وحشت سازمان جاسوسی نظام زر ، زور و تزوير از اسلام سياسی

بسم الله .

براساس تازه ترين گزارش سازمان اطلاعات مركزي آمريكا
عراق تا سال ۲۰۲۰ به "بزرگترين مركز تجمع تروريست‌ها" تبديل خواهد شد

خبرگزاري فارس: سازمان اطلاعات مركزي آمريكا (سيا) در تازه‌ترين گزارش خود نسبت به تبديل عراق به بزرگترين مركز تجمع تروريست‌ها تا سال ۲۰۲۰و گسترش آنچه «اسلام سياسي» ناميد، هشدار داد.


روزنامه فرامنطقه‌‌‌اي الحيات در شماره امروز خود به نقل از اين گزارش تحت عنوان" طراحي نقشه آينده جهان"، نوشت: با اين حال جهان در برخي كشورهاي منطقه خاورميانه و شمال آفريقا، شاهد ايجاد دمكراسي خواهد بود.

اين گزارش همچنين با اشاره به پيشرفت سريع كشورهاي هند و چين تاكيد مي كند كه اين دو كشور در آينده نزديك در صدر اقتصاد جهان قرار خواهند گرفت، اما اين امر خطر جدي عليه برتري نظامي و سياسي ايالات متحده آمريكا بر جهان، بشمار نخواهد آمد.

گزارش ياد شده كه توسط شوراي ملي سازمان اطلاعات منطقه "لانگلي" ايالت "ويرجينيا" تهيه شده است، براي نظم جهان در سال ۲۰۲۰ چهار سناريو ترسيم كرده است كه نخستين سناريو، به قدرت اقتصادي آينده آسيا اشاره دارد كه آمريكا و اروپا را به "مركز چرخش پول" تبديل خواهد كرد.

سناريوي دوم به موضوع " گسترش قدرت آمريكا" مي پردازد كه به اين كشور مشتي آهنين براي عملي كردن نظم جهاني، اعطا مي كند.

سناريوي سوم اين گزارش نسبت به"خيزش خلافت اسلامي" هشدار مي‌دهد كه چالشي بزرگ در برابر عادات و مباني غربي بشمار مي‌آيد و اخرين سناريو نيز كه به پيش گويي‌هاي " جرج اورول" شباهت دارد، خاطر نشان مي كند در آينده "طبقه جديدي از تروريست‌ها " ظهور خواهند يافت كه مقابله با آنان، واكنش‌هايي بسيار قوي و "سيطره امنيتي" بر جهان را مي طلبد.

اين گزارش كه ۱۰۰۰ كارشناس با شركت در ۳۰ كنفرانس در ۵ قاره جهان در تهيه آن شركت داشته‌اند، مي‌افزايد پس از نابودي سازمان القاعده،" گروه هاي پراكنده اسلامي" در مناطقي در عراق، خاورميانه و كشورهاي اسلامي منتشر مي‌شوند" كه خشونت و تروريسم"  بين‌‌المللي را ادامه مي دهند.

اين گزارش تاكيد مي‌كند عراق در آينده به مركز آموزش اعضاي جديد و جذب نيرو و تجهيز آنان به ابزار تكنولوژيك و مهارت‌هاي زباني تبديل خواهد شد.

اين گزارش در بخشي ديگر نسبت به حمله تروريست‌ها به آمريكا با اسلحه شيميايي ويژه، هشدار داده است كه محتوي ماده" انتراكس" (عامل سياه زخم) و موادي ديگر است كه به راحتي در اتاق‌هاي كوچك و در اندازه‌هاي كوچك قابل توليد است.
اين گزارش از اين موضوع به عنوان بزرگترين خطري ياد كرده است كه امنيت ايالات متحده آمريكا را تهديد مي كند.

گزارش مزبور همچنين از رشد ۸۰ درصدي اقتصاد جهان در مقايسه با سال ۲۰۰۰ و افزايش ۵۰ درصدي درآمد و در عين حال افزايش شكاف طبقاتي خبر داده است كه در اين بين كشور هاي برزيل و اندونزي جزء كشورهايي بشمار مي آيند كه به لحاظ اقتصادي متحول خواهند شد.

/ 4 نظر / 9 بازدید
عدالتخواه

سلام .... وبلاگ آپديت شد... خوشحال ميشيم يه سر بزنين

کلاشینکف

سلام برادر ابوذر! خواستم نظر شما را در مورد انتخابات عراق بدانم...! آیا اگر شما عراقی بوديد در انتخابات شرکت می کرديد؟ آيا انتخابات مشروع هست؟ با توجه به اينکه دولت منصوب آمريکا آن را برگزار می کند؟

محمود عبدالله مسول اجتماع روشنفکران مسلمان افغان

اگر آمریکای جنایتکار به تنها کشور به مفهوم واقعی اسلامی یعنی جمهوری اسلامی ایران حمله کند باید بداند که همه جای دنیای اسلام برایش دوزخ خواهد شد و جوانان مسلمان وظیفه دارند تا از ایران اسلامی به جان و مال دفاع کنند............