نریمان غریب در نقش یک فیلترچی

نریمان غریب ، یا نریمان قریب ، یا Nariman gharib یا هرچی که اسمش هست، الان مدت چند روزه ، ( چندروز ؟ از سه شنبه تا حالا. ) که کامنت های من رو گرفته و تایید نمی کنه .

مهم نیست.

بنده ، به شخصه ، اشک این دوست عزیز را در خواهم آورد. روش ؟ اطلاع رسانی با کمک حاج آقا اریک اشمیت "گوگل" استکباری :) .

حالا ، چند وقته این خواندن وبلاگ ایشان چیزهای جالبی را نشان می دهد.

اولش اینکه : ایشان کلا بشدت به سانـــسور کامنت علاقه ی شدیدی دارد. اسنپ شاتهای کامنتهای وبلاگ ایشان را از پس فیلترینگ اینجا نصب می کنم همه ی دوستان لذتش را ببرند.

حالا، وقتی کسی در وبلاگ کوچولوی پرشور و شلوغی اش نمی تواند آزادی نظرات مخاطبین در الگوی لیبرالی را تامین کند، چطور در مورد مدیریت چیزی به عظمت پنهای باند ایران صحبت می کند ؟ حالا حرف این است که الگوی مدیریت پهنای باند ایران اصولا لیبرالی نیست ، اما جالب آنکه نریما این مدیریت را با الگوی لیبرالی نقد می کند !

دومش اینکه : می ترسم زیاد وبلاگ این برادر برویم ؛ میزان مراجعه به وبلاگش متوجل ! شود :)) چون ممکن است مسئله ی فقدان کامنت، ناشی از مراجعه ی کم باشد ! :)) البته وقتی کامنت من را هم که مستند اینجا لو دادیم ، نشان نمی دهد ، مشخص می کند نریمان غریب ، فیلترچی است .

/ 1 نظر / 27 بازدید
مهدی

سلام حاجی. به جای این که بری سایتش، آمارش بره بالا، توی فایرفاکس یکی از این ار اس اساشو RSS انتخاب کن. هر وقت چیز جدیدی بنویسه زرد میشه می فهمی. با این کار مشکل من با وبگردی و علافی حل شد. یا علی