این هم از این...

 بسم الله .

 

(۱)

بعضی از بزرگوارها می گویند که کار تولیدی (!! مگه اینجا کارخانه نخ ریسی است برادرجان ؟ !! ) کم می شود و همه اش مونتاژ و کپی (!! مگر اینجا ایران خودرو است برادر جان ؟ !! ) از سایتهای دیگر است. ما بحضورشان عارضیم که ...

 

- اولا : هدف من رساندن اخبارو اطلاعاتی است که با سرعت باد و برق از بیخ گوشمان دارد می گذرد و ما هم بی خبر ! من خبرهایی را که منتشر می کنم را خودم هم خوب می خوانم . پس هم خودم را به فیض می رسانم هم دوستان را.

- دوما : خدائیش اخباری که زده ام دستچین شده بوده . همینجور مفت مفت برای رضای خدا (!) داریم خبر برایتان دستچین می کنیم از این ور و آنور و خودمان نیوز ، باز بگید پاسداران بد جائیه !

- سوما : انصافا هر پست تولیدی من چند برابر پستهای تولیدی بعض رفقای شفیق است ! همانها که عکسهای بی ریخت از آدمهای پیروپاتال وبی ریخت تر تر برای من تو مسنجر آفلاین می کنند ! گفته باشم که بداند آفلاینش را خواندم !

 

(۲)

حالا توی این هاگیر و واگیر موضوع هسته ای یک بی‌سبات! پیدا شده اومده اسم ایران را کش رفته اسم جعل کرده گذاشته روی خلیج فارس .
 خلیج عربی ! آخه عزیر من ، خود این کشورهای گوگولی خلیج تا قبل از زمان رضا و محمدرضا آخه وجود خارجی داشتند که حالا اسم واسه شان جعل می کنید ؟ خلیج عربی دیگر چه صیغه ای است ؟ احتمالا صیغه شانزدهم جمع مکثر متکلم وحده؟!

غرب است و هزارمارمولک بازی ! بیچاره اسم رزا مارمولک بد در رفته ! اینها که از هر دزدی مارمولک تر اند ! البته هیچ بار اولشان هم نیست. نقشه های قدیمی مناطق خرمشهر(محمره!) و آبادان (عبادان ! ) را باید پرسید کی جعل می کرد ؟ باباجان یادمان نرفته سوپر اتانداردها را که ! فونیکس و کروز و هلیکوپترهای بل و ... اوف ! شد عین هفته جنگ ! دوباره باید بشمارم!!

حالا شما داشته باش این وسط این کوچولو را که از ترس اینکه این ماجرا هم مثل یک میلیون ماجرای دیگر ، مجددا فقط انقلاب اسلامی و کشور ما را تقویت کند برای مبارزه با تاثیرات مثبت این اقدام دسته جمعی علیه تحرکات این مجموعه آمریکایی انگلیسی چه راهکارهایی داده ! جدا که بچه است ...ح.د : ولی راه آسان‌تری هم برای این کار هست: دوستی با اسراییل، که در پی آن حتی دست‌یابی ایران به سلاح اتمی هم برای دنیا قابل قبول خواهد بود. موافقید یا نه؟... کودکم وای !

البته موضوع اینجا جالبتر شده بود : ح.د: ...در عین حال، حکومت ایران ممکن است فکر کند که می‌تواند این اعتراض مردم را به نفع خودش مصادره کند و آن را «اعتراض مردم آمریکا به سیاست‌های خصمانه و امپریالیستی آمریکا در منطقه» نشان دهد. برای خنثی کردن این هم باید فکری کرد، بخصوص کسانی که در ایران هستند... باز هم ، کودکم وای ! حتما یک فکری برای این موضوع بکنید. چون حتما همینطور است ! اما نیازی به مصادره نیست . همینجوری این حرکات بنام انقلاب ثبت است ! قبل اینقلاب کی جرات داشت علیه آمریکا حرف بزند ؟‌منبری از سه چیز منع می شد : صحبت علیه آمریکا و اسرائیل ، صحبت علیه شخص اول اعلی هرزه مملکتی ! و صحبت علیه انگلاف سیفیت شاهنشاهو ! وای کودکم!..

