من از GMAIL مهاجرت می کنم به MIHANMAIL


من از شرکت گوگل ، آقای اریک اشمیت و دوستانش متنفرم . چون:

- در جنایات صهیونیست ها شریکند و با آنها همیشه امتیاز می دهند و همیشه از آنها حمایت می کنند.

- با ملتهای مظلوم واضعی که مورد ستم دوستان صهیونیست ها هستند دشمنند و حاضر نیستند بگذارند صدای آنها به جایی برسد.

- همیشه فریبکارند و در دنیای امروز ، در حال به سرقت بردن نفت مدرن امروز (یعنی اطلاعات و کلیک) هستند و تازه بر سر ما منت می گذارند که ما این کارها را برایتان مفتی انجام می دهیم مثل آنزمان که ماده ی سیاه بدبو و کثیف ما را می بردند و تازه یک کمی هم بهمان پول هم می دادند ! 

- با وجود اعتراض یک میلیارد انسان در جهان ، برای عقاید آنها ارزشی لا اقل برابر عقاید اقلیت صهیونیست دنیا قائل نیستند. چرا ؟ چون صهیونیست ها پول می دهند !

- با سران اصالتا صهیونیست کشورهای اسلامی خوب روی هم می ریزند . چرا ؟ چون آنها هم خوب پول می دهند و آمریکا و اسرائیل هم بر روابط آنها نظارت می کنند.

- هرجای دنیا هرکسی علیه آمریکا و اسرائیل حرف بزند ، کل آمارش را به سیا و موساد می دهند ، اما اگر عبدالمالک ریگی بمب بگذارد و زن و بچه سر ببرد هم حاضر نیستند با هیچکس حتی اینترپل براس دستگیری اش همکاری کنند .

من از امپریالیزم و بازوی فناوری اطلاعاتی نوین آن یعنی گوگل متنفرم . من از پیوستن این پایگاههای اطلاعاتی به شبکه ی افشا شده ی اشلون متنفرم . من از توهین به پیامبر خدا، پیامبر عزت، رحمت و مهربانی متنفرم . من از حامیان کشیش دیوانه متنفرم.

آقای اشمیت. من از تو متنفرم .

و حالا :

در حال انجام همه ی کارهای لازم برای خروج از گوگل هستیم .

به پیامبر خدا توهین می کنید و می گویید حاضرید هزینه های آن چیزی که آن را آزادی بیان نامیده اید را بپردازید ؟ پس چرا حزب الله لبنان و بحرین و هنیه را سانسور می کنید؟ آیا شما جامعه دیویدیان مقیم آمریکا را سانسور که هیچ ، قتل عام نکردید؟ در آمریکای قرن بیست و یکم ، آیا به جامعه ی 200 نفره ی داوودیان در یک عبادتگاه خودشان حمله نکردید ؟ کجا خبری در این زمینه زدید؟

هزینه ؟ اصلا شما می دانید هزینه ی این اقدام چیست ؟ عجیب خودزنی ای کردید!

حالا من هزینه ها را برای شما فهرست می کنم:

1- اخراج آرام آرام شما از فضای تولید وتبادل اطلاعات کشورهای مسلمان

2- تحریم شما توسط تمامی مسلمانان سراسر جهان

3- افزایش همبستگی، خودباوری و استکبار ستیزی در میان ملتهای مسلمان و شکست تئوری پایه استعمار فرانو

4- اتکاء به نفس و افزایش قدرت ملی در فناوری اطلاعات و ارتباطات در سرزمینهای اسلامی

5- خالی شدن بازار فناوری اطلاعات از حضور غولهای استکباری برای حضور فناوران مسلمان متعهد

6- ملی شدن صنعت فناوری اطلاعات در کشورهای مسلمان

/ 12 نظر / 31 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاسق مادرت

منم یه حزب اللهیم ولی میخوام به توی مادرجنده بگم، مادرتو گاییدم برو گمشو هر جایی میخوای ایمیل وا کنی ولی چرا مردم رو اذیت میکنی کسکش دیوث

vahid

مستندی کوتاه از شبکه نصر درباره وهابیت و نشان دادن چهره خشن از اسلام و عاملین اصلی ساخت فیلم موهن http://www.nasrtv.com/modules/video/singlefile.php?cid=15&lid=7047

مهدی مصباحی

متاسفانه اتفاقی که در جریان خروجی شرکت های بزرگ برای کاربران اتفاق می افتد در ظاهر کاربر محور بر اساس ارائه خدمات است و این باعث جذب مخاطب خواهد شد . حالا مساله مهمتر اینه که چرا باز هم سرویس های داخلی جدای از اشکالات و ایرادات فنی مشکل سیاستی هم دارند یعنی مستقیم به طرف سیبلی شلیک میکند که شرکت های بزرگ با کلی سابقه مستقیم ادعای آن را مطرح نمی کنند ویا در بسته بندی زیبایی به مشتری القا می کنند!!! ( شکستن هویت های مجازی و واقعی کردن شخصیت ها ) خوب چه انتظاری داریم که کاربر بدون هیچ سابقه ی رفاقت به ما اعتماد کند ؟

سجاد

سلام من هم در رابطه با مهاجرت از سرویس جیمیل گوگل مطلبی در وبلاگم نوشتم . خوشحال میشوم شما هم نظرتان را در مورد نوشته من در این رابطه در وبلاگم بیان کنید.(راستی من در سیستم وبلاگدهی blog.ir عضوم . سرویس های این سیستم واقعا فوق العاده و جالب است . عضویت در این سیستم به صورت دعوتنامه ایست و کسانی که دعوتنامه ندارند باید در صف انتظار بایستد و هم اکنون بیش از 85هزار نفر در صف انتظار برای ثبت نام اند . اما من چند تا دعوتنامه دارم که قصد دارم فقط به افراد با اخلاق و وبلاگنویسان حرفه ای بدهم تا در وبلاگشان به نشر عقاید درست و اسلامی بپردازند پس اگر دعوتنامه ثبت نام خواستید هم به من ایمیل دهید :)

فاطي

سلام ميخام ب جناب فاسق بگم خيليييييييي شما ك خودتون با حرفاي بيجا مردم اذيت ميكنين لازم نيس نصيحت كني اول خودت اصلاح كن

فاطي

[لبخند]

فاطي

خسته نباشين .اقا سجاد من چن تا اينيل دارم ولي باهمشون مشكل خاصي دارم[افسوس] تومطالبي ك گزاشتين خوندم دعوتنامه براوبلاگ دارين ميشه خواهش كنم دعوتنامه تون رو ب سايت منم بفرستين ايميل منfatemeh-1392@mailfa.ir

مهدی

اللله اکبر درود بر غیرت تو

مهدی

اللله اکبر درود بر غیرت تو