گاف عظیم افشاگر اعظم!

farshad.jpgمحمد حسن روزی طلب در یادنامه اینگونه نوشته است :  

امیر فرشاد ابراهیمی ، جدیدا مطلبی نوشته و اظهار داشته که جمهوری اسلامی آیت الله العظمی میلانی را که از مراجع به نام شیعه بوده را به زندان افکنده و دست آخر او را در بازداشتگاه 66 سپاه می کشد. گفتنی است در یکصد سال اخیر یک آیت الله میلانی در حوزه علمیه شیعه وجود داشته! که آن هم در سال در سال 1395 ق برابر با 1354 شمسی در 82 سالگی دار فانی را وداع گفت و در جوار مرقد مطهر امام رضا (ع) به خاک سپرده شده.

بیوگرافی آیت الله میلانی را این جا بخوانید. 

آن زمان هم احتمالا نه سپاه بوده و نه بازداشت گاه 66. قطعا تمام حرف های مستند این فرشاد ابراهیمی هم مثل این حرفش است. اما درباره آیت میلانی و مخالفت هایش با علی شریعتی و جدال های لفظی این دو به اضافه نقش آیت الله میلانی در مبارزات آزادی خواهانه مردم ایران به زودی یادداشتی خواهم نوشت.

/ 7 نظر / 9 بازدید

می دونم اگه اين حرف رو بزنم قطعا خواهيد پرسيد که تو در اونجا چه می کردی اما... من خودم آقايی به نام آيت الله ميلانی را در زندان ۶۶(يا رب) دژبانی کل سپاه ديدم

پاسداران

:)) ! . نه ، چرا بپرسیم ! چه سئوال بی ربطی ؟!!!! :)) واقعا یعنی که چی ؟ می بینی مردم چه سوئالایی می کنن ها ! :)) همچنین ، چرا بپرسیم دژبان سپاه را چه به روحانی ! و چرا بپرسیم اصولا سپاه را چه به روحانی !! :)) همچنین چرا بپرسیم وقتی میلانی ای در دوران معاصر وجود نداشته و تاریخ شیعه یک مجتهد بنام میلانی دارد ، شما از کجا آوردی گذاشتی اونجا ؟ و چرا بپرسیم یحتمل یه کم تاریخ رو قاطی نفرمودی ؟ نمی پرسیم چون جوابهای همه اش را خودمان خوب می دانیم . ولی می پرسیم : می بخشين اسم شما امير فرشاد ابراهيمی نيست ؟! :)) هرچند زياد در اصل موضوع توفیر هم نمی کند. :))

پاسداران

بسم الله . اين را هم بخوان : *********** حضرت آیت الله سید محمد هادی میلانی در محرم سال 1313 ق. در نجف در خانواده ای اهل علم و معنویت به دنیا آمد. اجداد او همه از سادات حسینی شهر مدینه ی منوره و از فرزندان امام چهارم، حضرت علی بن الحسین (ع) بودند. پس از اتمام دروس مقدماتی، در درس حضرات آیات: ابوالحسن اصفهانی، میرزای نایینی و آقاضیاء الدین عراقی حاضر شد و در طول 23 سال حضور در دروس و محافل علمی این بزرگان، توانسته بود بر آراء و نظرات قوی ترین اساتید مسلط شود. آیت الله میلانی علاوه بر مهارت در فقه، در علومی همچون فلسفه، تفسیر و علوم قرآنی نیز تبحر داشت و این دروس را تدریس می نمود. جلسات درس ایشان در حوزه ی بزرگ نجف بسیار باشکوه بود و شاگردان فراوانی از جمله آیات عظام: حسین وحید خراسانی، سید عباس صدر، محمد تقی جعفری، سید محمد باقر طباطبایی و ... در محضر دروس او به مدارج بالای علمی دست یافتند. همچنین آثار فراوان علمی آیت الله میلانی در کتب گوناگون معظمٌ له متبلور شده است. محاضراتٌ فی الفقه الامامیّه در ده جلد، قادتُنا کیفَ نَعرفهم در نه جلد و ... از جمله تألیفات این مرجع بزرگ تقلید به شمار می روند. این عالم بز

پاسداران

بسم الله . حضرات امیرفرشاد ها ! روشن است که دوست داريد اين سابقه سياسی را با دروغ خودتان پيوند بزنيد ولی بايد بدانيد برای اينکه آيت الله ميلانی را در زندان سپاه ديده باشيد ، بايد قبول کنيد که ايشان اولا : ۳ سال قبل از تاسيس سپاه ، فوت نکرده ، دوما : ايشان توی زندان ، حداقل ‌۱۰۰ سال و حداکثر ۱۱۲ سال شمسی اش بوده ! :)) به قمری که ميشه ۱۱۴ سال ! :)) بابا !‌ دروغگوی بی سواد :)) يه چيزی بگو بگنجه ! :))

عليرضا

سلام اين هم از همون دسته افرادی که فقط برای خودشان سابقه مبارزاتی رو قبول دارند و سوابق مبارزاتی ديگران (آیت الله مصباح و ..) رو انکار می کنن.

پاسداران

بسم الله . نه عليرضا جان . اصلا مشکل از مرحوم آيت الله ميلانی نيست. مشکل از اين آدمها است. از اميرفرشاد بايد پرسيد مشکل چيه . :)

علی رضا

منظور من اين آقای (البته حیف این صفت برای یک دروغ گو)امير فرشاد بود. نه آيت الله ميلانی بزرگوار.