 

(۳)

یکبار در همین صفحه گفتم غرب دارد اتوماتیک یک بازی دکترینال را می بازد و آن ، جمع شدن بساط لیبرالیزم حتی در عرضه گفتمانهای دیپلماتیک است ! جایی که ملک طلق آنها شده بود.

دیگه آخر خیلی ضایع است که هنوز جوهر موافقتنامه پاریس خشک نشده جرزنی شروع شد . انگلیس گفت که حساب شاخه سیاسی منافقین از شاخه نظامی آن جداست ! - خوب شد بعد از بیست سال جمهوری اسلامی را درجریان دوشاخ! بودن منافقین گذاشتند . حالا نگفتند ترورهای اول انقلاب کار کدومه ؟ نه ! نگفتند ماجرای کورسوی ناجاویدانشان - همان که با مرصاد پاسخ داده شد - کار کدامه ؟ نه ! انگلیسیها هم فکر می کنند هر گردی می شود ایرلندی ! باباجان شباهت کلامی است ! به اشتباه افتادی ! درسته که کلمه ایرلندی به ایرانی یه  کمک شبیه است .اما کلمه سازمان منافقین هیچ شباهتی به شین فین و ارتش آزادیبخش ایرلند ندارد ! اینها هم که مثل اینکه آرام آرام دارند مشکل سوات! پیدا می کنند .

حالا هم که ، پیش نویس مسخره اجلاس حکام ! صدای نیم دوجین کشور دیگر هم درآمده . غیر متعهد ها به موازات پیش نویس اروپا پیش نویس ارائه کرده اند. پیش نویس قطعنامه اروپا را هم که رد کردند . چون می دانند اروپا اگر الف را گفت و چیزی نگفتی فردا بخاطر بزرگتر بودن نمره کفشت از رقم ۵ از تو مالیات نگیرند شرط است ! ببینیم کار به کجا می رسد . ما که بدجوری کانت داون (‌شمارش معکوس به زبان غیر آدمیزادی !) می کنیم . خداییش دوباره دست ما را نخواندند!

... ولی ای ول بنازم به حاج حسین شریعتمدار ! باز هم همه چیز را از قبل افشاء کرده بود .

 

(۴)

و آما..

نداشتیم ها ! بدجور چراغ خاموش بی سروصدا دارین جیم می زنید اون ورآب ! من خودم داشتم به این ور آب عادت می کردم ! ولی انصافا آب و هوا اونور خوش تره ها ! خب لااقل خبری چراقی بوقی عطسه ای سرفه ای چیزی بابا ! ما رو بدجوری قال گذاشتید ! امین و سید صالح هم که صدایش را در نمی آورند !

ولی حق می دهم : کامنت رنگی با فونت متغییر و دیجیتال سیگناتور و پیغام خصوصی با حداقل ۲۰۰ کیلو هاست مجانی عکس اصلی وبلاگ به اضافه گروه بندی موضوعات و ورود به صفحه مدیریت از هوم پیچ وبلاگ و سکیوریتی بالا و ریپلای سریع با کد نویسی روان و راحت و با خیال راحت از ترس جعل آی دی توسط مزاحمان هنگام کامنت نویسی ، مرا هم اگر بودم وسوسه می کرد !

البته جهت استحضار همه رفقا خودم زودتر از همه تان اینجا را کشف کرده بودم ! چهارتا از بهترین آدرسها را هم شدیدا تو آبنمک خوابانده ام در فرصت مقتضی هوا می کنم بگویید ای ولله .

 

(۵)

من اصلا این هودر را درست وحسابی تابلو نکنم ها روزم شب نمی شود . ببینین چی می گه . فقط با صدای بلند نخندید ممکن است اهل منزل از خواب بپرند ! ::اگر ایران و آمریکا رابطه داشتند، مردم می‌توانستد جلوی سفارت آمریکا جمع شوند و این طوری اعتراض کنند::بچه ام آخرش می چاد!

