شوخی کردی يا جدی بود

بسم الله .

 

گفت: اروپايي ها تهديد كرده بودند كه ايران نبايد فعاليت هسته اي در يو سي اف اصفهان را از سر بگيرد.

گفتم: ولي ايران اين فعاليت را از سر گرفته و قرار است غني سازي اورانيوم را هم آغاز كند.


گفت: چه عرض كنم!؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

گفتم: تازه، خبر ندارند كه قرار است تا چند سال ديگر سوخت اتمي هم صادر كنيم.

گفت: واكنش آمريكا و اروپا چيه؟!

گفتم: هيچ غلطي نمي توانند بكنند... يكي از اراذل و اوباش كه همواره براي آدم هاي ضعيف شاخ و شانه مي كشيد، روزي طبق عادت به شخصي كه فكر نمي كرد آدم قدرتمندي باشد، بد و بيراه گفت و طرف مقابل سيلي محكمي بيخ گوش او زد، يارو، كه دستپاچه شده بود و در ضمن نمي خواست خودش را از تك و تا بيندازد به طرف گفت شوخي كردي يا جدي بود؟ و آن شخص پاسخ داد جدي بود، يارو سرش را پايين انداخت و گفت خب، خيالم راحت شد، چون من با كسي شوخي ندارم!

/ 17 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبح

سلام عليکم. ديزان جديد سايتت عاليه. البته شايد ماله مدتی قبل باشه ولی خوب حقير الان می بينمش. فی الحال بنظر حقير مقابله به مثل و از لاک دفاع در اومدن اصولی ترين مشی است که دستگاه سياست خارجی می تونه اتخاذ کنه خصوصا که با معرفی کابينه دکتر ، استکبار بازهم يه سيلس ديگه نوش جان کرده. يا علی مدد

قلی الله

درود. وجدانا در پست قبلی آن کامنتی که به رجب علی مزدوری کردی (کامنت یا نظر را می دهند، نمیکنند!) خودت هم می فهمی چی نوشتی؟ مثل اراجیف هذیان گونه و مکرر بود. باز خدا پدر و مادر رجب رو بیامرزه که کلا سانسورش نکرد. یا اهورا مزدا

آرش

اينکه ادم براورد درستی از قدرت واقعی خودش نداشته باشه خيلی خطرناکه. کسی که خودش رو خيلی قوی تر از اون چيزی که واقعاْ هست ببينه دست به هر کار احمقانه و خطرناکی ممکنه بزنه و جون و سرمايه خودش و خيليايه ديگر رو به خطر بندازه. خدا به مردممون رحم کنه. معلوم نيست چقدر سرمايه مالی و جانی اين مملکت بايد به خاطر خود بزرگ بينی يک عده به ف.. فنا بره.

پاسداران

بسم الله . جناب آرش دقيقا درست می گويد . يعنی تا همين الان بر اساس محاسبه ء دوم خرداديها و ترسيده های اصلاح!طلب ، بايد با خاک ايران را يکسان می کردند. اينکه چيزی نيست. بدانيد که در قطعنامه تصويب شده ء بدون اجماع شورای حکام ، که جلسه اش سه بار توسط کشورهای عضو جنبش عدم تعهد به تاخر افتاد ، به ايران ::دستور:: داده اند که ان.پي.تی را در مجلس تصويب کند. در حاليکه مطابق متن ان.پی.تی نمی توان کشوری را به قبول کردن يک معاهده مجبور کرد. تناقض زياد ، مشکل اروپا است. حالا يک سئوال از جناب آرش. خيلی خب. ببينم بالاخره فقط ما از توانمان برآورد صحيحی نداريم يا اينکه همه در مرود ما گيج می زنند ؟! تيتر تايمز را می خواندی . کاش از حسين درخشان ماهيتی مستقل داشتيد . چرا می گويم ماهيت سياسی و اينترنتی تان مستقل از درخشان نيست ؟ چون وقتی فقط يک نور و آنهم او اسم کابينه را کابينه رهبر می گذارد - و من نتيجه می گيريم عجب هماهنگی بالايی ميان رهبرو مردم :)) - شما هم تکرار می کنيد. وقتی لينکی در اين مورد می گذارد شما هم می گذاريد وقتی آدرسی را ليد می دهد شما هم ليد می دهيد.

mahan

دست شما درد نکند دست مريزاد.............ياعلی

Arash

اسم اين کابينه رو کسی کابينه رهبر نگذاشته. يعنی اصلاْ نيازی به اسم گذاری نيست. خیلی واضحه که اين کابينه کابينه رهبر هست.

پاسداران

بسم الله . چه بهتر :))

حريم ياس

از ذكر علي مدد گرفتيم.. ان چيز كه مي شود گرفتيم .. در بوته آزمايش عشق .. از نمره بيست صد گرفتيم .. ميلاد حضرت امير المومنين بر امام زمان (عج)و شما مبارك باد .. ظاهرا که کم آوردن .. (سر نمیزنید !!)ياعلي .

حريم ياس

يه ميل براتون زدم .. لطف کنيد و جواب بديد. جوابتون رو در اولین فرصت ميل کنيد .. برام آف نمياد .. ياعلی ..

پاسداران

بسم الله . سلام . ايميل شما را مطالعه کردم و انشاء الله همين امروز و فردا جوابش را بريتان ارسال می کنم . يا علی.