بلاتردید ماست ( و حتی بالا تر از آن «صلح مسلح» نیز در صورت رعایت قواعد بین المللی و وجود حکومت مسئول و دموکراتیک موضوعی قابل بحث است)، مشروط برآنکه بهره برداری ازدانش هسته ای، ما را از حقوق مهمتر همانند امنیت و رفاه اقتصادی و دست یابی به دیگر حوزه های دانش در اثر خطر تحریم و حمله نظامی محروم نسازد و بدین لحاظ تعلیق غنی سازی تا ایجاد فضای اعتماد بین المللی ،امری ضروری خواهد بود."

شما به من یک نفر غیر از ضد انقلاب را در پس پرده ی عناوین و اسامی که آقای ایتنا ردیف کرده آن را نیشان بده ؟!  

/ 2 نظر / 37 بازدید
سبز

یعنی وبلاگ از این چفنگ تر به عمرم ندیده بودم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! رکورد زدی برادر!!!!!!!!!!!!!!!!!!

شکوفا

سلام و عرض خسته نباشید آدرس وبلاگ شکوفا از آدرس www.shookoofa.blogfa.com به آدرس http://ghalamshoookooofa.blogfa.com تغییر پیدا نمود منتظر تبادل لینک همچنان هستیم راستی شما لینک ما هستید ما را با نام قلم شکوفا لینک بفرمایید. با تشکر مدیر وبلاگ شکوفا[گل]