تا بحال چند بار - لا اقل دو بار رابطه با اسرائیل را برای کشورما نسخه پیچیده . یکی نیست بگوید آخر تو که همه هم و غمت بالارفتن آمار انتخابات آمریکابود و بشدت ادای مخالفت با یکی و موالفقت با دیگری را در می آوردی و انگار نه انگار که در آمریکا هر کس که بیاید از اولین تا آخرین سیاستش همین است که بود ، تو که تمام تلاشت این است که ایرانیهای مقیم آمریکا را پای صندوق بفرستی آخه دیگر مشکلات ایران به تو چه ربطی می تواند پیدا کند ؟ هرکس فارسی بلد بود حرف بزند ایرانی است ؟ خب این را که خیلی خارجی های بلدند ! هرکس فرزند دو یا یکی ایرانی بود ایرانی است ؟ خب خیلی ها ایرانی زاده اند اما تابعست ایرانی ندارند ! هرکس تابعیت ایرانی داشت ایرانی است ؟ خب خیلی از منافقین که در عراقند هم تابعیت ایرانی دارند !
برو بچه جان ! برو . خودتی !

من نمی دانم مگر حاج حسین شریعتمداری چه گفته بود جز این چیزهایی که خود اینها می گویند ؟ انگار نه انگار حاج حسین شریعتمداری از ارتباط اینها با آمریکا وانگلیس و اسرائیل گفته بود خب اینها هم همین را می گویند . حاج حسین از فعالیت اینها مطابق برنامه های تبلیغاتی استکبار حرف زده بود خب اینها هم که دارند همینکار را می کند و صد هزار البته که خجالت را هم قی کرده اند و ... ! پی چه می گویند و چه می خواهند ؟ برخودشان هم معلوم نیست . معلوم نیست درخشان چه چیزی را می خواست تکذیب بکند ؟ چه چیزی را ؟

چند خبر هم به افتخار خودم برای هودر :

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
6000 بعثی در دستگاه جدید امنیتی عراق

خبرنگار شریف نیوز اطلاع یافت: فرماندهی نیروهای اشغالگر آمریکا به منظور ساماندهی تشکیلات اطلاعاتی در عراق، حدود ۶۰۰۰ نفر از اعضای دستگاه امنیتی رژیم بعثی صدام را جذب کرده است.

بر اساس گزارش های دریافتی، فعالیت این نیروها بیشتر معطوف به جمع آوری اخبار و اطلاعات و جاسوسی از ایران است. گفته می شود مقر اصلی آمریکایی ها برای جذب نیروهای امنیتی سابق عراق، منطقه ای به نام سعدیه جلولا است. ::http://sharifnews.com/?1068::

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
مطبوعات اسراییل فاش ساختند: در حدود هزار سرباز اسراییلی در حال حاضر به همراه ارتش آمریکا در عراق در حال جنگ هستند.
مطبوعات اسراییل ضمن اعتراف به حضور 1000 سرباز اسراییلی و 27 خاخام در ترکیب ارتش آمریکا در عراق، همچنین اذعان کردند: تعدادی از سربازان اسراییلی در حملات اخیر فلوجه کشته شده‌‏اند.
به نوشته روزنامه هاآرتص، هم‌‏چنین به نقل از یکی از خاخام‌‏های ارشد یهودی در نیروهای آمریکایی در عراق نوشت: نیروهای مقاومت عراقی یک افسر و چند سرباز یهودی آمریکایی را در فلوجه کشته‌‏اند.
هم‌‏چنین خبرنگار روزنامه «هاآرتص» در نیویورک به نقل از «ارفینگ السوم»، خاخام یهودی، نوشت: شماری از سربازان یهودی در درگیری‌‏های کنونی فلوجه، کشته شده‌‏اند، از جمله آن‌‏ها می‌‏توان سرهنگ «اندی اشترن» در بخش دفاعی ارتش آمریکا را که در «آرلینگتون» در آمریکا دفن شده، نام برد.
این خاخام یهودی هم‌‏چنین خاطرنشان ساخت: شمار سربازان یهودی در عراق بین 800 تا 1000 سرباز و افسر است و 27 خاخام نیز در بین نیروهای ذخیره، دریایی و هوایی آمریکا در عراق مستقر هستند.::http://sharifnews.com/?1058
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ارتش اشغالگر آمریکا به شکست عملیات سایه های خشم در شهر فلوجه عراق و ناتوانی در برابر شبه نظامیان مسلح با وجود برتری همه جانبه اشغالگران در تجهیزات نظامی اعتراف کرد.
به گزارش مهر به نقل از روزنامه البیان، ارتش آمریکا اعتراف کرد که شبه نظامیان مسلح از توانایی بازیابی و بسیج مجدد نیرو و مقاومت  مجدد برخوردارند.

با کشته شدن یک نظامی دیگر آمریکا در درگیری های فلوجه شمار تلفات این کشور به 52 تن رسیده است، همچنین 8 نیروی پلیس عراق نیز در همین درگیری ها جان خود را ازدست داده اند.

با وجود اعتراف ارتش آمریکا به شکست خود در فلوجه بمباران این شهر از سوی جنگنده های آمریکایی همچنان ادامه دارد.

در سند محرمانه ارتش آمریکا که روزنامه نیویورک تایمز فاش کرده است، با اقرار به شکست عملیات نظامی آمریکا در فلوجه موسوم به «سایه های خشم» آمده است: آمریکا نمی تواند به پیروزی قطعی در عملیات نظامی خود در فلوجه دست یابد و احتمالا مردان مسلح بار دیگر به شهر بازمی گردند.

در این گزارش محرمانه 7 صفحه ای مسئولان دستگاه های اطلاعاتی نیروهای مارینز آمریکا تاکید کرده اند که جنگجویان از قدرت بازیابی و جمع کردن سریع صفوف خود برای درگیری برخوردار هستند و با وجود خسارت ها و تلفاتی که متحمل شده اند، اما آن ها همچنان قادر هستند که با تفنگداران آمریکایی مارینز بجنگند.

نابسامانی و از هم گسیختگی امنیتی در نقاط مختلف عراق همچنان ادامه دارد تا جائی که 17 تن در اقدامات خشونت آمیز در بغداد، لطیفیه، کرکوک و بیجی کشته شده اند.

برخی گروه های عراقی بررسی احتمال به تاخیر انداختن انتخابات عمومی سال آینده را به بهانه اوضاع امنیتی شروع کرده اند این در حالی است که یک گروه مسلح تهدید کرده است مراکز اخذ رای را هدف حملات مسلحانه خود قرار خواهد داد تا با این تهدید مانع برگزاری انتخابات عراق شود.::http://sharifnews.com/?1057

راستی اینقدر بی سباتی بچه ام را توی سرش زدیم که مجبور شده کلاس برای خودش بگذاردو بگوید ::: هـ.د:سرم شلوغ است. کلی درس دارم و باید....مجددا :‌ نچایی بچه . تابلو بود!

این هم برای ارتقاء ‌کیفیت حال بروبچز بسیجی :

وزیر سابق و رییس سابق نیروهای دفاعی رژیم صهیونیستی (IDF) صبح امروز (سه‌شنبه) پس ازافتادن در آب‌های بندر آشدود غرق شد!
به نوشته روزنامه‌ی هاآرتص، افراد حاضر در محل حادثه تلاش کردند تا رافائل ایتان، وزیر سابق و رییس سابق نیروهای دفاعی اسراییل را نجات دهند اما تلاش آن ها بی‌نتیجه باقی ماند. خودروی ایتان در نزدیکی این بندر یافت شد. علت این حادثه هنوز مشخص نیست. پلیس معتقد است ایتان از یک موج شکن در این بندر افتاده است.
نیروهای پلیس و نیروی دریایی اسراییل با استفاده از یک هلیکوپتر محل غرق شدن وی را شناسایی کرده و با استفاده از یک قایق جسد را از آب بیرون کشیدند.
وزیر ترابری اسراییل دستور تشکیل کمیته‌ای برای بررسی این حادثه را صادر کرد. ایتان به عنوان رییس پروژه‌ی شرکت آشتروم در این بندر مشغول به کار بود.
ساخت بخش جدیدی از بندر آشدود در حال تکمیل شدن است.:http://sharifnews.com/?1141

 

:::این هم از تولید !:::

/ 0 نظر / 7 بازدید